Planuoja plėsti degalinių „Vakoil“ tinklą

 (19)
Per devynis šių metų mėnesius lietuviško kapitalo degalinių ir automobilių plovyklų tinklo „Vakoil“ pajamos išaugo 10 proc. – nuo 11,94 mln iki 13,15 mln. Lt. Didėjančios prekybos apimtys ir klientų skaičius paskatino įmonę pradėti galvoti apie tinklo plėtrą visoje Lietuvoje, teigia bendrovė.
Planuoja plėsti degalinių „Vakoil“ tinklą
© Corbis

„Vakoil“ direktorius Povilas Ugianskis bendrovės pajamų ir klientų augimą sieja su metų pradžioje įmonėje pradėtomis įgyvendinti reformomis – degalinių modernizavimu, investavimu į personalo kvalifikacijos kėlimą. Šių metų pradžioje „Vakoil“ vadovai pradėjo iš esmės pertvarkyti kompanijos struktūrą ir darbo organizavimo principus.

Anot „Vakoil“ direktoriaus, artimiausiu metu kompanija svarstys galimybę papildomai investuoti nuo 2 iki 3 mln. Lt į tinklo plėtrą. „Svarstome apie „Vakoil“ tinklo plėtrą į kitus Lietuvos miestus. Norėtume iki 2011 metų pabaigos įsigyti vieną, dvi degalines Vilniaus arba Klaipėdos apylinkėse“, – sako P. Ugianskis.

Lietuviško kapitalo degalinių tinklas „Vakoil“ Lietuvoje veiklą pradėjo 2001 metais, kai buvo atidaryta pirmoji degalinė. Didėjančios prekybos apimtys ir augantis klientų skaičius paskatino įmonę plėstis tiek Kauno mieste, tiek ir už jo ribų. Šiandien „Vakoil“ tinklą sudaro šešios degalinės, iš kurių keturios – Kauno mieste, o likusios dvi – Prienų bei Kalvarijos rajonuose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Vilniuje transporto spūstis link Žaliųjų ežerų (7)

Vilniuje nuo Santaritkių žiedo link Žaliųjų ežerų susidarė transporto spūstis.

Sutriko dalies troleibusų eismas (2)

Dėl eismo įvykio sutriko antradienio vakarą viešojo transporto eismas Vilniaus miesto Žirmūnų gatvėje.

Keičiasi 51 maršruto autobuso tvarkaraštis (1)

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad nuo 2015 m. spalio mėn. 7 d. (trečiadienio), atsižvelgiant į keleivių pageidavimus, keisis 51 Žemieji Paneriai–Trakų Vokė–Daniliškės maršruto autobuso paskutinis išvykimo laikas iš Vaduvos stotelės.

Eismas naujuoju Panemunės tiltu bus pradėtas spalį (10)

Miesto savivaldybei sutarus su Panemunės tilto tiesėjais bei jo prieigas tvarkančiais kelininkais, paskelbta, jog šis naujas tiltas, pakeitęs grėsmę žmonėms ir transportui kėlusį buvusį tiltą, bus pradėtas eksploatuoti spalio 30 dieną.

Nemaloni tiesa: Lietuvos viešasis transportas neatitinka ES standartų (41)

Vežėjai teigia, kad Lietuvoje viešasis transportas neatitinka Europos Sąjungos (ES) standartų.