Rusijos UAZ ketina kooperuotis su Japonijos "Isuzu"

 (14)
Uljanovsko automobilių gamykla (UAZ) pranešė ketinanti kooperuotis su Japonijos automobilių gamintoju "Isuzu". Pasak UAZ direktorių tarybos pirmininko Vadimo Švecovo, bendros UAZ ir "Isuzu" įmonės Uljanovske verslo planą tikimasi parengti dar iki šių metų pabaigos. Šioje įmonėje būtų gaminami modernizuoti UAZ visureigiai bei surenkami "Isuzu" automobiliai.
Isuzu
Kita vertus, anot V.Švecovo, Japonijos koncernas "Isuzu" nėra vienintelis potencialus Uljanovsko automobilių gamyklos partneris - derybos dėl bendro projekto lygiagrečiai vyksta ir su kitais užsienio automobilių gamintojais.
BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Eismo sąlygas sunkina šlapdriba

Telšių apskrityje ir Šilalės rajone ketvirtadienio rytą eismo sąlygas sunkino šlapdriba, čia valstybinės reikšmės keliai padengti šlapio sniego sluoksniu, provėžoti, slidūs, perspėja kelininkai. Pasak jų, šie keliai yra barstomi ir valomi.

Pasienio postuose su Baltarusija - Rusijos vilkikų eilės (12)

Lietuvos pasienio postuose su Baltarusija ir Rusija nusidriekė vilkikų eilės. Jos susidarė, Rusijai ir Lenkijai nesusitariant dėl dvišalių vežimo leidimų bei padidėjusio prekių srauto, sako Lietuvos vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ vadovas.

„Ryanair“ pristato naują skrydžių kryptį (9)

Aviakompanija „Ryanair“, skelbia naują žiemos sezono maršrutą iš Viiniaus oro uosto į Berlyną. Keleiviai iš Vilniaus į Berlyno Šonefeldo oro uostą bus skraidinami tris kartus per savaitę žiemos sezono metu, rašoma aviakompanijos „Ryanair“ pranešime spaudai.

G. Žiemelio projektas Maskvoje – finišo tiesiojoje (69)

Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojamos bendrovės prie Maskvos statomas oro uostas veiklą pradės kovo 15 d. Šią informaciją patvirtino naująjį oro uostą valdančios bendrovės „Ramport“ vadovas Tomas Vaišvila. Ti bus ketvirtas oro uostas Maskvoje.

Iš Kauno pakilęs „Aeroflot“ lėktuvas suko ratus aplink Uteną (126)

Trečiadienį į DELFI redakciją kreipėsi susirūpinęs skaitytojas interneto svetainėje flightradar24.com pastebėjęs, kad iš Kauno pakilęs „Aeroflot“ lėktuvas jau kurį laiką suka ratus aplink Uteną.