Izraelio „El Al“ nuo birželio ketina skraidinti į Vilnių

 (45)
Izraelio avialinijos El Al
Izraelio avialinijos El Al
© Reuters/Scanpix

Izraelio oro bendrovė „El Al“ nuo birželio pabaigos ketina pasiūlyti skrydžius iš Tel Avivo Beno Guriono į didžiausią Lietuvoje tarptautinį oro uostą Vilnių.

Vilniaus oro uosto Komercijos departamento direktorius Simonas Bartkus savo tinklaraštyje rašo, jog tai pirmas kartas istorijoje, kai Vilnius ir Tel Avivas bus sujungtas tiesioginiais reguliariaisiais skrydžiais.

„El Al“, skraidinsianti su „Sun d'Or“ prekės ženklu, ketina startuoti birželio 20 dieną, o skrydžiai kol kas numatyti kartą per savaitę - trečiadieniais.

„Atsižvelgdama į orlaivio užpildymą, bilietų pardavimus ir kita, aviakompanija spręs, ar skrydžiai bus dažnesni“, - teigiama Vilniaus oro uosto pranešime. Pasak jo, „El Al“ keleivius numato skraidinti „Boeing 757-200“ orlaiviu, kuriame telpa 210 keleivių.

„Sun d'Or“ veikia Beno Guriono oro uoste, jos pagrindinis partneris yra nacionalinė Izraelio oro bendrovė „El Al“. Daugiausia „Sun d'Or“ skraido turistiniais tikslais į įvairius Europos miestus.

BNS
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

Turto už milijoną išdalijęs „Lietuvos geležinkelių“ vadovas: niekada nebuvau biednas (6)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 13:00
Valstybės valdomos bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ ilgametis generalinis direktorius Stasys Dailydka ilgą laiką buvo apaugęs paslaptimis. Viešai nebuvo skelbiama nei informacija apie jo turtus, nei jo sandoriai. Bet dabar viskas pasikeitė.

„Vilnius veža“ gavo milijonus dotacijų (23)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 10:00
Vilnius veža taksi automobilis
DELFI skaitytojo nuotr.
Vilniaus miesto savivaldybė, deklaruodama norinti pagerinti taksi paslaugų kokybę, legalizuoti verslą, skyrė milijonus dotacijų savo įsteigtai įmonei „Vilnius veža“ gyvuoti. Tačiau skaidrumo siekianti savivaldybė nenoriai teikė informaciją apie dotacijas, rašo „Verslo žinios“.

Autobusai tokie seni, kad keleivius tiesiog išlaipina (28)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 08:37
Autobusai tokie seni, kad keleivius tiesiog išlaipina
Muitinės departamento nuotr.
Viešasis transportas nėra verslas įprasta šio žodžio reikšme. Visų pirma tai – socialinė paslauga miestų bei rajonų gyventojams, užtikrinanti mobilumą visiems visuomenės sluoksniams.

Ministerija: sulaikytas Lietuvos laivas nekirto Rusijos sienos konsulas ruošiasi į Murmanską (59)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 12:21
Barenco jūra
NASA nuotr.
Lietuvos žvejybos laivas „Jūrų vilkas“ žvejodamas nekirto Rusijos sienos. Patikrinus palydovinės sistemos duomenis paaiškėjo, kad rugsėjo 17–18 d. laivas buvo tarptautiniuose vandenyse.

Kelyje į Naująją Vilnią – eismo ribojimai apvažiavimo schema

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 08:33
Dėl geležinkelio rekonstrukcijos, kelyje Naujoji Vilnia–Rudamina–Paneriai, 2,23 kilometro ilgio atkarpoje, nuo 2014 m. rugsėjo 22 d. iki 2014 m. spalio 10 d. imtinai, pakartotinai nutraukiamas automobilių eismas.