Izraelio „El Al“ nuo birželio ketina skraidinti į Vilnių

 (45)
Izraelio oro bendrovė „El Al“ nuo birželio pabaigos ketina pasiūlyti skrydžius iš Tel Avivo Beno Guriono į didžiausią Lietuvoje tarptautinį oro uostą Vilnių.
Izraelio avialinijos El Al
Izraelio avialinijos El Al
© Reuters/Scanpix

Vilniaus oro uosto Komercijos departamento direktorius Simonas Bartkus savo tinklaraštyje rašo, jog tai pirmas kartas istorijoje, kai Vilnius ir Tel Avivas bus sujungtas tiesioginiais reguliariaisiais skrydžiais.

„El Al“, skraidinsianti su „Sun d'Or“ prekės ženklu, ketina startuoti birželio 20 dieną, o skrydžiai kol kas numatyti kartą per savaitę - trečiadieniais.

„Atsižvelgdama į orlaivio užpildymą, bilietų pardavimus ir kita, aviakompanija spręs, ar skrydžiai bus dažnesni“, - teigiama Vilniaus oro uosto pranešime. Pasak jo, „El Al“ keleivius numato skraidinti „Boeing 757-200“ orlaiviu, kuriame telpa 210 keleivių.

„Sun d'Or“ veikia Beno Guriono oro uoste, jos pagrindinis partneris yra nacionalinė Izraelio oro bendrovė „El Al“. Daugiausia „Sun d'Or“ skraido turistiniais tikslais į įvairius Europos miestus.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Turkijos lėktuvas Varšuvoje leidosi avariniu būdu (10)

Iš Turkijos miesto Stambulo į JAV san Fransiską skrendantis „Turkish Airlines“ lėktuvas ketvirtadienį buvo priverstas leistis Lenkijos sostinėje avariniu būdu.

„Lietuvos geležinkeliai“ padės LJL tik jei tai apsimokės (6)

„Lietuvos geležinkelių“ vadovas sako, kad bendrovė padėtų žlungančiai „Lietuvos jūrų laivininkystei“ tik tuomet, jei gautų naudos.

Į sostinės gatves grįžta naktiniai autobusai (26)

Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu, nutarta grąžinti naktinį viešąjį transportą. Pirmieji naktiniai autobusai į sostinės gatves išvažiuos rugpjūčio 14-ąją.

Italijoje gaisras sutrikdė skrydžius

Romos oro uostas „Fiumicino“ trečiadienį trumpam atidėjo visus skrydžius, kai gretimame pušynėlyje kilo gaisras, pranešė tinkle „Twitter“ Italijos oro linijos „Alitalia“.

A. Butkevičius LJL laivus išlaisvinti žada kitą savaitę (8)

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad dėl skolų užsienio uostuose jau kelis mėnesius sulaikyti keturi žlungančios bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ laivai bus išlaisvinti kitą savaitę. Vyriausybės vadovas kol kas neatskleidžia, kas įmonei skolins 3 mln. eurų, tačiau tikėtina, kad tai bus „Lietuvos geležinkeliai“, kuriems Vyriausybė trečiadienį sumažino valstybei mokėtinus dividendus 3 mln. eurų.