Planuoja plėsti degalinių „Vakoil“ tinklą

 (19)
Planuoja plėsti degalinių „Vakoil“ tinklą
© Corbis

Per devynis šių metų mėnesius lietuviško kapitalo degalinių ir automobilių plovyklų tinklo „Vakoil“ pajamos išaugo 10 proc. – nuo 11,94 mln iki 13,15 mln. Lt. Didėjančios prekybos apimtys ir klientų skaičius paskatino įmonę pradėti galvoti apie tinklo plėtrą visoje Lietuvoje, teigia bendrovė.

„Vakoil“ direktorius Povilas Ugianskis bendrovės pajamų ir klientų augimą sieja su metų pradžioje įmonėje pradėtomis įgyvendinti reformomis – degalinių modernizavimu, investavimu į personalo kvalifikacijos kėlimą. Šių metų pradžioje „Vakoil“ vadovai pradėjo iš esmės pertvarkyti kompanijos struktūrą ir darbo organizavimo principus.

Anot „Vakoil“ direktoriaus, artimiausiu metu kompanija svarstys galimybę papildomai investuoti nuo 2 iki 3 mln. Lt į tinklo plėtrą. „Svarstome apie „Vakoil“ tinklo plėtrą į kitus Lietuvos miestus. Norėtume iki 2011 metų pabaigos įsigyti vieną, dvi degalines Vilniaus arba Klaipėdos apylinkėse“, – sako P. Ugianskis.

Lietuviško kapitalo degalinių tinklas „Vakoil“ Lietuvoje veiklą pradėjo 2001 metais, kai buvo atidaryta pirmoji degalinė. Didėjančios prekybos apimtys ir augantis klientų skaičius paskatino įmonę plėstis tiek Kauno mieste, tiek ir už jo ribų. Šiandien „Vakoil“ tinklą sudaro šešios degalinės, iš kurių keturios – Kauno mieste, o likusios dvi – Prienų bei Kalvarijos rajonuose.

www.DELFI.lt
 
19
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

„Austrian Airlines“ atnaujino skrydžius į Rytų Ukrainą (3)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 20:38
„Lufthansa“ oro linijoms priklausanti Austrijos avialinijų bendrovė „Austrian Airlines“ penktadienį atnaujino skrydžius į rytinius Ukrainos Charkovo ir Dniepropetrovsko miestus, kurie buvo atšaukti po Malaizijos keleivinio lėktuvo numušimo liepą, skelbia „Reuters“.

Šiauliuose norima įkurti styginio transporto testavimo bazę (44)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 19:45
Šiauliuose norima įkurti styginio transporto testavimo bazę
Bendrovės nuotr.
Ant aukštų kolonų ištemptos specialios stygos, kuriomis 500 kilometrų per valandą greičiu skrieja ekologiškas traukinys. Tokia, lyg fantastiniame filme apie ateitį išvysta vizija, jau po kelerių metų gali tapti realybe. Tai styginis transportas – unikalūs nauji, analogų pasaulyje neturintys traukiniai – 8-9 kartus ekonomiškesni ir, investicijų prasme, dešimtkart pigesni už įprastą geležinkelį. Juos sukūręs ir Lietuvoje bendrovę įsteigęs Rusijos mokslininkas Šiaulių pramonės parke, ne mažesniame, nei 10-ies hektarų sklype, norėtų kurti technologijai testuoti bei tobulinti.

Dėl Rusijos sankcijų uždarė maršrutą iš Klaipėdos (23)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 16:06
Pervežimų bendrovė DFDS paskelbė, kad stabdo pervežimus keltų maršrutu Klaipėda – Travemundė (Vokietija).

Sugedęs autobusas kelionę pavertė kankyne (46)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 14:07
Ketvirtadienį prasidėjusią kelionę autobusu iš Lietuvos į Didžiąją Britaniją keleiviai prisimins ilgai – sugedus dviaukščiam autobusui visa grupė valandų valandas liko įkalinta Vokietijos greitkelyje.

Naujiena Lietuvoje: bepiločių orlaivių mokykla (14)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 10:54
Naujiena Lietuvoje: bepiločių orlaivių mokykla
AP/Scanpix
Prodiuseris, režisierius, bepiložio orlaivio, turinčio atpažinimo ženklą „Nr. 1", valdytojas Šarūnas Jasiukevičius „Žinių radijui“ papasakojo, kad nors tokiomis skraidyklėmis naudotis pramogai nesudėtinga, tačiau norint išmokti tai daryti profesionaliai, yra kas veikia.