Pavasarį bus atidarytas naujas maršrutas Kauno mariose

 (19)
Pavasarį bus atidarytas naujas maršrutas Kauno mariose
Kauno marios. Kauno r. savivaldybė nuotr.

Gegužės 8-tąją Kaune bus atidarytas naujasis vandens turizmo sezonas. Tuo pačiu atidaromas naujas, reguliarus maršrutas Kauno mariose. Nuo gegužės 15-tosios, kiekvieną šeštadienį laivai „Algirdas“ ir „Nemunas“ kursuos maršrutu Kaunas – Kruonis – Kaunas, o laivo keleiviai turės galimybę pamatyti gražiausias Kauno marių pakrančių vietas.

Naujojo maršruto ilgis – 46 km. Šį atstumą laivai įveiks per 3 val. Nors laivai jau nenauji – „Algirdui“ 55 metai, „Nemunas“ 5 metais naujesnis – jų būklė pakankamai gera, laivai nuolat atnaujinami.

Startavę nuo Kauno marių prieplaukos laivai plauks per visas marias, trumpai stabtels prie Kruonio akumuliacinės hidroelektrinės.

„Keleiviai turės galimybę pamatyti įspūdingus, 1 km ilgio ir 8 metrų skersmens Kruonio elektrinės vamzdžius, kuriuos galima išvysti tik iš laivo ar lėktuvo. Praktiškai, į tokį vamzdį tilptų ir pats laivas“, - juokavo laivo kapitonas Rimantas Mažutka.

Visgi pramoginės kelionės organizatoriai pripažįsta, kad pagrindinis reiso tikslas – grožėtis Kauno marių pakrantėmis.

„Pagrindinis kelionės akcentas – Kauno marių pakrančių atodangos, kuriuos išties atrodo itin gražiai. Taip pat keleiviai pabuvos plačiausioje, 3,3 km pločio Kauno marių vietoje, plauks virš užlietų kaimų“, - sakė R. Mažutka.

Bilietas naujuoju reisu suaugusiems kainuos 20 Lt, vaikams nuo 5 iki 10 metų – 10 Lt, o jaunesniems vaikams kelionė bus nemokama.

Tai bus antrasis reguliarus maršrutas Kauno mariose. Šį sezoną, kaip ir 12 pastarųjų metų, laivai kursuos maršrutu Kaunas – Rumšiškės – Kaunas. R. Mažutkos teigimu, šis reisas – itin populiarus, o visi norintys neretai netelpa į 145 vietų laivą.

Kol kas neaišku, ar naująjį sezoną žemyn Nemunu kursuos laivas „Aitra“.

www.DELFI.lt
 
19
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

A.Zuokas: Vilnius vežė, veža ir veš (8)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 16:07
Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas „Žinių radijui“ sako, jog Konkurencijos tarybos sprendimas rodo tik tai vieną - kad šiandien šešėlis laimėjo.

STT ir „AirBaltic“ ginčas persikelia už Lietuvos ribų (2)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 15:00
Jei išvykote į komandiruotę ir dėl lėktuvo vėlavimo atsirado papildomų išlaidų, darbdavys turėtų jas kompensuoti, skirdamas papildomų komandiruotės dienpinigių. Tačiau ar vėliau darbdavys gali šiuos pinigus atgauti iš oro vežėjo?

Šiaulius ant ausų pastatęs rusų inžinierius – „multimilijardierius“? premjeras gavo pažymą dėl A. Junickio (203)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 13:35
Šiaulius ant ausų pastatęs rusų inžinierius – „multimilijardierius“?
Bendrovės nuotr.
DELFI toliau aiškinasi, kaip veikia vadinamąja „styginio transporto“ idėja Šiaulių valdžią pakerėjęs ir 30 hektarų netoli NATO aviacijos bazės gavęs Rusijos inžinierius Anatolijus Junickis. Vis daugiau duomenų rodo, kad jis yra arba vienas iš turtingiausių planetos žmonių, arba keliuose žemynuose įtartinas finansų schemas plėtojantis sukčius.

Po styginių traukinių projekto – D. Grybauskaitės reakcija atnaujinta (56)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 10:13
Po styginių traukinių projekto – D. Grybauskaitės reakcija
Bendrovės nuotr.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pateikė įstatymų pataisas, kad investicijos į strateginius ūkio sektorius ir greta strateginių objektų esančią teritoriją būtų leidžiamos tik įvertinus, ar potencialaus investuotojo veikla nekelia grėsmės nacionaliniam saugumui.

Ritasi pigesnių degalų banga (152)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 10:22
Ritasi pigesnių degalų banga
M.Milinio nuotr.
Latvijoje degalinių tinklas „Statoil” jau skelbia, kad degalų kainos mažėja ir vartotojams. Tai lėmė pasaulinės naftos kainos mažėjimo tendencijos. Netrukus poveikį pajus ir Lietuvos vartotojai, jei pasaulinės naftos kainos nepradės atsitiesti.