„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose

 (28)
Sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintoja „Adidas Group“ ima spartinti plėtrą Baltijos šalyse – pirmoji pagal „Adidas Group“ suteiktą franšizę parduotuvę Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis” atidaro bendrovė „Bogvila“.
„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose
© A.Didžgalvio nuotr.

„Mūsų pagrindinis tikslas yra, kad pirkėjas, užsukęs į šią parduotuvę, jaustųsi lygiai taip pat, kaip firminėje „adidas Group“ parduotuvėje – tiek pagal aptarnavimą, tiek pagal prekių asortimentą. Paprastai prekybos partneriai pateikia 300-500 „adidas Group“ prekių, o šios parduotuvės pasirinkimas gali siekti ir 2000“, - dėsto „adidas Group“ pardavimų vadovė Lietuvai Gintarė Aleknienė.

Pasak jos, franšizinė parduotuvė Šiauliuose ženklina naujo „adidas Group“ plėtros Baltijos regione etapo pradžią.

Pagal kompanijos strategiją, šiame regione ketinama iki 2015 metų aktyviai investuoti į naują prekybinį plotą. Planuojamos naujos parduotuvės 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Naujoje 254 kv. m. ploto parduotuvėje „R&E Sport“ bus galima įsigyti prekių iš naujausių „Adidas“, „Adidas Originals“ ir „Reebok“ kolekcijų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

TVF suteiks paramą nuskurdusiam Tadžikistanui (8)

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) ketvirtadienį pareiškė esąs pasirengęs padėti Tadžikistanui, kurio pajamos smarkiai sumažėjo didžiąja dalimi dėl recesijos Rusijoje, bet mainais į paramą reikalauja, kad šalis vykdytų reformas, praneša „Reuters“.

Lenkija gerokai didina „vaiko pinigus" (25)

Gerokai didindama „vaiko pinigus“ skurdžiai gyvenančioms šeimoms, Lenkijos vyriausybė nori paskatinti motinas gimdyti daugiau atžalų.

Mugę Kauno centre ir toliau rengs Lietuvos šeimų ūkininkų sąjunga (3)

Lietuvos šeimų ūkininkų sąjunga, kasmet miesto centre rengdavusi Kazimiero mugę, laimėjo savivaldybės konkursą pavasario mugei Kauno centre rengti, ketvirtadienį pranešė savivaldybė.

„Boso valanda su S. Jovaišu“: ISM rektorius A. Chmieliauskas apie tai, kaip vadovui skaityti tarp eilučių

Laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ tęsia patarimus besidomintiems verslu. Šį kartą laidoje kalbamės apie tai, ar verta mokytis vadybos ir, kaip vadovui skaityti tarp eilučių. Į visus rūpimus klausimus atsakys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, docentas dr. Alfredas Chmieliauskas.

TVF vadovė Ch. Lagarde iškelta kandidate antrajai kadencijai

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) savo vadovę Christine Lagarde iškėlė kandidate antrajai kadencijai. Tai ketvirtadienį Vašingtone pranešė TVF.