Įspėja, kad dėl vyksiančių pratybų keliuose bus daug karinės technikos

 (124)
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas perspėja gyventojus, kad nuo penktadienio iki antradienio dėl vykstančių pratybų vyks intensyvus karinės technikos judėjimas.
Karinė technika Visagine
© KAM

Krašto apsaugos ministerija informuoja, kad šių metų birželio 2-6 d. dėl Lietuvoje vyksiančių tarptautinių karinių pratybų "Geležinis vilkas 2017" maršrutu Klaipėda-Kaunas-Vievis-Maišiagala-Pabradė vyks intensyvus karinės technikos judėjimas. Atsiprašoma už galimus nepatogumus", - nurodoma gyventojams išsiųstose žinutėse.

Krašto apsaugos ministerija praneša, kad pratybos „Geležinis Vilkas" yra integrali tarptautinių pratybų „Saber Strike" (liet. „Kardo kirtis") dalis.

Jungtinių Amerikos Valstijų pajėgų Europoje organizuojamos pratybos, kurios vienu metu vyksta trijose Baltijos šalyse. Treniruojamas gynybos operacijų planavimas ir vykdymas, stiprinama Baltijos šalių ir JAV jungtinių karinių vienetų sąveika.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Transportas

„Pekinas-Šanchajus“ atšakoje kursuos traukiniai, galintys pasiekti 400 km per valandą greitį

Kinijos geležinkelio korporacija „China Railway“ pirmadienį „Pekinas-Šanchajus“ linija paleido naujus traukinius, galinčius pasiekti maksimalų 400 km per valandą greitį, informuoja portalas „Sina“.

Į Anglijos uostą atplaukė didžiausias pasaulyje konteinerinis laivas (34)

Į vieną iš Anglijos uostų atplaukė didžiausias pasaulyje konteinerinis laivas – „OOCL Hong Kong“. Smalsuoliai stebėjo, kaip kone 0,4 kilometro ilgio beveik 210 tūkst. 890 tonų sveriantis milžinas įplaukia į Didžiosios Britanijos Filikstou uostą.

EK siūlo finansuoti „Rail Baltica“ 1,435 mm vėžės geležinkelio liniją plėtojimą Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje (9)

Penktadienį Europos Komisija pasiūlė pagal Europos infrastruktūros tinklų priemonę investuoti 2,7 mlrd. EUR į 152 svarbius transporto projektus, kuriais Europoje bus remiamas konkurencingas, netaršus ir susietasis susisiekimas.

„Neste“ skelbia Joninių savaitgalį mažinanti kainas (6)

Didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas „Neste“ mažina degalų kainas, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

A. Montrimas palieka „Lietuvos geležinkelius“ (18)

Iš valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ atleistas paskutinis buvusio vadovo Stasio Dailydkos komandos narys - infrastruktūros direkcijos direktorius Andrius Montrimas.