Izraelio „El Al“ nuo birželio ketina skraidinti į Vilnių

 (45)
Izraelio avialinijos El Al
Izraelio avialinijos El Al
© Reuters/Scanpix

Izraelio oro bendrovė „El Al“ nuo birželio pabaigos ketina pasiūlyti skrydžius iš Tel Avivo Beno Guriono į didžiausią Lietuvoje tarptautinį oro uostą Vilnių.

Vilniaus oro uosto Komercijos departamento direktorius Simonas Bartkus savo tinklaraštyje rašo, jog tai pirmas kartas istorijoje, kai Vilnius ir Tel Avivas bus sujungtas tiesioginiais reguliariaisiais skrydžiais.

„El Al“, skraidinsianti su „Sun d'Or“ prekės ženklu, ketina startuoti birželio 20 dieną, o skrydžiai kol kas numatyti kartą per savaitę - trečiadieniais.

„Atsižvelgdama į orlaivio užpildymą, bilietų pardavimus ir kita, aviakompanija spręs, ar skrydžiai bus dažnesni“, - teigiama Vilniaus oro uosto pranešime. Pasak jo, „El Al“ keleivius numato skraidinti „Boeing 757-200“ orlaiviu, kuriame telpa 210 keleivių.

„Sun d'Or“ veikia Beno Guriono oro uoste, jos pagrindinis partneris yra nacionalinė Izraelio oro bendrovė „El Al“. Daugiausia „Sun d'Or“ skraido turistiniais tikslais į įvairius Europos miestus.

BNS
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

Kauno meras apie Panemunės tiltą: aš jau nebetikiu Vyriausybės pažadais (35)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 20:50
Kauno miesto taryba ketvirtadienį vienbalsiai priėmė rezoliuciją dėl Panemunės tilto statybos finansavimo, skirtą Seimui ir Vyriausybei.

Rytų Lietuvoje – slidūs keliai (2)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 20:40
Rytų Lietuvoje mažesnio intensyvumo rajoniniai keliai kai kur padengti šlapiu sniegu, provėžoti, slidūs.

„Air Lituanicos“ likimas: prognozės prastos (17)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 18:39
Teisėsaugos tyrimas dėl galimo sukčiavimo Vilniaus savivaldybės valdomoje oro bendrovėje „Air Lituanica“ turės neigiamos įtakos įmonės veiklai, sako Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius.

Klaipėdoje – pirmasis Lietuvoje keleivių persėdimo terminalas (13)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 07:33
Keleivių persėdimo terminalas
Klaipėdos keleivinio transporto nuotr.
Klaipėdoje jau atidarytas pirmasis Lietuvoje keleivių persėdimo terminalas. Uždaroje aikštelėje palikus nuosavą automobilį, o ateityje – ir dviračius, kelionę galima tęsti viešuoju transportu.

Keliuose – plikledis ir sniegas (1)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 06:53
Ketvirtadienio rytą Vilniaus apskrityje dėl plikledžio barstomi krašto kelių slidūs ruožai. Telšių ir Skuodo rajonuose eismo sąlygas sunkina snygis, čia taip pat barstomi magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai.