„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose

 (28)
Sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintoja „Adidas Group“ ima spartinti plėtrą Baltijos šalyse – pirmoji pagal „Adidas Group“ suteiktą franšizę parduotuvę Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis” atidaro bendrovė „Bogvila“.
„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose
© A.Didžgalvio nuotr.

„Mūsų pagrindinis tikslas yra, kad pirkėjas, užsukęs į šią parduotuvę, jaustųsi lygiai taip pat, kaip firminėje „adidas Group“ parduotuvėje – tiek pagal aptarnavimą, tiek pagal prekių asortimentą. Paprastai prekybos partneriai pateikia 300-500 „adidas Group“ prekių, o šios parduotuvės pasirinkimas gali siekti ir 2000“, - dėsto „adidas Group“ pardavimų vadovė Lietuvai Gintarė Aleknienė.

Pasak jos, franšizinė parduotuvė Šiauliuose ženklina naujo „adidas Group“ plėtros Baltijos regione etapo pradžią.

Pagal kompanijos strategiją, šiame regione ketinama iki 2015 metų aktyviai investuoti į naują prekybinį plotą. Planuojamos naujos parduotuvės 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Naujoje 254 kv. m. ploto parduotuvėje „R&E Sport“ bus galima įsigyti prekių iš naujausių „Adidas“, „Adidas Originals“ ir „Reebok“ kolekcijų.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (28)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

J.Dijsselbloemas: Graikija pateiks naują prašymą (8)

Graikija netrukus pateiks naują prašymą dėl finansinės paramos iš Europos stabilumo mechanizmo (ESM). Tai gali būti padaryta trečiadienį, po Briuselyje vykusio euro zonos finansų ministrų susitikimo antradienį pareiškė euro grupės vadovas Jeroenas Dijsselbloemas.

A. Merkel: Vis dar nėra pagrindo deryboms dėl naujos programos Graikijai D. Grybauskaitė taip pat įvertino Graikijos veiksmus  (45)

Vis dar nėra pagrindo deryboms dėl naujos paramos Graikijai, pareiškė antradienį į Briuselį dalyvauti skubiai sušauktame euro zonos lyderių susitikime Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

Vilniuje bręsta naujas mokestis (166)

Vilnius ketina pasekti kurortų pėdomis - nuo 2016 m. į sostinę atvykstančių turistų turėtų laukti vadinamasis pagalvės mokestis.

R. Sinkevičius: „Lietuvos jūrų laivininkystė“ turėtų skelbti bankrotą (33)

Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius laikosi nuomonės, kad valstybės valdoma „Lietuvos jūrų laivininkystė“ turėtų bankrutuoti.

Jungtinė Karalystė išdavė arešto orderius buvusiems „Snoro“ savininkams (39)

Jungtinė Karalystė išdavė arešto orderius buvusiems „Snoro“ banko savininkams, kurie, pralaimėję kovą dėl ekstradicijos sukčiavimu juos kaltinančiai Lietuvai, dingo iš šalies.