Rusijos UAZ ketina kooperuotis su Japonijos "Isuzu"

 (14)
Uljanovsko automobilių gamykla (UAZ) pranešė ketinanti kooperuotis su Japonijos automobilių gamintoju "Isuzu". Pasak UAZ direktorių tarybos pirmininko Vadimo Švecovo, bendros UAZ ir "Isuzu" įmonės Uljanovske verslo planą tikimasi parengti dar iki šių metų pabaigos. Šioje įmonėje būtų gaminami modernizuoti UAZ visureigiai bei surenkami "Isuzu" automobiliai.
Isuzu
Kita vertus, anot V.Švecovo, Japonijos koncernas "Isuzu" nėra vienintelis potencialus Uljanovsko automobilių gamyklos partneris - derybos dėl bendro projekto lygiagrečiai vyksta ir su kitais užsienio automobilių gamintojais.
BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Eismas naujuoju Panemunės tiltu bus pradėtas spalį (6)

Miesto savivaldybei sutarus su Panemunės tilto tiesėjais bei jo prieigas tvarkančiais kelininkais, paskelbta, jog šis naujas tiltas, pakeitęs grėsmę žmonėms ir transportui kėlusį buvusį tiltą, bus pradėtas eksploatuoti spalio 30 dieną.

Nemaloni tiesa: Lietuvos viešasis transportas neatitinka ES standartų (25)

Vežėjai teigia, kad Lietuvoje viešasis transportas neatitinka Europos Sąjungos (ES) standartų.

Po žinios apie masinį atleidimą vadovams teko sprukti (70)

Ne pačius geriausius laikusi išgyvenančios Prancūzijos oro bendrovės „Air France“ vadovų susitikimas su darbuotojais neabejotinai įeis į istoriją.

Autobusų parkuose filmuojama pažeidžiant tvarką (4)

Asmenų stebėjimą vykdantys šalies autobusų parkai nesilaiko duomenų apsaugos reikalavimų, nustatė Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (VDAI).

Spūstys Vilniuje: pastebėjote, kad ilgiau dega žalia šviesa? (51)

Nustačius vietas, kuriose dažniausiai sostinės vairuotojai stringa spūstyse, paaiškėjo, kad trys iš šešių jų susijusios su Vakarinio aplinkkelio statybomis, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.