Izraelio „El Al“ nuo birželio ketina skraidinti į Vilnių

 (45)
Izraelio oro bendrovė „El Al“ nuo birželio pabaigos ketina pasiūlyti skrydžius iš Tel Avivo Beno Guriono į didžiausią Lietuvoje tarptautinį oro uostą Vilnių.
Izraelio avialinijos El Al
Izraelio avialinijos El Al
© Reuters/Scanpix

Vilniaus oro uosto Komercijos departamento direktorius Simonas Bartkus savo tinklaraštyje rašo, jog tai pirmas kartas istorijoje, kai Vilnius ir Tel Avivas bus sujungtas tiesioginiais reguliariaisiais skrydžiais.

„El Al“, skraidinsianti su „Sun d'Or“ prekės ženklu, ketina startuoti birželio 20 dieną, o skrydžiai kol kas numatyti kartą per savaitę - trečiadieniais.

„Atsižvelgdama į orlaivio užpildymą, bilietų pardavimus ir kita, aviakompanija spręs, ar skrydžiai bus dažnesni“, - teigiama Vilniaus oro uosto pranešime. Pasak jo, „El Al“ keleivius numato skraidinti „Boeing 757-200“ orlaiviu, kuriame telpa 210 keleivių.

„Sun d'Or“ veikia Beno Guriono oro uoste, jos pagrindinis partneris yra nacionalinė Izraelio oro bendrovė „El Al“. Daugiausia „Sun d'Or“ skraido turistiniais tikslais į įvairius Europos miestus.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (45)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Oro linijos nerimsta dėl planų mėnesiui uždaryti Vilniaus oro uostą

Po dviejų metų vasarą planuojama daugiau nei mėnesiui uždaryti Vilniaus oro uostą. Jei iš tiesų bus nuspręsta taip padaryti, iš Lietuvos sostinės apie 35 dienas nekiltų nei leistųsi lėktuvai.

Keičiami 21, 49 ir 69 maršrutų autobusų tvarkaraščiai

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo gegužės 1 d. keisis 21, 49 ir 69 maršrutų autobusų tvarkaraščiai.

Po grasinimo uždarytas Rygos oro uostas atnaujino darbą

Rygos tarptautinis oro uostas atnaujino darbą, kuris kiek anksčiau pirmadienį buvo sustabdytas dėl anonimo grasinimo susprogdinti bombą.

Eismo sąlygas sunkina rūkas, perspėja kelininkai

Pirmadienio rytą Lietuvoje eismo sąlygas sunkina rūkas, perspėja kelininkai.

Užfiksuota: lėktuvas užsiliepsnojo ore ir leidosi avariniu būdu (10)

Skrydžių bendrovės „Turkish Airlines“ lėktuvas, vykęs maršrutu Milanas – Stambulas, buvo priverstas leistis avariniu būdu, nes užsiliepsnojo lainerio variklis. Lėktuvo avarinis nusileidimas vyko Stambulo Atatiurko oro uoste.