„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose

 (28)
Sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintoja „Adidas Group“ ima spartinti plėtrą Baltijos šalyse – pirmoji pagal „Adidas Group“ suteiktą franšizę parduotuvę Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis” atidaro bendrovė „Bogvila“.
„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose
© A.Didžgalvio nuotr.

„Mūsų pagrindinis tikslas yra, kad pirkėjas, užsukęs į šią parduotuvę, jaustųsi lygiai taip pat, kaip firminėje „adidas Group“ parduotuvėje – tiek pagal aptarnavimą, tiek pagal prekių asortimentą. Paprastai prekybos partneriai pateikia 300-500 „adidas Group“ prekių, o šios parduotuvės pasirinkimas gali siekti ir 2000“, - dėsto „adidas Group“ pardavimų vadovė Lietuvai Gintarė Aleknienė.

Pasak jos, franšizinė parduotuvė Šiauliuose ženklina naujo „adidas Group“ plėtros Baltijos regione etapo pradžią.

Pagal kompanijos strategiją, šiame regione ketinama iki 2015 metų aktyviai investuoti į naują prekybinį plotą. Planuojamos naujos parduotuvės 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Naujoje 254 kv. m. ploto parduotuvėje „R&E Sport“ bus galima įsigyti prekių iš naujausių „Adidas“, „Adidas Originals“ ir „Reebok“ kolekcijų.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

Po atsiprašymo – V. Putino sprendimas (151)

Birželio 29 d. Kremlius pranešė apie ketinimus naikinti draudimą turistams iš Rusijos vykti į Turkiją.

R. Budbergytė: D. Britanijos sprendimas turės įtakos Lietuvos ekonomikai (6)

Jungtinės Karalystės sprendimas palikti Europos Sąjungą (ES) turės tiesioginės ir netiesioginės įtakos Lietuvos ekonomikai, sako naujoji Lietuvos finansų ministrė Rasa Budbergytė.

Siūlo atkreipti dėmesį į bananų lipdukus: jie daug pasako (44)

Bananai Lietuvoje yra tokie populiarūs, kad savo pardavimais baigia pavyti net šalyje nuo seno vertinamus obuolius.

Paaiškino, kodėl prašė duomenų apie visus kortelių savininkus papildyta (100)

Viešumoje kilus diskusijoms, kiek ir kokių duomenų apie mokėjimo kortelių savininkus gauna Finansinių nusikaltimų tarnyba (FNTT), šios atstovai Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitete aiškino, kad daro tai, ko neatlieka pati bendrovė, išduodanti „Paysera Visa“ korteles. Tačiau jos vadovas sako, kad FNTT meluoja ir manipuliuoja.

Patikrino Lietuvoje parduodamas braškes (7)

Šiais metais braškių sezono metu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai mažmeninėje prekyboje patikrino 3,12 t braškių, užaugintų Kipre, Ispanijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje.