Alytuje išplėsta „Coca-Colos” gamyba

 (23)
Alytuje išplėsta „Coca-Colos” gamyba
© DELFI (J.Markevičiaus nuotr.)

Balandžio pabaigoje dėl gamybos tinklo optimizavimo uždaryta „Coca-Cola HBC” gamykla Estijos sostinėje Taline. Didžioji dalis gamybos perkelta į vienintelę Baltijos šalyse likusią kompanijos gamyklą Alytuje. Šį mėnesį išplėstas čia gaminamos produkcijos asortimentas.

Taline „Coca-Colos” gamykla veikė nuo 1992-ųjų. Pastaruoju metu joje dirbo 63 žmonės. Gaivieji gėrimai buvo pilstomi į plastikinę (arba PET) ir stiklinę tarą.

Alytuje gamykla duris atvėrė 1994-aisiais. Nealkoholiniai gėrimai pilstomi į plastikinę tarą ir tik eksportui skirtą aliumininę tarą.

Kompanijai nusprendus optimizuoti gamybą, balandžio pabaigoje uždaryta „Coca-Colos” gamykla Estijoje. Į Baltijos šalyse likusią vienintelę „Coca-Cola HBC Lietuva” Alytaus gamyklą perkelta dauguma gamybos iš Talino, tiksliau - gaiviųjų gėrimų pilstymas į plastikinę tarą. O šių gėrimų gamyba stiklinėje taroje iš Estijos atsidūrė Lenkijoje.

Iki gamybos perkėlimo iš Talino „Coca-Colos” gamykloje Alytuje dirbo apie 38 žmonės, dabar jų padaugėjo 25-iais. Šį mėnesį išsiplėtė čia gaminamos produkcijos asortimentas. Gaivieji gėrimai pilstomi į visas kompanijos turimas plastikines talpyklas nuo 0,5 iki 2,5 litro. Anksčiau Alytaus gamykla šių gėrimų negamino 1,25 ir 1,5 litro plastikiniuose buteliuose.

„Coca-Cola” yra amerikiečių prekybos ženklas, produktų gamybai sukurta graikiško kapitalo įmonė „Coca-Cola HBC”.

 
23
Registruoti (0) Anonimiški (23)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Pokyčiai Graikijoje: į bankus plūsta pinigai (18)

2015 vasario mėn. 26 d. 19:12
Graikijai ir Eurogrupei susitarus dėl paramos programos Atėnams pratęsimo, graikai, atrodo, atgavo pasitikėjimą savo bankais.

Įvardino, dėl ko Lietuva ateityje turės problemų (29)

2015 vasario mėn. 26 d. 15:59
Europos Komisija (EK) ragina Lietuvą tobulinti mokesčių sistemą bei spręsti demografines problemas, kurios kelia iššūkių šalies ekonomikos augimo potencialui.

Veiklą pradeda naujas sporto klubų tinklas (25)

2015 vasario mėn. 26 d. 15:45
Sporto klubas Lemon Gym
Bendrovės nuotr.
Trečiadienį Vilniuje, Pilaitės rajone, duris atvėrė pirmasis sporto klubas „Lemon Gym“.

Dėl Rusijos kenčianti asociacija draskosi ir viduje (21)

2015 vasario mėn. 26 d. 15:08
Asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius ir buvęs generalinis sekretorius Ričardas Malkus sulaukė kolegų kaltinimų dėl išeitinės išsimokėjimo bei paslaugų pirkimo didesne nei rinkos kaina.

„Mes Bandom“ patarti: kokį automatinį kavos aparatą rinktis? (12)

2015 vasario mėn. 26 d. 14:48
Dauguma žmonių mėgsta kavą, bet ne visi susimąsto apie automatinio kavos aparato įsigijimą. Tokie aparatai ne tik palengvina visą procedūra, bet ir suteikia daug džiaugsmo ar leidžia mėgautis įstabiai skania kava. Išbandysime ir dviejų skirtingų kainų klasių automatinius kavos aparatus De‘Longhi, kurie skiriasi ne tik eurų išraiška, bet ir funkcijomis.