„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose

 (28)
Sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintoja „Adidas Group“ ima spartinti plėtrą Baltijos šalyse – pirmoji pagal „Adidas Group“ suteiktą franšizę parduotuvę Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis” atidaro bendrovė „Bogvila“.
„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose
© A.Didžgalvio nuotr.

„Mūsų pagrindinis tikslas yra, kad pirkėjas, užsukęs į šią parduotuvę, jaustųsi lygiai taip pat, kaip firminėje „adidas Group“ parduotuvėje – tiek pagal aptarnavimą, tiek pagal prekių asortimentą. Paprastai prekybos partneriai pateikia 300-500 „adidas Group“ prekių, o šios parduotuvės pasirinkimas gali siekti ir 2000“, - dėsto „adidas Group“ pardavimų vadovė Lietuvai Gintarė Aleknienė.

Pasak jos, franšizinė parduotuvė Šiauliuose ženklina naujo „adidas Group“ plėtros Baltijos regione etapo pradžią.

Pagal kompanijos strategiją, šiame regione ketinama iki 2015 metų aktyviai investuoti į naują prekybinį plotą. Planuojamos naujos parduotuvės 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Naujoje 254 kv. m. ploto parduotuvėje „R&E Sport“ bus galima įsigyti prekių iš naujausių „Adidas“, „Adidas Originals“ ir „Reebok“ kolekcijų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

Seimas nesutiko didinti vidutinės pensijos (58)

Seimas nesutiko kitų metų „Sodros“ biudžete numatyti lėšų didinti vidutinę pensiją, kuri spalį siekė 246,93 euro per mėnesį.

S. Lavrovo įspėjimas rusams dėl Turkijos (135)

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas dėl rusų naikintuvo numušimo atšaukė trečiadienį planuotą savo vizitą į Turkiją. Be to, jis paragino savo tautiečius šiuo metu nevykti į Turkiją. Terorizmo grėsmė Turkijoje ne mažesnė kaip Egipte, pabrėžė Sočyje viešintis ministras, kurį cituoja agentūra „Reuters".

„Maxima LT“ vadovas: naujasis 20 eurų banknotas įneš sumaišties (40)

Nuo rytojaus į apyvartą išleidžiant naujo pavyzdžio 20 eurų banknotus, prekybos tinklas „Maxima“ jau ėmėsi papildomų saugos ir informavimo priemonių, kad supažindintų pirkėjus bei parduotuvių darbuotojus su nauju banknotu ir užkirstų kelią klastočių plitimui, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Seimas linkęs pritarti didesniam NPD ir mokesčiams parduodant NT (9)

Seimas pritarė Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pataisų projektui, kuriuo siekiama didinti pajamų apmokestinimo progresyvumą, sumažinant mokestinę naštą mažas pajamas gaunantiems asmenims, paskirstyti mokestinę naštą tarp darbo ir kapitalo pajamų apmokestinimo, pasiruošti prisijungimui prie Einamųjų nematomų operacijų liberalizacijos kodekso.

Vokietijos ekonomiką pakirto silpnos investicijos ir eksportas (3)

Trečiąjį šių metų ketvirtį Vokietijos ekonomikoje buvo registruojamas nuosmukis, nes solidų vartojimą vidaus rinkoje nustelbė menkos eksporto apimtys ir suglebusios įmonių investicijos. Tokią informaciją rodo antradienį paviešinta oficialioji statistika, praneša „Dow Jones".