Planuoja plėsti degalinių „Vakoil“ tinklą

 (19)
Per devynis šių metų mėnesius lietuviško kapitalo degalinių ir automobilių plovyklų tinklo „Vakoil“ pajamos išaugo 10 proc. – nuo 11,94 mln iki 13,15 mln. Lt. Didėjančios prekybos apimtys ir klientų skaičius paskatino įmonę pradėti galvoti apie tinklo plėtrą visoje Lietuvoje, teigia bendrovė.
Planuoja plėsti degalinių „Vakoil“ tinklą
© Corbis

„Vakoil“ direktorius Povilas Ugianskis bendrovės pajamų ir klientų augimą sieja su metų pradžioje įmonėje pradėtomis įgyvendinti reformomis – degalinių modernizavimu, investavimu į personalo kvalifikacijos kėlimą. Šių metų pradžioje „Vakoil“ vadovai pradėjo iš esmės pertvarkyti kompanijos struktūrą ir darbo organizavimo principus.

Anot „Vakoil“ direktoriaus, artimiausiu metu kompanija svarstys galimybę papildomai investuoti nuo 2 iki 3 mln. Lt į tinklo plėtrą. „Svarstome apie „Vakoil“ tinklo plėtrą į kitus Lietuvos miestus. Norėtume iki 2011 metų pabaigos įsigyti vieną, dvi degalines Vilniaus arba Klaipėdos apylinkėse“, – sako P. Ugianskis.

Lietuviško kapitalo degalinių tinklas „Vakoil“ Lietuvoje veiklą pradėjo 2001 metais, kai buvo atidaryta pirmoji degalinė. Didėjančios prekybos apimtys ir augantis klientų skaičius paskatino įmonę plėstis tiek Kauno mieste, tiek ir už jo ribų. Šiandien „Vakoil“ tinklą sudaro šešios degalinės, iš kurių keturios – Kauno mieste, o likusios dvi – Prienų bei Kalvarijos rajonuose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Sutriko atsiskaitymo už automobilių stovėjimą SMS žinute paslauga (2)

Penktadienį pranešta, kad dėl laikinų sutrikimų Vilniuje už automobilių stovėjimą kol kas negalima atsiskaityti SMS žinute.

Laikinai bus draudžiamas įvažiavimas į Vingio parką (2)

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad 2015 m. lapkričio 28 d. (šeštadienį) Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų draugija organizuoja bėgimą Vingio parke.

Lietuvos keliuose yra slidžių ruožų

Penktadienio rytą Lietuvos keliuose yra slidžių ruožų, įspėja Automobilių kelių direkcija.

„Estonian Air“ pakaitalas atsisakė skrydžių (1)

Naujoji Estijos aviacijos bendrovė „Nordic Aviation“, pakeitusi veiklą nutraukusią „Estonian Air“, nebeatlaiko kitų oro transporto vežėjų konkurencijos, informuoja err.ee.

„Linavos“ vadovas: nereikėtų aštrinti santykių su Rusija (24)

Lietuvai įteikus notą Rusijai dėl kelių apmokestinimo, vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ vadovas mano, kad nereikėtų aštrinti santykių su kaimynine valstybe. Anot Erlando Mikėno, kadangi Rusija apmokestino visų valstybių vežėjus, konkurencinė Lietuvos vežėjų padėtis nesikeičia, o eilių pasienyje jau nebėra.