Izraelio „El Al“ nuo birželio ketina skraidinti į Vilnių

 (45)
Izraelio oro bendrovė „El Al“ nuo birželio pabaigos ketina pasiūlyti skrydžius iš Tel Avivo Beno Guriono į didžiausią Lietuvoje tarptautinį oro uostą Vilnių.
Izraelio avialinijos El Al
Izraelio avialinijos El Al
© Reuters/Scanpix

Vilniaus oro uosto Komercijos departamento direktorius Simonas Bartkus savo tinklaraštyje rašo, jog tai pirmas kartas istorijoje, kai Vilnius ir Tel Avivas bus sujungtas tiesioginiais reguliariaisiais skrydžiais.

„El Al“, skraidinsianti su „Sun d'Or“ prekės ženklu, ketina startuoti birželio 20 dieną, o skrydžiai kol kas numatyti kartą per savaitę - trečiadieniais.

„Atsižvelgdama į orlaivio užpildymą, bilietų pardavimus ir kita, aviakompanija spręs, ar skrydžiai bus dažnesni“, - teigiama Vilniaus oro uosto pranešime. Pasak jo, „El Al“ keleivius numato skraidinti „Boeing 757-200“ orlaiviu, kuriame telpa 210 keleivių.

„Sun d'Or“ veikia Beno Guriono oro uoste, jos pagrindinis partneris yra nacionalinė Izraelio oro bendrovė „El Al“. Daugiausia „Sun d'Or“ skraido turistiniais tikslais į įvairius Europos miestus.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Naktį formuosis plikledis

Lietuvos automobilių kelių direkcija įspėja, kad naktį galimas plikledis. Vairuotojai raginami būti atidūs.

Lietuva išsiuntė notą Rusijai (639)

Lietuvos užsienio reikalų ministerija antradienį išsiuntė notą Rusijos užsienio reikalų ministerijai dėl sunkiasvoriams automobiliams įvesto kelių mokesčio.

Turkijos lietuvė: rusai į Turkiją važiuos kaip važiavę (81)

Turkijoje gyvenanti lietuvė sako, kad šalies gyventojai visiškai pateisina kariuomenę, Sirijos pasienyje numušusią Rusijos karinį lėktuvą. Giedrės Vilkaitės Gursoy teigimu, turkai nesibaimina ir ekonominių sankcijų – tarkim, turizmas iš Rusijos ir taip sumažėjęs dėl krizės pačioje Rusijoje.

Ukrainos atsakas Rusijai atnaujinta (213)

Ukraina uždraudė visų Rusijos oro bendrovių tranzitinius skrydžius šalies oro erdvėje, trečiadienį pranešė premjeras Arsenijus Jaceniukas.

„Lufthansa" skrydžių palydovai nebestreikuos

Stambiausia Vokietijos oro transporto bendrove laikomos „Lufthansa" skrydžių palydovai pareiškė lapkričio 26-27 dienomis planuoto streiko nebevykdysią.