Vilniuje keisis keleto maršrutinių autobusų tvarkaraščiai ir trasos

 (13)
Visuomeninis transportas, autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai, stotelė
© DELFI

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad atsižvelgiant į keleivių pageidavimus nuo gruodžio 1 dienos keisis keleto maršrutinių autobusų tvarkaraščiai, bus pratęstos dviejų autobusų maršrutų trasos.

J.-I.Kraševskio vidurinės mokyklos prašymu nuo gruodžio 1-osios bus pakoreguoti 14-to maršruto „Grigaičiai – Parko g. – Arimų g.“ autobusų eismo tvarkaraščiai. Šio maršruto autobusų atvykimo bei išvykimo laikas bus priderintas prie mokyklos pamainų darbo laiko.

Kad vėlai iš darbo grįžtantys Trakų Vokės bei Vaidotų gyventojai lengviau pasiektų namus, organizuojamas papildomas 8-to maršruto „Žemieji Paneriai – Vaidotai“ reisas. Šio maršruto paskutinio reiso autobusas išvyks iš Vaduvos stotelės 23.15 val. ir važiuos į Vaidotus pro Trakų Vokę.

47-tas autobusų maršrutas „Pilaitė – Centras“ pratęsiamas iki Gilužio stotelės. Pilaitės gyventojų patogumui bus pakoreguoti 54-to „Pilaitė – Stotis“ bei 75-to „Pilaitė – Santariškės“ maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai.

33-čias autobusų maršrutas „Pašilaičiai – Baltupiai – Rinktinės g. – Aukštaičių g.“ pratęsiamas iki Markučių. Į Aukštaičių gatvę šio maršruto autobusai nevažiuos.

Informacija apie visus pasikeitimus pateikiama stotelėse, interneto svetainėje www.vilniustransport.lt bei nemokama telefono linija 8 ~ 800 22922.

www.DELFI.lt
 
13
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

Vairuotojams primena, koks yra saugus atstumas (4)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 20:37
Kelininkai įspėja, kad naktį ir ankstyvą rytą eismo sąlygas sunkins plikledis ir lijundra. Vairuotojams primenama, kad reikia laikytis saugaus atstumo keliuose, kuris turėtų būti 3 kartus didesnis nei vasarą.

„Siemens“ ir „Thales“ pelnosi iš katastrofos (9)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 16:40
Traukinio katastrofa Ispanijoje, Santjago de Kompostelos mieste
AP/Scanpix
Po skaudžios traukinių katastrofos Ispanija susirūpino greitaeigės geležinkelio linijos saugumu. Konsorciumas, kurį sudaro Vokietijos inžinerijos milžinė „Siemens“ ir Prancūzijos pramonės milžinė „Thales“, iš to turi naudos.

Muitinės vadovas: lietuviški automobiliai pasienyje toliau griežčiau tikrinami atnaujinta 18.44 (53)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 12:51
Muitinės vadovas: lietuviški automobiliai pasienyje toliau griežčiau tikrinami
VSAT
Automobiliai su lietuviškais numeriais ir toliau griežčiau tikrinami pasienyje su Rusija, teigia Muitinės departamento vadovas.

Sostinėje atvėrė naują estakadą: keisis vairuotojų įpročiai (172)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 12:12
Pirmadienį vairuotojams atidaryta Geležinio vilko gatvės estakada. Naujas kelias gyventojams leis patekti į A. Goštauto gatvę.

Lietuva – Rusijos juodajame sąraše: kam ruoštis? atnaujinta (1195)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 10:29
Prieš Kalėdas ir patį didžiausią darbymetį Rusija ne sykį Lietuvos vežėjams paruošė „dovanėlę“ – vienokius ar kitokius draudimus kirsti jos sieną.