"Adidas" palieka Kauną

 (11)
Praradęs "Adidas" investicijas, Kaunas neteko apie 2-3 tūkst. planuotų darbo vietų. Pasaulinį pripažinimą turinti vokiečių kompanija Kaune pasirodė 1995 metais.

Buvo sudaryta trišalė sutartis, pagal kurią į "Inkarą" atvežta 15 mln. litų kainuojanti sportinės avalynės įranga. Žaliavą gamybai turėjo aprūpinti austrai, o darbo jėga - kauniečiai.

Tikėtasi, jog išvysčius gamybą čia įsidarbins apie 2500 miesto gyventojų. Tačiau aferistai padarė taip, kad "Inkare" dabar beveik niekas nebedirba, o dirbusieji iki šiol negali atgauti savo atlyginimų ir drebina miestą drastiškomis protesto akcijomis.

Buvęs "Inkaro" generalinis direktorius A.Pauliukaitis aiškino, kad perspektyvų kontraktą su "Adidas" sužlugdė austrai, kurie labai neritmingai tiekė gamybos žaliavą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Nordea“ Baltijos šalyse per tris ketvirčius uždirbo 72 mln. eurų

Baltijos šalių „Nordea“ paskelbė, kad 2016 m. trijų ketvirčių pusmečio veiklos pelnas po atidėjinių sudaro 72 mln. eurų. Devynių mėnesių bendrosios pajamos didėjo 10 proc. Prie šio augimo prisidėjo 8 proc. padidėjusios grynosios pajamos iš komisinių, augant kasdienės bankininkystės paslaugų ir investavimo produktų poreikiui. Grynosios pajamos iš palūkanų, palyginus su atitinkamu laikotarpiu pernai, didėjo 4 proc.

Vyriausybė tarsis, ar reikėtų registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles (26)

Vyriausybė pasitarime pirmadienį numato diskutuoti dėl pataisų, kurias priėmus tektų registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles.

LLRI apie „Doing business” indeksą: stovėjimas vietoje - jau savaime pralaimėjimas (1)

Pasaulio banko kasmet skelbiamas „Doing business” indeksas atskleidė, kad bendros sąlygos verslui veikti per metus Lietuvoje nepagerėjo. Pagal verslo sąlygas Lietuva pasaulyje yra 21-a. Vertinant pagal atnaujintą metodologiją, praėjusiais metais Lietuva buvo toje pačioje vietoje.

Seimo Pirmininkė: dar spėsime priimti Darbo kodeksą (16)

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė įsitikinusi, kad kadenciją baigiantis Seimas per tris likusius posėdžius spės priimti naują Darbo kodeksą.

Italija grasina vetuoti ES biudžetą (4)

Italijos ministras pirmininkas Matteo Renzi dėl kitų Europos Sąjungos (ES) šalių vengimo priimti pabėgėlius pagrasino vetuoti Bendrijos biudžetą, praneša agentūra AFP.