Japonijoje sukurtas vandeniu varomas automobilis

 (445)
Japonijos automobilių gamintoja „Genepax“ pristatė ekologišką automobilį, kurio kurui naudojamas tik vanduo. Automobilio generatorius išskiria iš bake esančio vandens vandenilį, taip sukuriami elektronai, kurie gamina automobilį varančią elektros energiją.
© Corbis/Scanpix
„Genepax“ norėtų bendradarbiauti su Japonijos automobilių kompanijomis ir pradėti masiškai gaminti ekologiškus automobilius.

Daugiau apie tai žiūrėkite vaizdo reportaže.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Transportas

S. Skvernelis nėra tikras, kad pasirašys susitarimą dėl „Rail Baltica“ (9)

Estija planuoja, kad sausio 31 dieną Baltijos šalių ministrai pirmininkai pasirašys susitarimą dėl europinės geležinkelio vėžės projekto „Rail Baltica“, tačiau Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis tuo nėra tikras.

„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į „Alpių sostinę“ Grenoblį (6)

Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ pradėjo skrydžius dar vienu maršrutu iš Vilniaus. Naujasis oro linijų bendrovės skrydis nuo šiol kiekvieną šeštadienį sujungs Lietuvos sostinę su Grenobliu Prancūzijoje.

Pasnigus beveik visoje Lietuvoje kelių dangos šlapios (2)

Pirmadienio rytą didžiojoje šalies dalyje dėl naktį buvusio snygio ir pustymo pagrindinių kelių dangos yra šlapios, vietomis provėžotos, kai kur ant kelių dangų yra sniego sankaupų.

Važiavimo sąlygos naktį bus sudėtingos: numatomas snygis, šlapdriba (8)

Šeštadienio popietę didžiojoje šalies dalyje dėl buvusio ar besitęsiančio snygio pagrindinių kelių dangos buvo šlapios, vietomis su šlapio sniego provėžomis. Pagrindiniai keliai, kuriais vyksta ne toks intensyvus eismas, daugiausia provėžoti, vietomis slidūs. Pasak Lietuvos automobilių kelių direkcijos, didžiojoje Lietuvos dalyje valomi ir barstomi šių kelių slidūs ruožai, tačiau kelininkai vairuotojus prašo išlikti budrius.

Iš „Lietuvos geležinkelių“ atleidžiamas dar vienas vadovo pavaduotojas (62)

Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ toliau atnaujina vadovybę - iš pareigų atleidžiamas generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Raimondas Burkovskis.