A.Kubilius skeptiškai vertina Estų ir Latvių planus

Premjeras Audrius Kubilius sekmadienį sukritikavo Estijos ir Latvijos pasiūlymus sujungti šių šalių nacionalines elektros bendroves ir pareiškė, jog Lietuva pagrindinį dėmesį skirs atskiram energetikos bendrovių privatizavimui.
"Mus kiek nustebino neseni įvykiai Latvijoje ir Estijoje susiję su jų ketinimais sujungti elektros bendroves", Rygoje vykstančio metinio Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko susitiko metu "Reuters" sakė A. Kubilius.

"Aš nemanau, kad tai būtų naudinga kuriant atvirą elektros energijos rinką Baltijos regione", pridūrė premjeras.

Estija ir Latvija gegužės 16 dieną pranešė apie ketinimų protokolą dėl glaudesnio valstybinių energetikos bendrovių "Eesti Energia" ir "Latvenergo" bendradarbiavimo.

Pasak A. Kubiliaus, Lietuva ketina toliau tęsti "Lietuvos energijos" ir "Lietuvos dujų" privatizavimą ir tikisi, kad sandoriai dėl abiejų bendrovių privatizavimo bus pasirašyti dar šiemet.

"Lietuvos energijos" finansinis patarėjas jau yra parinktas, o "Lietuvos dujų" patarėjo konkursas, anot A. Kubiliaus, turėtų būti baigtas iki gegužės pabaigos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (9)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (10)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (36)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (58)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.