Kaune – oranžinė automobilių stovėjimo zona

 (14)
Kaune – oranžinė automobilių stovėjimo zona
© DELFI (T.Markevičiaus nuotr.)

Kauno miesto taryba patvirtino naują oranžinę automobilių statymo zoną. Už šioje zonoje paliktą automobilį per parą reikės mokėti 5 Lt., per mėnesį - 100 Lt, per tris - 240 Lt. Oranžinės zonos tarifai įsigalios nuo kitų metų sausio 1 dienos.

Naujoji zona galios Kauno miesto savivaldybei priklausančiose šešiose automobilių stovėjimo aikštelėse, esančiose Ašigalio g. 1 ir 32, Islandijos pl. 201 ir 203, Partizanų g. 79, Pramonės pr. 61 ir Taikos pr. 81B.


„Tarybai patvirtinus planuojamus teikti oranžinės zonos tarifus, gyventojams automobilių statymas aikštelėse taps prieinamesnis, jie turės galimybę automobilius saugiai laikyti tam skirtose aikštelėse, o ne vaikų žaidimų aikštelėse, ant šaligatvių, žalios vejos ar kitose draudžiamose vietose greta daugiabučių namų. Tokiu būdu sprendžiamos opios automobilių stovėjimo vietų trūkumo problemos daugiabučių namų mikrorajonuose", - teigė Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.


Šiuo metu Kaune yra 3783 apmokestintų automobilių statymo vietų, o minėtose aikštelėse - dar beveik 2700. Šiuo metu mieste yra penkios automobilių statymo zonos - geltonoji, raudonoji, mėlynoji, žalioji ir baltoji. Rinkliavos tarifas priklausomai nuo zonos yra: už valandą stovėjimo geltonojoje zonoje - 4 Lt, raudonojoje - 3 Lt, mėlynojoje - 2 Lt, o žaliojoje - 1 Lt.

www.eBus.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

Alternatyva keltui Smiltynėje: estakada, tiltas ar tunelis? (106)

2014 liepos mėn. 26 d. 21:36
Alternatyva keltui Smiltynėje: estakada, tiltas ar tunelis?
M.Milinio nuotr.
Jau ne vieną savaitę Klaipėdai dūstant nuo automobilių kamščių Smiltynės perkėloje, ir didžiausi tilto per Kuršių marias skeptikai pripažįsta, kad alternatyva keltui būtina. Šią idėją dar prieš metus iškėlusi Uosto direkcija sako, kad geriausias sprendimas – lengvų konstrukcijų estakada.

Rado kaltą dėl didžiulių eilių Smiltynės perkėloje pataria poilsiautojams (69)

2014 liepos mėn. 26 d. 14:08
Rado kaltą dėl didžiulių eilių Smiltynės perkėloje
M. Milinio nuotr.
Neringos miesto meras Darius Jasaitis piktinasi valdžios politika suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statyboms pasitelkti keltus, kurie kelia per Kuršių marias. Tai esą ir lemia didžiules spūstis išvažiuojant ir įvažiuojant į Kuršių Neriją.

„Lufthansa“ atnaujina skrydžius į Tel Avivą (3)

2014 liepos mėn. 25 d. 21:11
„Lufthansa“ atnaujina skrydžius į Tel Avivą
AP/Scanpix
Vokietijos oro linijų bendrovė „Lufthansa“ pranešė, jog šeštadienį atnaujina skrydžius į Izraelio Tel Avivo oro uostą. Saugumo priemonių buvo imtasi baiminantis dėl raketų iš Gazos ruožo galimo pavojaus.

Įgyvendino projektą, kurį persekiojo nelaimingi atsitikimai Traukinys sustojo (1)

2014 liepos mėn. 25 d. 18:50
Turkijos premjeras Recepas Tayyipas Erdoganas penktadienį atidarė pirmąją greitųjų traukinių liniją Ankara-Stambulas - tai naujausias ambicingas jo projektas, artinant šalies infrastruktūrą prie Europos standartų.

Prezidentė vetavo metro įstatymą (31)

2014 liepos mėn. 25 d. 10:09
Prezidentė vetavo metro įstatymą
K. Cemnolonskio nuotr.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Metropoliteno koncesijos įstatymą.