"Alita" šiemet putojančių vynų parduoda daugiau

"Alitos" putojančių vynų bei šampano apyvarta šiemet išaugo maždaug 17 procentų.
Tuo tarpu natūralių vynų pardavimai sausio-balandžio mėnesiais, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, sumažėjo du kartus.

Pasak "Alitos" finansų ir administracijos direktoriaus Vilmanto Pečiūros, iš esmės natūralių vynų parduodama mažiau dėl nepalankios akcizų politikos. Netgi tradiciškai vynus gaminančios bendrovės persiorientuoja prie stipresnių alkoholinių gėrimų gamybos.

Maždaug prieš tris savaites degtinę pradėjo gaminti ir "Alita". "Tai priverstinis žingsnis", BNS sakė V. Pečiūra. Degtinės pardavimai turėtų sudarytų 1 proc. visos įmonės apyvartos. Negalutiniais duomenimis, "Alitos" apyvarta per keturis šių metų mėnesius buvo 17,275 mln. litų - 13,4 proc. mažesnė nei pernai tuo pat metu (19,952 mln. litų).

Balandį bendrovė pardavė produkcijos už 5,34 mln. litų, arba 5,6 proc. mažiau nei 1999-ųjų balandį (5,66 mln. litų).

Per pirmąjį šių metų ketvirtį bendrovė, anot V. Pečiūros, nebus uždirbusi pelno, gali būti patirta ir nuostolių.

Pernai sausio-kovo mėnesiais "Alita" uždirbo apie 800 tūkst. litų grynojo pelno.

Planuojama, kad metų pabaigoje pelno bus gauta panašiai kaip pernai. 1999 metais "Alita" uždirbo 6,3 mln. litų grynojo pelno.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (9)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (15)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (8)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.