Kaune uždarius itin judrią Parodos gatvę, keisis transporto srautai

 (12)
Pirmadienį rekonstrukcijai uždarius Parodos gatvę Kaune, keisis viešojo transporto maršrutai, prognozuojamas intensyvesnis eismas Savanorių prospektu.
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

"Tiesiog reikėtų nevažiuoti ta trasa, kuri vesdavo Parodos kalnu, ir vengti Savanorių prospekto, nes visas eismas bus nukreipiamas būtent Savanorių prospektu", - BNS sakė Kauno miesto savivaldybės transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Viena judriausių į miesto centrą vedančių gatvių bus uždaryta iki šių metų gruodžio. Rekonstrukcijos metu bus keičiama gatvės danga ir šaligatviai, pertvarkoma lietaus nuotėkų sistema. Po rekonstrukcijos Žaliakalnį su Vytauto prospektu jungiančia gatve ims kursuoti troleibusai.

"Vasaros metu eismas mieste sumažėja, todėl tikimės, kad didelių spūsčių nesusidarys. Tuo atveju, jeigu nepavyks bent iš dalies atnaujinti transporto eismo Parodos įkalne iki rugsėjo 1-osios, gali būti daromi tam tikri pakeitimai eismo organizavime miesto centrinėje dalyje," - sakė P.Keras. Jis užtikrino, kad viešojo transporto maršrutai įkalne atnaujinti bus jau rugsėjo 1-ąją, todėl tikimasi, kad eismo tvarkos keisti miesto centre neprireiks.

Uždarius gatvę, intensyvesnis eismas taip pat prognozuojamas Tunelio ir Žemaičių gatvėse. Renginių ant Parodos kalno esančio S.Dariaus ir S.Girėno sporto centre metu žadama apie privažiavimo kelius ir vietas automobiliams informuoti iš anksto.

Parodos kalno rekonstrukcijos darbams planuojama skirta apie 7,5 mln. litų, o troleibusų tinklo nutiesimui - dar beveik 4 mln. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Transportas

Į Anglijos uostą atplaukė didžiausias pasaulyje konteinerinis laivas (17)

Į vieną iš Anglijos uostų atplaukė didžiausias pasaulyje konteinerinis laivas – „OOCL Hong Kong“. Smalsuoliai stebėjo, kaip kone 0,4 kilometro ilgio beveik 210 tūkst. 890 tonų sveriantis milžinas įplaukia į Didžiosios Britanijos Filikstou uostą.

EK siūlo finansuoti „Rail Baltica“ 1,435 mm vėžės geležinkelio liniją plėtojimą Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje (6)

Penktadienį Europos Komisija pasiūlė pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę investuoti 2,7 mlrd. EUR į 152 svarbius transporto projektus, kuriais Europoje bus remiamas konkurencingas, netaršus ir susietasis susisiekimas.

„Neste“ skelbia Joninių savaitgalį mažinanti kainas (5)

Didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas „Neste“ mažina degalų kainas, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

A. Montrimas palieka „Lietuvos geležinkelius“ (16)

Iš valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ atleistas paskutinis buvusio vadovo Stasio Dailydkos komandos narys - infrastruktūros direkcijos direktorius Andrius Montrimas.

LAT: Klaipėdos uostui – 90 tūkst. eurų bauda (2)

Klaipėdos jūrų uostas dėl netinkamai organizuoto krantinių rekonstrukcijos konkurso turės sumokėti valstybei 90 tūkst. eurų baudą, nutarė teismas.