Vilniuje keisis keleto maršrutinių autobusų tvarkaraščiai ir trasos

 (13)
Visuomeninis transportas, autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai, stotelė
© DELFI

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad atsižvelgiant į keleivių pageidavimus nuo gruodžio 1 dienos keisis keleto maršrutinių autobusų tvarkaraščiai, bus pratęstos dviejų autobusų maršrutų trasos.

J.-I.Kraševskio vidurinės mokyklos prašymu nuo gruodžio 1-osios bus pakoreguoti 14-to maršruto „Grigaičiai – Parko g. – Arimų g.“ autobusų eismo tvarkaraščiai. Šio maršruto autobusų atvykimo bei išvykimo laikas bus priderintas prie mokyklos pamainų darbo laiko.

Kad vėlai iš darbo grįžtantys Trakų Vokės bei Vaidotų gyventojai lengviau pasiektų namus, organizuojamas papildomas 8-to maršruto „Žemieji Paneriai – Vaidotai“ reisas. Šio maršruto paskutinio reiso autobusas išvyks iš Vaduvos stotelės 23.15 val. ir važiuos į Vaidotus pro Trakų Vokę.

47-tas autobusų maršrutas „Pilaitė – Centras“ pratęsiamas iki Gilužio stotelės. Pilaitės gyventojų patogumui bus pakoreguoti 54-to „Pilaitė – Stotis“ bei 75-to „Pilaitė – Santariškės“ maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai.

33-čias autobusų maršrutas „Pašilaičiai – Baltupiai – Rinktinės g. – Aukštaičių g.“ pratęsiamas iki Markučių. Į Aukštaičių gatvę šio maršruto autobusai nevažiuos.

Informacija apie visus pasikeitimus pateikiama stotelėse, interneto svetainėje www.vilniustransport.lt bei nemokama telefono linija 8 ~ 800 22922.

www.DELFI.lt
 
13
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

Blogi keliai verslą veda į mirtį (3)

2014 balandžio mėn. 16 d. 23:00
Buvusioje Klaipėdos prekybos bazėje šiuo metu veikia apie 100 smulkiojo verslo įmonių. Tačiau itin duobėti, apie porą dešimtmečių neremontuoti privažiavimo keliai verslininkus varo į neviltį – esą jei miesto valdžia nesiims jų tvarkyti, verslas čia ims merdėti.

Panevėžyje - suspaustų gamtinių dujų degalinė (11)

2014 balandžio mėn. 16 d. 09:58
SGD degalinė
Autoriaus nuotr.
Panevėžys netrukus taps penktuoju miestu, kur bus įrengta suspaustų gamtinių dujų (SGD) degalinė. Panašios jau veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

S. Klumbytė. Ar tikrai Lietuva jau užbaigė savo jūros erdvių delimitavimo procesą?

2014 balandžio mėn. 15 d. 14:49
S. Klumbytė. Ar tikrai Lietuva jau užbaigė savo jūros erdvių delimitavimo procesą?
I. Labutytės nuotr.
Prieš kelias dienas buvo paskelbta, kad Stokholme Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Švedijos ministras pirmininkas Fredrikas Reinfeldtas pasirašė Lietuvos ir Švedijos jūros sienos sutartį, kuria galutinai įteisintos visos valstybinės sienos.

Po šalto dušo dėl „Rail Balticos” – Lietuvos atsakas (189)

2014 balandžio mėn. 15 d. 14:07
Premjerui Algirdui Butkevičiui pareiškus, kad Lietuva netrukdys „Rail Baltica“ projektui ir Vilniaus prijungimą galbūt nukels į tolimesnį laiką, susisiekimo ministras tvirtina, kad šaliai kol kas per anksti keisti poziciją.

Skrydžių bendrovei teko raudonuoti dėl pikantiškos nuotraukos (11)

2014 balandžio mėn. 15 d. 12:18
„US Airways“ pirmadienį puolė atsiprašinėti už pornografinį atvaizdą, kuris buvo paskelbtas iš kompanijos oficialios „Twitter“ paskyros, kaip atsakymas vienam nepatenkintam klientui.