Alytuje išplėsta „Coca-Colos” gamyba

 (23)
Alytuje išplėsta „Coca-Colos” gamyba
© DELFI (J.Markevičiaus nuotr.)

Balandžio pabaigoje dėl gamybos tinklo optimizavimo uždaryta „Coca-Cola HBC” gamykla Estijos sostinėje Taline. Didžioji dalis gamybos perkelta į vienintelę Baltijos šalyse likusią kompanijos gamyklą Alytuje. Šį mėnesį išplėstas čia gaminamos produkcijos asortimentas.

Taline „Coca-Colos” gamykla veikė nuo 1992-ųjų. Pastaruoju metu joje dirbo 63 žmonės. Gaivieji gėrimai buvo pilstomi į plastikinę (arba PET) ir stiklinę tarą.

Alytuje gamykla duris atvėrė 1994-aisiais. Nealkoholiniai gėrimai pilstomi į plastikinę tarą ir tik eksportui skirtą aliumininę tarą.

Kompanijai nusprendus optimizuoti gamybą, balandžio pabaigoje uždaryta „Coca-Colos” gamykla Estijoje. Į Baltijos šalyse likusią vienintelę „Coca-Cola HBC Lietuva” Alytaus gamyklą perkelta dauguma gamybos iš Talino, tiksliau - gaiviųjų gėrimų pilstymas į plastikinę tarą. O šių gėrimų gamyba stiklinėje taroje iš Estijos atsidūrė Lenkijoje.

Iki gamybos perkėlimo iš Talino „Coca-Colos” gamykloje Alytuje dirbo apie 38 žmonės, dabar jų padaugėjo 25-iais. Šį mėnesį išsiplėtė čia gaminamos produkcijos asortimentas. Gaivieji gėrimai pilstomi į visas kompanijos turimas plastikines talpyklas nuo 0,5 iki 2,5 litro. Anksčiau Alytaus gamykla šių gėrimų negamino 1,25 ir 1,5 litro plastikiniuose buteliuose.

„Coca-Cola” yra amerikiečių prekybos ženklas, produktų gamybai sukurta graikiško kapitalo įmonė „Coca-Cola HBC”.

 
23
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

„Barclays“ – milijoninė bauda dėl silpnos klientų lėšų apsaugos (1)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 22:31
Finansinę veiklą Didžiojoje Britanijoje prižiūrinti institucija (FCA) antrajam pagal dydį Didžiosios Britanijos bankui "Barclays" skyrė 38 mln. svarų (62 mln. dolerių) baudą dėl nepakankamo klientų lėšų saugumo, rašo naujienų agentūra "Bloomberg".

Kijevui gali tekti prašyti TVF paramos (8)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 21:54
Ukrainos finansų ministerija neatmeta tolesnės Tarptautinio valiutos fondo (TVF) paramos galimybės.

Deimantais nusagstytai „Hermes“ rankinei prognozuojamas aukciono rekordas (6)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 18:45
Deimantais nusagstytai „Hermes“ rankinei prognozuojamas aukciono rekordas
Kada rankinė tampa daugiau nei rankinė? Atsakymas į šį klausimą gali paaiškėti jau antradienį. Spėjama, kad „Hermes“ rankinė, puoštą deimantais ir baltuoju auksu, aukcione bus parduoda už rekordinę sumą. Tokių rankinių pagamintas ribotas kiekis, todėl „Hermes“ gerbėjos už vieną iš jų pasiryžusios plačiai atverti pinigines. Pirmadienį Beverli Hilse buvo galima iš arčiau apžiūrėti šį galanterijos šedevrą.

Vienintelė Gazos vaistų gamykla, sugriauta per Izraelio atakas, vis dar neatstatyta (1)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 18:17
Vienintelė Gazos vaistų gamykla, sugriauta per Izraelio atakas, vis dar neatstatyta
Vienintelė Gazos vaistų gamykla buvo sugriauta per 50 dienų trukusią Izraelio ataką, kuri, gamyklos darbuotojų teigimu, buvo sąmoningai nukreipta prieš pakrantėje esančio palestiniečių anklavo infrastruktūrą. Per išpuolius buvo sunaikinta vaistų gamybos įranga ir daug vaistų. Pastato išorinė pusė apdegusi, ant jos išlikęs užrašas anglų ir arabų kalbomis skelbia „Artimųjų Rytų farmacijos bendrovė“.

„Maxima“ paskaičiavo: Lietuvoje diegs savitarnos kasas (171)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 17:55
Vieną didžiausių parduotuvių tinklų valdanti „Maxima“ apsisprendė investuoti į savitarnos kasas. Nors specialistai skaičiuoja, kad toks sprendimas – nepigus, prekybininkams jis tampa vis aktualesnis dėl nuolatinio darbuotojų stygiaus.