“America Online” bendradarbiaus su “Coca Cola”

Bealkoholinių gėrimų gigantas ir didžiausias interneto paslaugų teikėjas pasirašė sutartį reklamuoti vienas kito produktus ir paslaugas.
Pirmą kartą bandydama interaktyvią rinkodarą, bealkoholinių gėrimų gamintoja “Coca Cola” sudarė 64 mln. JAV dolerių vertinamą sutartį.

Kompanijos teigė planuojančios naudoti viena kitos prekinį ženklą ir paskirstymo kanalus savo produktų ir paslaugų rėmimui jau šią vasarą.

Nors abi kompanijos atsisakė pateikti tikslias susitarimo detales, jos neužginčijo spaudos pranešimų, kad “Coca Cola” sumokės AOL 24 mln. JAV dolerių už technologiją, produktus bei paslaugas ir kad kiekviena kompanija įsipareigojo skirti apie 20 mln. rinkodaros veiklai bei koordinuojančiam personalui.

Prieš keletą savačių “Coca Cola” pranešė atidarysianti parduotuvę internete.

Kovo gale “PepsiCo” paskelbė bendros rinkodaros susitarimą su interneto portalu “Yahoo”, kuriuo kiekvienas įsipareigojo reklamuoti vienas kito prekinį ženklą ir produktus internete bei parduotuvėse.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (10)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.