Alytuje išplėsta „Coca-Colos” gamyba

 (23)
Alytuje išplėsta „Coca-Colos” gamyba
© DELFI (J.Markevičiaus nuotr.)

Balandžio pabaigoje dėl gamybos tinklo optimizavimo uždaryta „Coca-Cola HBC” gamykla Estijos sostinėje Taline. Didžioji dalis gamybos perkelta į vienintelę Baltijos šalyse likusią kompanijos gamyklą Alytuje. Šį mėnesį išplėstas čia gaminamos produkcijos asortimentas.

Taline „Coca-Colos” gamykla veikė nuo 1992-ųjų. Pastaruoju metu joje dirbo 63 žmonės. Gaivieji gėrimai buvo pilstomi į plastikinę (arba PET) ir stiklinę tarą.

Alytuje gamykla duris atvėrė 1994-aisiais. Nealkoholiniai gėrimai pilstomi į plastikinę tarą ir tik eksportui skirtą aliumininę tarą.

Kompanijai nusprendus optimizuoti gamybą, balandžio pabaigoje uždaryta „Coca-Colos” gamykla Estijoje. Į Baltijos šalyse likusią vienintelę „Coca-Cola HBC Lietuva” Alytaus gamyklą perkelta dauguma gamybos iš Talino, tiksliau - gaiviųjų gėrimų pilstymas į plastikinę tarą. O šių gėrimų gamyba stiklinėje taroje iš Estijos atsidūrė Lenkijoje.

Iki gamybos perkėlimo iš Talino „Coca-Colos” gamykloje Alytuje dirbo apie 38 žmonės, dabar jų padaugėjo 25-iais. Šį mėnesį išsiplėtė čia gaminamos produkcijos asortimentas. Gaivieji gėrimai pilstomi į visas kompanijos turimas plastikines talpyklas nuo 0,5 iki 2,5 litro. Anksčiau Alytaus gamykla šių gėrimų negamino 1,25 ir 1,5 litro plastikiniuose buteliuose.

„Coca-Cola” yra amerikiečių prekybos ženklas, produktų gamybai sukurta graikiško kapitalo įmonė „Coca-Cola HBC”.

 
23
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

ES „juodajame sąraše“ - nuo separatistų vadeivų iki V. Putino treniruočių partnerio pateko ir trys bendrovės (217)

2014 liepos mėn. 30 d. 22:18
Rusijos nacionalinis komercinis bankas
DELFI montažas
Trečiadienį susitarimo dėl sankcijų Rusijai procedūra buvo užbaigta. Paaiškėjo pavardės ir įmonės, kurias Europos Sąjunga nutarė bausti už įvykius Ukrainoje.

Ispanija ir JAV džiaugiasi rodikliais (5)

2014 liepos mėn. 30 d. 21:20
Ispanijos ekonomika antrąjį ketvirtį augo sparčiausiai nuo 2007-ųjų. JAV taip pat skelbia, kad jos ekonomikos augimo tempai antrąjį šių metų ketvirtį išaugo daugiau nei tikėtasi.

G. Nausėda: jei Rusija keršys, Lietuvos įmonės nepražus (151)

2014 liepos mėn. 30 d. 19:29
SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda teigia, kad dėl įvestų sankcijų silpstanti Rusijos ekonomika veiks ir į mažmeninę prekybą orientuotą Lietuvos eksportą.

Sustabdė Vilniaus kavinės ir Trakų kebabinės veiklą (16)

2014 liepos mėn. 30 d. 17:40
Kavinė Flamingas Žvėryne
Google Maps
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad dėl grubių pažeidimų laikinai sustabdė Vilniaus kavinės „Flamingas“ ir sezoninės kebabinės Trakuose veiklą.

Indikatorius, nežadantis nieko gero nei Šveicarijai, nei ES (6)

2014 liepos mėn. 30 d. 16:38
Pagrindinis Šveicarijos ekonomikos instituto rengiamas ekonomikos indikatorius KOF liepą smunka jau ketvirtąjį mėnesį iš eilės, todėl ekspertai ima tikėti, kad silpnas euro zonos ekonomikos atsigavimas gali nusmukdyti ir Šveicarijoje pagamintų prekių eksportą bei augimo prognozes.