„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose

 (28)
„Adidas” planuoja parduotuves Lietuvos didmiesčiuose
© A.Didžgalvio nuotr.

Sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintoja „Adidas Group“ ima spartinti plėtrą Baltijos šalyse – pirmoji pagal „Adidas Group“ suteiktą franšizę parduotuvę Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis” atidaro bendrovė „Bogvila“.

„Mūsų pagrindinis tikslas yra, kad pirkėjas, užsukęs į šią parduotuvę, jaustųsi lygiai taip pat, kaip firminėje „adidas Group“ parduotuvėje – tiek pagal aptarnavimą, tiek pagal prekių asortimentą. Paprastai prekybos partneriai pateikia 300-500 „adidas Group“ prekių, o šios parduotuvės pasirinkimas gali siekti ir 2000“, - dėsto „adidas Group“ pardavimų vadovė Lietuvai Gintarė Aleknienė.

Pasak jos, franšizinė parduotuvė Šiauliuose ženklina naujo „adidas Group“ plėtros Baltijos regione etapo pradžią.

Pagal kompanijos strategiją, šiame regione ketinama iki 2015 metų aktyviai investuoti į naują prekybinį plotą. Planuojamos naujos parduotuvės 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Naujoje 254 kv. m. ploto parduotuvėje „R&E Sport“ bus galima įsigyti prekių iš naujausių „Adidas“, „Adidas Originals“ ir „Reebok“ kolekcijų.

www.DELFI.lt
 
28
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

ES ruošia dar vieną smūgį Rusijai (76)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 23:33
Europos Parlamentas ketvirtadienį paragino Europos Sąjungą apsvarstyti galimybę atjungti Rusiją nuo tarpbankinių atsiskaitymų sistemos SWIFT vykdant pasaulinius piniginius sandorius, kaip bausmę už jos vaidmenį Ukrainos konflikte. Apie tai informuoja „EUbusiness“.

V. Putinas apie sankcijas: tegul Dievas būna teisėjas (287)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 16:04
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį sukritikavo Europos Sąjungą ir Jungtines Valstijas, esą šios pažeidžia Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) pagrindinius principus, siekdamos nubausti Rusiją dėl krizės Ukrainoje, informuoja „EUbusiness".

Dėl Ž. Juodkienės kreipėsi į VTEK (4)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:43
Ketvirtadienį Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai pateiktas prašymas ištirti, ar buvusi energetikos viceministrė Žydrūnė Juodkienė nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų ir tokiu būdu nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo vastybinėje tarnyboje įstatymo.

„Maximai“ ir „Mantingai“ - įtarimai dėl dešimtmetį galėjusio tęstis susitarimo (67)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:26
„Maximai“ ir „Mantingai“ - įtarimai dėl dešimtmetį galėjusio tęstis susitarimo
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Konkurencijos taryba meta įtarimus UAB "Maxima" ir UAB "Mantinga". Įtariama, kad susitarimas tarp įmonių dėl maisto produktų kainų galėjo tęstis dešimtmetį.

Galingi siurbliai sujudino prekybą D. Britanijoje (2)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:10
Didžiojoje Britanijoje 2014 metų rugpjūtį, lyginant su liepa, mažmeninė prekyba ūgtelėjo 0,4 proc., jos augimui didžiausią įtaką turėjo pagerėję didelio galingumo dulkių siurblių pardavimai prieš įsigaliojant naujosioms Europos Sąjungos (ES) taisyklėms, praneša Nacionalinė statistikos tarnyba (NST).