Antradienio rytą prie Lietuvos banko nusidriekė eilė

 (56)
Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 5 eurų kolekcinę monetą iš serijos „Lietuvos mokslas". Dėl jos antradienio rytą prie Lietuvos banko skyriaus Vilniaus Žirmūnų mikrorajone nusidriekė keliasdešimties kolekcionierių eilė.
Antradienio rytą prie Lietuvos banko nusidriekė eilė
© DELFI (T. Vinicko nuotr.)

Minėta proginė moneta yra skirta fizikai. Aukso monetos reverse pavaizduotas stilizuotas lazerio spindulys kaip lazerių fizikos simbolis, o reverse - Vytis šviesos interferencijos fone.

5 tūkst. tiražu išleistos monetos kaina su dėžute - 69 eurai.

Antradienio rytą prie Lietuvos banko nusidriekė eilė
© Lietuvos banko nuotr.


Antradienio rytą prie Lietuvos banko nusidriekė eilė
© Lietuvos banko nuotr.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

Kova dėl specialistų įsisiautėja: net siūlant 10 tūkst. eurų sunku rasti darbuotoją (9)

Debesų baltumo persmelktame biure Vilniaus naujamiesčio rajone nevyksta laboratoriniai tyrimai ir netestuojami lazeriai, tačiau ši lietuvių bendrovė – viena pirmaujančių pasaulyje savo srityje.

Darbo našumas JAV sumažėjo pirmą kartą per 30 metų

Darbo našumo Jungtinėse Valstijose rodiklis gali smukti pirmą kartą per daugiau nei 30 metų, ir tai atsilieptų atlyginimų augimui, rašo verslo laikraštis „Financial Times“ (FT).

„Kauno grūdai“ sureagavo į FNTT tyrimą (22)

Po pasirodžiusios informacijos apie Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl galimo Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) grobstymo, AB „Kauno grūdai“, kurios buvusiems darbuotojams pateikti įtarimai, ėmėsi vidinio tyrimo, rašoma išplatintame pranešime spaudai.

„Tarchune“ – nemalonus radinys ragina grąžinti (19)

Iš rinkos surenkama aromatizuoto gazuoto gaiviojo gėrimo „Tarchunas“ partija dėl jame nustatyto per didelio dažiklio E 104 kiekio, praneša Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

Seime – naujas siūlymas uždrausti prekybininkams dirbti per šventes (19)

Seime vėl gaivinama idėja apriboti prekybos centrų veiklą per didžiąsias metų šventes. Jeigu Seimas tam pritartų, nauja tvarka įsigaliotų nuo 2017 metų.