Vėl pasipylė pažadai Šiauliuose įdiegti elektroninį važiavimo bilietą

 (9)
Šiauliuose popierinius autobusų bilietus pakeis elektroniniai. Tokie pažadai vėl pasigirdo iš miesto valdžios ir vežėjų bendrovės vadovų. Keleivių vežimo bendrovės „Busturas“ vadovas tikina, kad tai nesukels sunkumų žmonėms kaip kituose miestuose, nes iš pradžių bus galima naudotis ir elektroniniu bilietu, ir vienkartiniais autobusų bilietais.
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Elektroninio bilieto sistemą Šiauliuose bandyta įdiegti jau ne kartą. Tačiau tam vis neužtekdavo lėšų, sutrukdė ir atėjęs sunkmetis. Ir vėl žadama, kad autobusų keleivių kasdienybė turėtų pasikeisti. Pasak vežėjų, gal net metų pabaigoje. Keleivių vežimo bendrovės generalinis direktorius tikina, kad šiuo metu jau yra patvirtintas elektroninio bilieto įdiegimo planas.

„Išskaidžius į keletą etapų, tai per šiuos metus ir kitų metų pirmą pusę mes planuojame, kad elektroninis bilietas bus įdiegtas. Galvojame, kad pirmiausia pradės veikti elektroninis mėnesinis bilietas, o vėliau bus pakeisti ir visi vienkartiniai bilietai“, - sakė „Busturo“ generalinis direktorius Tomas Bielinskas.

Pasak jo, elektroninio bilieto sistemos įdiegimui numatyta naudoti savivaldybės, o ne Europos fondų lėšas.

Kiek kainuos naujoji sistema, dar skaičiuojama. Savivaldybė yra numačiusi skirti apie pusę milijono litų - tiek, kiek per metus išleidžiama autobusų bilietų spausdinimui ir platinimui. Šiauliečiai raminami, kad mokant elektroniniu būdu, kelionė miesto gatvėmis nebrangs. Elektroninio bilieto sistema Lietuvoje jau veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Šiaulių apskrities televizija
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Transportas

Iš anksto atostogas planavę kauniečiai liko apgauti ir nori įspėti kitus (74)

Vasara – kelionių sezonas. Vieni šiltuoju metų laiku linkę leisti dienas Lietuvos kurortuose, kiti – renkasi užsienio šalis.

Draudikai įspėja apie dingstančius Lietuvos verslininkų krovinius (4)

Draudimo bendrovės „Gjensidige“ specialistai atkreipė dėmesį į dingstančius klientų krovinius Lenkijoje. Verslininkai nukenčia, patikėję savo krovinius apsimetėliams vežėjams, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Iš Vilniaus vėl pradėjo kilti lėktuvai į Sankt Peterburgą (7)

Po sezono pertraukos į Lietuvą sugrįžo tiesioginiai skrydžiai į Rusijos kultūros sostine tituluojamą Sankt Peterburgą.

Nacionalinės Honkongo avialinijos atleis beveik 600 darbuotojų

Nacionalinės Honkongo avialinijos „Cathay Pacific“ paskelbė atleisiančios beveik 600 darbuotojų, informuoja BBC.

Vilniaus gatvės rekonstrukcijai mestos savivaldybės įmonės pajėgos (13)

Reprezentacinės sostinės Vilniaus gatvės rekonstrukcijos ėmėsi ir savivaldybės įmonės „Grindos“ darbuotojai, nors bendrovės nėra tarp milijoninę sutartį laimėjusios „Hidrostatybos“ subrangovų.