Kauno oro uostas – pagrindiniai šalies oro vartai

 (35)
Spaudos konferencijos metu Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius Donatas Voveris pasveikino visus susirinkusius. Nes visi tapo istorinio įvykio liudininkais, kuomet didesnis oro uostas buvo perkeltas mažesnį.
A volunteer at the Kaunas Airport
© DELFI / Kęstutis Kasciukevičius

„Beje, tai ir pirmas kartas Kauno ir šalies istorijoje, kai Kauno oro uostas tapo pagrindiniais šalies oro vartais,“ – kalbėjo D. Voveris.

Pasak LOU vykdomojo direktoriaus, pirmieji įspūdžiai yra geri, keleivių atsiliepimai džiugina, viskas vyksta taip, kaip ir buvo numatyta.

„Viską išsitestavome dar vakar vakare. Jau turėjome pirmąjį rytinį piką. Viskas vyko taip, kaip ir buvo numatyta. Keleiviai net buvo nustebę, gerąja to žodžio prasme, kad viskas vyksta taip sklandžiai,“ – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi D. Voveris.

Žinoma, pasak D. Voverio, tai tik pradžia, dar nevisi skrydžiai paleisti į Kauno oro uostą. Tačiau Kauno oro uostas pasirengęs priimti kur kas daugiau keleivių negu tikimasi sulaukti.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovas tik dar kartą patvirtino, kad visi įsipareigojimai įvykdyti laiku.

„Nuo Vilniaus iki Karmėlavos (Kauno oro uosto) atidarytos keturios eismo juostos: dvi į vieną pusę ir dvi į kitą. Todėl nepatogumų niekam neturėtų kilti. Be to, visą parą šiame ruože budi 3 greito reagavimo brigados, jeigu reikėtų atlaisvinti kelią ir pan.“ – kalbėjo LAKD atstovas.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinės vado pavaduotojas Edvardas Černiauskas taip pat pridūrė, kad viskam yra pasiruošta, patikros punktai sumontuoti ir nepatogumų keleiviai turėtų išvengti.

„Mes pasistengsime padaryti taip, kad vėl pagrindiniam šalies oro uostui grįžus į Vilnių, keleiviai kalbėtų: kaip būtų gerai, kad patikros vyktų taip pat sklandžiai, kaip vyko Kaune.“ – pasiruošimą darbui vertino E. Černiauskas.

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis su laiku atliktais darbais, geru bendradarbiavimu ir geru pasirengimu. A. Nesteckis nemato, jokių problemų, kurios neleistų Kauno oro uostui tinkamai atlikti pagrindinio šalies oro uosto funkcijų. Jeigu iškiltų tam tikrų problemų, administracijos direktorius patiko, kad Kauno rajono savivaldybė visokeriopai prisidės jas sprendžiant.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Transportas

Į Talino gatves išvažiavo autobusai be vairuotojų: kelionė nieko nekainuoja (70)

Šeštadienio popietę į Talino centrines gatves bus paleisti pirmieji autobusiukai be vairuotojų. Tokios transporto priemonės Estijos sostinės centre važinės iki rugpjūčio pabaigos, skelbia „news.err.ee“.

Rudenį Vilniuje turėtų pradėti veikti keltas per Nerį (12)

Iki šių metų Lietuvoje keleivius per upes plukdo tik du keltai - per Nemuną ties Vilkija ir per Nerį ties Čiobiškiu. Šiemet pradėti kelti žmones per Nemuną tarp Kulautuvos ir Zapyškio, o rudenį sostinėje planuojama plukdyti vilniečius per Nerį tarp Verkių ir Valakampių, rašo „Lietuvos žinios“.

Kitų metų pradžioje prasidės Vilniaus oro uosto terminalo remontas (64)

Dėl orlaivių tako rekonstrukcijos neveikiantis tarptautinis Vilniaus oro uostas į normalias vėžes turėtų grįžti rugpjūčio 18-ąją, tačiau rugsėjį bus paskelbti naujos pertvarkos – šįkart terminalo – planai, rašo „Lietuvos rytas“.

Vilniuje viduryje pėsčiųjų perėjos atsivėrė smegduobė (144)

Vilniuje, Taikos gatvėje, viduryje pėsčiųjų perėjos atsivėrė smegduobė.

Vilniuje sutriko troleibusų eismas (10)

Vilniuje dėl eismo įvykio sutriko troleibusų eismas, todėl kai kurie troleibusai keičia savo maršrutus.