"Apranga" pristatė kūrybinį projektą "Mada Jums"

Drabužių ansamblius žurnalistams parinko "Aprangos" pardavimų vadybininkė dizainerė Rūta Tomaševičienė. Renginį režisavo teatro režisierius Gintaras Varnas, o vedė radijo laidos vedėja Livija Gradauskienė ir Lietuvos televizijos diktorius Rokas Petkevičius.

"Apranga" turi trijų tipų parduotuves: "Aprangos galerija" (jaunimo prekės), "Apranga" (viduriniojo visuomenės sluoksnio pirkėjams) ir "Aprangos salonas" (prestižinių, aukštos kokybės ir solidžių prekių ženklų gaminiai). Be to, pernai duris atvėrė parduotuvė "Mados linija", kurioje prekiaujama pasaulinio garso dizainerių ar jų mados namų produkcija (JOOP!, VERSUS, EXTE, D&G kolekcijomis).

Šiuo metu "Apranga" iš viso turi 14 parduotuvių (5 Vilniuje, po 3 Kaune ir Klaipėdoje, po vieną Šiauliuose, Palangoje ir Marijampolėje).

Prekybos bendrovės pajamos už 1999-siais parduotą produkciją sudarė 50,14 mln. litų, o grynasis pelnas - 5,7 mln. litų.

82 proc. "Aprangos" akcijų valdo įmonė "Ifanta", likusias - 265 fiziniai asmenys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas (2)

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (7)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.

„Twitter“ panaikins 9 proc. darbo vietų

Paskelbusi apie lėtą pajamų augimą, „Twitter“ nusprendė panaikinti 9 proc. darbo vietų – atleisti apie 300 darbuotojų, praneša BBC.