Pavasarį bus atidarytas naujas maršrutas Kauno mariose

 (19)
Gegužės 8-tąją Kaune bus atidarytas naujasis vandens turizmo sezonas. Tuo pačiu atidaromas naujas, reguliarus maršrutas Kauno mariose. Nuo gegužės 15-tosios, kiekvieną šeštadienį laivai „Algirdas“ ir „Nemunas“ kursuos maršrutu Kaunas – Kruonis – Kaunas, o laivo keleiviai turės galimybę pamatyti gražiausias Kauno marių pakrančių vietas.
Pavasarį bus atidarytas naujas maršrutas Kauno mariose
Kauno marios. Kauno r. savivaldybė nuotr.

Naujojo maršruto ilgis – 46 km. Šį atstumą laivai įveiks per 3 val. Nors laivai jau nenauji – „Algirdui“ 55 metai, „Nemunas“ 5 metais naujesnis – jų būklė pakankamai gera, laivai nuolat atnaujinami.

Startavę nuo Kauno marių prieplaukos laivai plauks per visas marias, trumpai stabtels prie Kruonio akumuliacinės hidroelektrinės.

„Keleiviai turės galimybę pamatyti įspūdingus, 1 km ilgio ir 8 metrų skersmens Kruonio elektrinės vamzdžius, kuriuos galima išvysti tik iš laivo ar lėktuvo. Praktiškai, į tokį vamzdį tilptų ir pats laivas“, - juokavo laivo kapitonas Rimantas Mažutka.

Visgi pramoginės kelionės organizatoriai pripažįsta, kad pagrindinis reiso tikslas – grožėtis Kauno marių pakrantėmis.

„Pagrindinis kelionės akcentas – Kauno marių pakrančių atodangos, kuriuos išties atrodo itin gražiai. Taip pat keleiviai pabuvos plačiausioje, 3,3 km pločio Kauno marių vietoje, plauks virš užlietų kaimų“, - sakė R. Mažutka.

Bilietas naujuoju reisu suaugusiems kainuos 20 Lt, vaikams nuo 5 iki 10 metų – 10 Lt, o jaunesniems vaikams kelionė bus nemokama.

Tai bus antrasis reguliarus maršrutas Kauno mariose. Šį sezoną, kaip ir 12 pastarųjų metų, laivai kursuos maršrutu Kaunas – Rumšiškės – Kaunas. R. Mažutkos teigimu, šis reisas – itin populiarus, o visi norintys neretai netelpa į 145 vietų laivą.

Kol kas neaišku, ar naująjį sezoną žemyn Nemunu kursuos laivas „Aitra“.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (19)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Kelyje Vilnius - Panevėžys neįprastas incidentas (55)

Magistraliniame kelyje A2 Vilnius–Panevėžys ruože nuo 25 iki 47 km ant važiuojamosios kelio dangos yra papilta medvaržčių,kol vyksta kelio valymo darbai, automobilių skrautas nukreipiamas kitur, praneša eismoinfo.lt

Europos Parlamentas siekia vieno bilieto kelioms transporto rūšims (3)

Jei su vienu bilietu būtų galima keliauti kelių rūšių transportu - lėktuvu, traukiniu, autobusu bei laivu, o persėdimai būtų užtikrinti, keleiviai dažniau naudotųsi viešuoju transportu. Tai sakoma rezoliucijoje, kurią antradienį didele balsų dauguma priėmė Europos Parlamentas (EP) (592 balsai už, 62 prieš, 52 susilaikė).

Kinija pagamino pirmąjį greitąjį traukinį, skirtą eksportui (4)

Kinija centrinės Hunano provincijos Džudžou mieste antradienį baigė gaminti savo pirmąjį greitąjį traukinį, kuris bus eksportuotas į Makedoniją.

Lietuvos oro uostams ieškos privataus investuotojo (13)

Jau metus į vieną juridinį asmenį sujungtiems Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostams galvojama ieškoti privataus investuotojo.

Dėl nelegalaus migranto žūties sutrikdytas traukinių eismas tuneliu po Lamanšu (2)

Traukinių "Eurostar" ir "Eurotunnel" eismas tuneliu po Lamanšu, jungiančiu Didžiąją Britaniją ir Prancūziją, sutrikdytas dėl nelegalaus migranto žūties, informuoja "The Local".