"Altas" atidarė naują autocentrą

Automobilių apsaugos įrangos įdiegimo bendrovė "Altas" trečiadienį Vilniuje oficialiai atidarė naują autocentrą.
Naujojo autocentro vadovas Edvardas Radzevičius atidarymo proga surengtoje spaudos konferencijoje sakė, jog centre bus montuojamos automobilių apsaugos sistemos ir garso aparatūra bei atliekama kompiuterinė variklių diagnostika. Autocentre bus vienuolika darbo vietų.

Naujasis "Alto" autocentras įsikūręs viename pastate su nauju KEMI tinklo autoservisu. E. Radzevičiaus teigimu, naujojo centro ("Altui" priklausančios pastato dalies) statyba kainavo 1,5 mln. litų, kuriuos, gautus kaip paskolą, "Altas" turės grąžinti per septynerius metus.

"Alto" direktorius Tomas Šumskas teigė, jog siekdamas teikti daugiau paslaugų, "Altas" įkūrė naują bendrovę "Altas draudimo brokeris", kuri "Alto" klientams siūlys palankiausius draudimo variantus.

"Alto draudimo brokerio" atstovo Rimgaudo Brigaičio teigimu, automobilių draudimas yra viena nuostolingiausių draudimo rūšių, todėl norintiesiems juo draustis draudimo bendrovės kelia vis didesnius reikalavimus.

Anot R. Brigaičio, "Alto draudimo brokerio" perspektyvos yra labai geros, nes būdamas vienu iš "Alto" padalinių jis galės pasiūlyti klientams palankiausias sąlygas patikimiausiose draudimo bendrovėse.

1992 metais įkurta "Alto" bendrovė Lietuvoje dabar turi 9 filialus, kuriuose dirba apie 70 darbuotojų. Bendrovė taip pat yra pasirašiusi bendradarbiavimo susitarimus su Latvijos, Estijos ir Kaliningrado įmonėmis.

Pasak T. Šumsko, netrukus bus baigtas remontuoti bendrovės autocentras Kaune, naują autocentrą ketinama atidaryti Klaipėdoje.

Ateityje "Altas" ketina teikti ne tik automobilių apsaugos sistemų, bet ir patalpų saugos sistemų montavimo paslaugas, sakė T. Šumskas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Baltarusijos turistai į Lietuvą kviečiami ne tik apsipirkti (1)

Ketvirtadienį Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) Baltarusijos turizmo ir žiniasklaidos profesionalus kviečia į Lietuvos sveikatos turizmo naujienų pristatymo renginį Minske.

Brangius LVŽS užmojus įmanoma įgyvendinti nedidinant valstybės skolos? (51)

Didesnės pensijos, labiau prieinamas aukštasis mokslas, ugdymo įstaigų plėtra, minimalios mėnesio algos didinimas, medikų atlyginimų kėlimas ir techninių sąlygų gerinimas – tik dalis „valstiečių“ užmojų, kurie gali kainuoti brangiai.

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (893)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Nutekinti laiškai: S. Jakeliūnas sulaukė dviprasmiškų užuominų (79)

Dirbdamas premjero Algirdo Butkevičiaus patarėju finansų klausimais, valstiečių žaliųjų kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas iš „Swedbank“ konsultuojančio tuometinės „Lawin“ kontoros advokato sulaukė grasinimą primenančių užuominų.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (236)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.