„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose

 (28)
„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose
© A.Didžgalvio nuotr.

Sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintoja „Adidas Group“ ima spartinti plėtrą Baltijos šalyse – pirmoji pagal „Adidas Group“ suteiktą franšizę parduotuvę Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis” atidaro bendrovė „Bogvila“.

„Mūsų pagrindinis tikslas yra, kad pirkėjas, užsukęs į šią parduotuvę, jaustųsi lygiai taip pat, kaip firminėje „adidas Group“ parduotuvėje – tiek pagal aptarnavimą, tiek pagal prekių asortimentą. Paprastai prekybos partneriai pateikia 300-500 „adidas Group“ prekių, o šios parduotuvės pasirinkimas gali siekti ir 2000“, - dėsto „adidas Group“ pardavimų vadovė Lietuvai Gintarė Aleknienė.

Pasak jos, franšizinė parduotuvė Šiauliuose ženklina naujo „adidas Group“ plėtros Baltijos regione etapo pradžią.

Pagal kompanijos strategiją, šiame regione ketinama iki 2015 metų aktyviai investuoti į naują prekybinį plotą. Planuojamos naujos parduotuvės 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Naujoje 254 kv. m. ploto parduotuvėje „R&E Sport“ bus galima įsigyti prekių iš naujausių „Adidas“, „Adidas Originals“ ir „Reebok“ kolekcijų.

www.DELFI.lt
 
28
Registruoti (0) Anonimiški (28)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Rusai masiškai sprunka su grynaisiais iš Maskvos? (1)

2015 kovo mėn. 5 d. 22:10
Pasklido gandas, kad iš visų Maskvos oro uostų išvyksta daugybė žmonių, su savimi gabenančių dideles grynųjų pinigų sumas, trūksta muitinės deklaracijos blankų.

JAV prasidėjo klevų sulos sezonas

2015 kovo mėn. 5 d. 16:44
Šiltesniam orui galiausiai pasiekus šiaurės rytines Jungtinių Valstijų teritorijas, klevų sirupo gamintojai trečiadienį, kovo 4 dieną, pradėjo iš medžių rinkti sulą.

ECB pasirengęs atnaujinti finansavimą Graikijos bankams

2015 kovo mėn. 5 d. 20:18
Europos centrinio banko (ECB) vadovas Mario Draghi ketvirtadienį pareiškė, kad bankas pasirengęs atnaujinti pagrindinę finansavimo liniją Graikijos bankams, vos tik Atėnai pasieks susitarimą dėl skolų su euro zonos partnerėmis. Apie tai informuoja „EUbusiness“.

Iš Rusijos bėga kaip iš skęstančio laivo: „Adidas“ uždarys 200 parduotuvių (162)

2015 kovo mėn. 5 d. 20:02
Vokietijos sportinės aprangos gamintoja „Adidas AG“ uždarys apie 200 parduotuvių Rusijoje šiais metais, praneša bendrovės atstovas Nikolajus Petrosianas.

ES pratęsė sankcijas V. Janukovyčiui

2015 kovo mėn. 5 d. 19:50
ES Taryba pratęsė sankcijas buvusiam Ukrainos prezidentui Viktorui Janukovyčiui.