Alytuje išplėsta „Coca-Colos” gamyba

 (23)
Alytuje išplėsta „Coca-Colos” gamyba
© DELFI (J.Markevičiaus nuotr.)

Balandžio pabaigoje dėl gamybos tinklo optimizavimo uždaryta „Coca-Cola HBC” gamykla Estijos sostinėje Taline. Didžioji dalis gamybos perkelta į vienintelę Baltijos šalyse likusią kompanijos gamyklą Alytuje. Šį mėnesį išplėstas čia gaminamos produkcijos asortimentas.

Taline „Coca-Colos” gamykla veikė nuo 1992-ųjų. Pastaruoju metu joje dirbo 63 žmonės. Gaivieji gėrimai buvo pilstomi į plastikinę (arba PET) ir stiklinę tarą.

Alytuje gamykla duris atvėrė 1994-aisiais. Nealkoholiniai gėrimai pilstomi į plastikinę tarą ir tik eksportui skirtą aliumininę tarą.

Kompanijai nusprendus optimizuoti gamybą, balandžio pabaigoje uždaryta „Coca-Colos” gamykla Estijoje. Į Baltijos šalyse likusią vienintelę „Coca-Cola HBC Lietuva” Alytaus gamyklą perkelta dauguma gamybos iš Talino, tiksliau - gaiviųjų gėrimų pilstymas į plastikinę tarą. O šių gėrimų gamyba stiklinėje taroje iš Estijos atsidūrė Lenkijoje.

Iki gamybos perkėlimo iš Talino „Coca-Colos” gamykloje Alytuje dirbo apie 38 žmonės, dabar jų padaugėjo 25-iais. Šį mėnesį išsiplėtė čia gaminamos produkcijos asortimentas. Gaivieji gėrimai pilstomi į visas kompanijos turimas plastikines talpyklas nuo 0,5 iki 2,5 litro. Anksčiau Alytaus gamykla šių gėrimų negamino 1,25 ir 1,5 litro plastikiniuose buteliuose.

„Coca-Cola” yra amerikiečių prekybos ženklas, produktų gamybai sukurta graikiško kapitalo įmonė „Coca-Cola HBC”.

 
23
Registruoti (0) Anonimiški (23)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Plūstančių turistų nesustabdė net Ebola

2015 sausio mėn. 27 d. 20:17
Plūstančių turistų nesustabdė net Ebola
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Visame pasaulyje registruojamų turistų skaičius 2014-aisiais perkopė 1,1 mlrd. ribą, t. y., palyginti su ankstesniais metais, išaugo 4,7 proc. Apie tai praneša BBC, remdamasi antradienį Junginių Tautų (JT) pateikiama ataskaita.

Sprendimas, kuris pradžiugins atsiskaitinėjančius banko kortelėmis (25)

2015 sausio mėn. 27 d. 20:10
Sprendimas, kuris pradžiugins atsiskaitinėjančius banko kortelėmis
AP/Scanpix
Mokesčiai už atsiskaitymą banko kortelėmis visoje Europos Sąjungoje (ES) turėtų būti vienodi ir mažesni negu dabar.

„Mes Bandom“ patarti: renkamės skalbykles (8)

2015 sausio mėn. 27 d. 18:07
Laikai, kuomet moterys nešdavo prie upės skalbinius ir geldoje juos plaudavo jau seniai baigėsi. Šią funkciją dažnuose namuose atlieka skalbimo mašina. Geldos skildavo, o skalbimo mašinos genda. Patariame, į ką atkreipti dėmesį įsigyjant naują skalbimo mašiną, kad ši netaptų gelda ir ilgai tarnautų jūsų namuose. Na ir žinoma pastebėjimai kaip nepermokėti, kad neliktumėte prie suskilusios geldos.

Iš D. Medvedevo – grasinimai: mūsų reakcijos niekas neribos (499)

2015 sausio mėn. 27 d. 17:28
Maskva pasirengusi „niekuo neribojamais“ veiksmais atsakyti į galimą šalies bankų atjungimą nuo tarpbankinių pervedimų sistemos SWIFT taikant Vakarų sankcijas, antradienį pareiškė Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas.

V. Antonovo ir R. Baranausko bylos imsis vasarį (20)

2015 sausio mėn. 27 d. 17:55
Jungtinės Karalystės aukštasis teismas buvusių žlugusio banko „Snoras“ akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko skundą dėl jų ekstradicijos pradės nagrinėti vasario 10 dieną.