Išardžius šaligatvį pėstiesiems tenka rizikuoti gyvybe

 (11)
Kaune K. Petrausko g. užvirę intensyvūs troleibusų linijos įrengimo darbai ne juokais supykdė kauniečius. Kaip rašo dienraštis „Kauno diena“, darbininkai išrausė visą šaligatvį, todėl pėstiesiems tenka rizikuojant gyvybe pėdinti važiuojamąja gatvės dalimi.
© K.Šatūno nuotr.

Kasdien į darbą dabar tenka eiti gatve, o eismas ja itin judrus. Vairuotojai pypsina, pyksta – o ką daryti, juk nebėra pėsčiųjų tako", – apmaudą liejo K. Petrausko g. dirbanti Gita.

Moteris taip pat skundėsi, kad gatvės pakraštyje stovi ne vienas automobilis, todėl juos tenka apeiti vos ne gatvės viduriu. Be to, ji baiminasi, kad netrukus, rugsėjo pradžioje į gatves pasipils didelis srautas moksleivių. "Jeigu mokinuką partrenks automobilis, kas bus kaltas?" – klausė Gita.

Susisiekus su bendrovės „Autokausta" atstovais tapo aišku, kad skubiai pagelbėti K. Petrausko g. einantiems pėstiesiems vargu ar pavyks.

"Šiuo metu darbuotojai kloja troleibusų kontaktiniam tinklui būtinus pamatus, šie darbai atliekami šaligatvyje, todėl jis ir buvo išardytas", – aiškino "Autokaustos" statybų direktoriaus pavaduotojas Arūnas Bulovas.


Jo teigimu, klojamų pamatų skersmuo – apie vieną metrą, o K.Petrausko g. atkarpoje nuo Savanorių pr. iki Aušros g. yra siauri šaligatviai, tad darbininkams teko okupuoti visą pėsčiųjų zoną.

Šioje atkarpoje betonavimo darbai baigti praėjusį savaitgalį, todėl žmonės jau gali laisviau judėti, bet nuo šiandien darbai persikėlė tolyn Sporto g. link.

Iš pradžių darbininkai K.Petrausko g. klos kabelius, tik vėliau šioje gatvėje bus pastatyti troleibusų kontaktinio tinklo stulpai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Transportas

Šveicarijoje atidarytas aukščiausias Europoje arkinis tiltas (2)

Šveicarijoje praėjusią savaitę atidarytas aukščiausias Europoje arkinis tiltas.

„Lietuvos geležinkeliai“ ir „Orlen“ susitarė dėl tarifų ir skolų

Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ ir Lenkijos „Orlen“ valdoma naftos perdirbimo grupė „Orlen Lietuva“ pagaliau baigė derybas dėl krovinių vežimo geležinkeliais tarifų nuo 2014 iki 2023 metų. Įmonių valdyboms praėjusią savaitę patvirtinus naujas sąlygas, atnaujintą susitarimą numatoma pasirašyti trečiadienį.

Amerikiečių startuolis žada į dangų grąžinti viršgarsinius keleivinius lėktuvus (15)

Startuolis iš JAV Kolorado valstijos „Boom Supersonic“ ketina į dangų pakelti naują viršgarsinį keleivius gabenantį lėktuvą. Sėkmės atveju ši transporto priemonė turėtų pakeisti legendinį „Concorde“, kuris nebeeksploatuojamas po 2003 m. 2001 m. Paryžiaus Charles de Gaulle oro uoste įvyko šio lėktuvo katastrofa, per kurią žuvo 109 lėktuve buvę žmonės ir 4 ant žemės buvę asmenys.

Siaurose Kauno gatvėse dviratininkams – žalios kelio juostos (1)

Rūpindamiesi geresnėmis sąlygomis po Kauną važinėti dviračiais, kelininkai pradėjo tam tikras gerai matomas naujoves Senamiestyje.

Paskelbtas svarbaus „Rail Baltica“ ruožo konkursas (2)

„Lietuvos geležinkeliai“ paskelbė projekto „Rail Baltica“ rangos darbų pirkimo konkursą nutiesti europinės vėžės geležinkelį nuo Kauno iki Palemono. Šis ruožas sujungs nuo Lietuvos ir Lenkijos sienos nutiestą „Rail Baltica“ geležinkelį su Palemone esančiu Kauno intermodaliniu terminalu (KIT). Potencialūs rangovai pasiūlymus galės teikti iki rugpjūčio 1 d.