Kaune – oranžinė automobilių stovėjimo zona

 (14)
Kaune – oranžinė automobilių stovėjimo zona
© DELFI (T.Markevičiaus nuotr.)

Kauno miesto taryba patvirtino naują oranžinę automobilių statymo zoną. Už šioje zonoje paliktą automobilį per parą reikės mokėti 5 Lt., per mėnesį - 100 Lt, per tris - 240 Lt. Oranžinės zonos tarifai įsigalios nuo kitų metų sausio 1 dienos.

Naujoji zona galios Kauno miesto savivaldybei priklausančiose šešiose automobilių stovėjimo aikštelėse, esančiose Ašigalio g. 1 ir 32, Islandijos pl. 201 ir 203, Partizanų g. 79, Pramonės pr. 61 ir Taikos pr. 81B.


„Tarybai patvirtinus planuojamus teikti oranžinės zonos tarifus, gyventojams automobilių statymas aikštelėse taps prieinamesnis, jie turės galimybę automobilius saugiai laikyti tam skirtose aikštelėse, o ne vaikų žaidimų aikštelėse, ant šaligatvių, žalios vejos ar kitose draudžiamose vietose greta daugiabučių namų. Tokiu būdu sprendžiamos opios automobilių stovėjimo vietų trūkumo problemos daugiabučių namų mikrorajonuose", - teigė Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.


Šiuo metu Kaune yra 3783 apmokestintų automobilių statymo vietų, o minėtose aikštelėse - dar beveik 2700. Šiuo metu mieste yra penkios automobilių statymo zonos - geltonoji, raudonoji, mėlynoji, žalioji ir baltoji. Rinkliavos tarifas priklausomai nuo zonos yra: už valandą stovėjimo geltonojoje zonoje - 4 Lt, raudonojoje - 3 Lt, mėlynojoje - 2 Lt, o žaliojoje - 1 Lt.

www.eBus.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

„Malaysia Airlines“ atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje (4)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 16:33
Oro linijų bendrovė „Malaysia Airlines“ įspėjo savo investuotojus apie galimus tolesnius nuostolius antrąjį šių metų pusmetį.

Skrydžių bendrovės pilotai žada sukelti sumaištį Europoje (15)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 14:25
Vokiečių skrydžių įmonės "Lufthansa" valdomos bendrovės pilotai žada penktadienį streikuoti, jeigu iki to laiko nebus susitarta dėl ankstyvo išėjimo į pensiją schemos. Taip oro linijų bendrovės valdyba spaudžiama greičiau pasiekti susitarimą ketvirtadienį planuotose derybose. Apie tai praneša "Reuters".

Stulbinantis tiltas dviračiams (73)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 21:08
Stulbinantis tiltas dviračiams
Bendrovės nuotr.
Eindhovene, Nyderlanduose, jau porą metų veikia žiedinis dviračių tiltas. „Ipv Delft“ suprojektuotas vantinis tiltas dviratininkams ir pėstiesiems siūlo stulbinamą pasivažinėjimą. Tiek dieną, tiek naktį tiltas atrodo įspūdingai ne tik dėl techninio sprendimo, bet itin traukia akį savo išskirtiniu dizainu ir apšvietimu.

Rekordinis tanklaivis atnešė rekordines pajamas (26)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 08:45
Liepą valstybės valdomos AB "Klaipėdos nafta" iki 2015-ųjų spalio pratęsta kai kurių politikų kritikuojama sutartis su "Lukoil" įmonių grupei priklausančia bendrove "Litasco S.A" naftos rinkos sunkmečiu padeda išlaikyti baltarusiškų naftos produktų krovos apimtis.

Pigiausiai degalus pardavinėjantis verslininkas: iš manęs daro nusikaltėlį (388)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 13:38
Pigiausiai degalus pardavinėjantis verslininkas: iš manęs daro nusikaltėlį
Autoriaus nuotr.
Pigiausiai visoje Lietuvoje dyzelinu, A98 rūšies benzinu ir dujomis prekiaujančios degalinės savininkas įsitikinęs, jog šalyje sukurta tokia sistema, kad neįmanoma žmonėms siūlyti patrauklių kainų, nes tokie verslininkai iškart kaltinami nesąžininga ar net neteisėta veikla.