Apeina "Lietuvos pašto" monopolį

Antonas Rubinšteinas, UAB "Operatyvi spauda" (OS) vadybininkas, VŽ tvirtino, jog šias paslaugas bendrovė ėmė teikti nuo šių metų vasario mėn.

"Imtis šios veiklos paskatino "Lietuvos pašto" pakelti paslaugų įkainiai, pavyzdžiui, už laiško, sveriančio mažiau kaip 20 g, pristatymą metų pradžioje reikėjo mokėti 0,7 Lt, dabar – 1 Lt",– sakė p. Rubinšteinas.

OS paslaugos – tiek registruotų dokumentų, tiek paprastų pristatymas – yra maždaug 30% pigesnės, nei tokios pačios "Lietuvos pašto" paslaugos.

Dokumentus bei laiškus taip pat pristato bendrovė "Alternatyvus paštas" ir kt. Tačiau jos šias paslaugas teikia tik didžiuosiuose šalies miestuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (11)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (117)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.