Praėjusiais metais Talino uostas sulaukė daugiau keleivių

 (7)
2015 metais Talino uosto paslaugomis pasinaudojo 2 166 663 keleiviai - tai antras geriausias rodiklis per visą oro uosto istoriją. Apie tai praneša Estijos žinių portalas „ERR.EE“.
Talino uostas
Talino uostas
© Autoriaus nuotr.

Keleivių skaičius per metus išaugo 7,4 proc.

Pasak oro uosto finansų direktoriaus Eero Pargmae, keleivių skaičius išaugs, sustiprėjus kovai už rinkos dalį tarp aviacijos bendrovių, be to, teigiamos įtakos turėjo sumažėjusios degalų kainos.

Bendromis Talino oro uosto ir Estijos centrinio banko prognozėmis, šiais metais Talino uosto keleivių skaičius išaugs 2 proc.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Transportas

Čiuožykla virtusiam Vilniui žada tik trumpą atokvėpį

Vilniaus miestą iš plikledžio gniaužtų vaduojantys valytojai turi gerų žinių. Tačiau trumpam, praneša bendrovė „Mano būstas“.

Europos Komisija imasi veiksmų prieš Lietuvą (8)

Ketvirtadienį Europos Komisija (EK) nusprendė imtis veiksmų prieš 7 valstybes nares, taip pat ir Lietuvą, dėl neįvykdytų įsipareigojimų pagal Europos Sąjungos (ES) transporto priemonių tipo patvirtinimo teisės aktus, praneša EK atstovybė Lietuvoje.

Po kritikos lavinos „Lietuvos geležinkeliai“ susigriebė (1)

Daug kritikos dėl neskaidrių vidaus sandorių sulaukę valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“, kurie ketvirtadienį pranešė stabdantys naujų vidaus sandorių procedūras, artimiausiu metu konsultuosis ne tik su Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) ir naujuoju susisiekimo ministru, bet ir su premjeru, kitomis institucijomis.

A. Butkevičius pritaria vidaus sandorių draudimui (12)

Kadenciją baigiantis premjeras Algirdas Butkevičius teigia pritarsiantis vidaus sandorių viešuosiuose pirkimuose draudimui, tačiau priminė, kad tiesiant europinę vėžę „Rail Baltica“ būtent vidaus sandoriai buvo sumažinę darbų kainas.

Vilniuje gali vėluoti viešasis transportas, įspėja savivaldybė (7)

Dėl naktį prasidėjusios lijundros ketvirtadienį Vilniuje gali vėluoti viešasis transportas, sudėtingesnės eismo sąlygos, įspėja Vilniaus miesto savivaldybė.