Planuoja plėsti degalinių „Vakoil“ tinklą

 (19)
Planuoja plėsti degalinių „Vakoil“ tinklą
© Corbis

Per devynis šių metų mėnesius lietuviško kapitalo degalinių ir automobilių plovyklų tinklo „Vakoil“ pajamos išaugo 10 proc. – nuo 11,94 mln iki 13,15 mln. Lt. Didėjančios prekybos apimtys ir klientų skaičius paskatino įmonę pradėti galvoti apie tinklo plėtrą visoje Lietuvoje, teigia bendrovė.

„Vakoil“ direktorius Povilas Ugianskis bendrovės pajamų ir klientų augimą sieja su metų pradžioje įmonėje pradėtomis įgyvendinti reformomis – degalinių modernizavimu, investavimu į personalo kvalifikacijos kėlimą. Šių metų pradžioje „Vakoil“ vadovai pradėjo iš esmės pertvarkyti kompanijos struktūrą ir darbo organizavimo principus.

Anot „Vakoil“ direktoriaus, artimiausiu metu kompanija svarstys galimybę papildomai investuoti nuo 2 iki 3 mln. Lt į tinklo plėtrą. „Svarstome apie „Vakoil“ tinklo plėtrą į kitus Lietuvos miestus. Norėtume iki 2011 metų pabaigos įsigyti vieną, dvi degalines Vilniaus arba Klaipėdos apylinkėse“, – sako P. Ugianskis.

Lietuviško kapitalo degalinių tinklas „Vakoil“ Lietuvoje veiklą pradėjo 2001 metais, kai buvo atidaryta pirmoji degalinė. Didėjančios prekybos apimtys ir augantis klientų skaičius paskatino įmonę plėstis tiek Kauno mieste, tiek ir už jo ribų. Šiandien „Vakoil“ tinklą sudaro šešios degalinės, iš kurių keturios – Kauno mieste, o likusios dvi – Prienų bei Kalvarijos rajonuose.

www.DELFI.lt
 
19
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

Klaipėdoje – pirmasis Lietuvoje keleivių persėdimo terminalas (9)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 07:33
Keleivių persėdimo terminalas
Klaipėdos keleivinio transporto nuotr.
Klaipėdoje jau atidarytas pirmasis Lietuvoje keleivių persėdimo terminalas. Uždaroje aikštelėje palikus nuosavą automobilį, o ateityje – ir dviračius, kelionę galima tęsti viešuoju transportu.

Keliuose – plikledis ir sniegas (1)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 06:53
Ketvirtadienio rytą Vilniaus apskrityje dėl plikledžio barstomi krašto kelių slidūs ruožai. Telšių ir Skuodo rajonuose eismo sąlygas sunkina snygis, čia taip pat barstomi magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai.

„Linavos“ viceprezidentas: vis tiek iš tos balos išlipsime (20)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 20:03
Nors įstrigusių vilkikų Latvijos – Rusijos pasienyje šiai dienai yra apie 300, o kiti vilkikai tiesiog nenori ten važiuoti, vežėjai tikisi dar iki Naujų metų vėl prisibelsti į Rusijos rinką.

Vairuotojų kančios – vardan gerovės (1)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 19:25
Eismas Vilniaus Žvėryno tiltu ribojamas tiriant transporto srautus, ribojimai nebegalios nuo penktadienio.

„Air Lituanica“ – FNTT akiratyje papildyta „Air Lituanica“ komentaru (58)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 17:37
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo sukčiavimo vykdant Vilniaus savivaldybės valdomos skrydžių bendrovės „Air Lituanica“ veiklą.