Eilės Baltarusijos pasienyje nemažėja

 (15)
Rusijai sustiprinus Lenkijos vežėjų gabenamų krovinių kontrolę eilės Lietuvos-Baltarusijos pasienyje nemažėja. Šeštadienį vakare Medininkų pasienio punkte laukė 500 krovininių automobilių eilė, Lavoriškių – 160, Raigardo – 110, Šalčininkų – 150.
Eilės Baltarusijos pasienyje nemažėja
© BFL

Lietuvos muitinės pareigūnų delegacija, vadovaujama generalinio direktoriaus Antano Šipavičiaus susitiko su Baltarusijos muitinės vadovais aptarti situacijos dėl pastarosiomis dienomis padidėjusių eilių muitinės kelio postuose su Baltarusija.

Muitinės departamento generalinis direktorius Antanas Šipavičius teigė, kad šiuo metu Lietuvos muitinės postai dirba pilnu pajėgumu. Pasak muitinės vadovo, postuose dirbančių pareigūnų skaičius didėjo jau nuo metų pradžios.

Artimiausiomis dienomis organizuojamas susitikimas su Lietuvos nacionaline vežėjų bei muitinės tarpininkų asociacijomis dėl susidariusios padėties pasienio postuose. „Situacijai suvaldyti bus ieškoma naujų darbo technologijų ir metodų, tokių, kaip išankstinės informacijos apie gabenamus krovinius teikimas muitinei elektroniniu būdu, kas pagreitintų muitinės procedūras pasienio postuose ir leistų užtikrinti efektyvią gabenamų krovinių kontrolę“, kalbėjo A. Šipavičius.

Per parą per pasienio postus „Medininkai-Kamenyj Log“ bus praleidžiama ne mažiau kaip po 600 krovininių transporto priemonių į abi puses, „Lavoriškės-Kotlovka“ - po 300 krovininių transporto priemonių į abi puses, teigia Muitinės departamentas.

Pasienio postuose „Šalčininkai-Benekainys“ ir „Raigardas-Privalka“ – ne mažiau nustatyto projektinio postų pralaidumo: atitinkamai po 200 krovininių transporto priemonių per parą.

Muitinės departamentas pataria vežėjams prieš planuojant krovinių gabenimą per muitinės postus pasienyje su Baltarusija pasitikslinti, kuriame muitinės poste eilės yra mažesnės.

Informaciją apie eiles pasienyje galite rasti čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Transportas

Čiuožykla virtusiam Vilniui žada tik trumpą atokvėpį (9)

Vilniaus miestą iš plikledžio gniaužtų vaduojantys valytojai turi gerų žinių. Tačiau trumpam, praneša bendrovė „Mano būstas“.

Europos Komisija imasi veiksmų prieš Lietuvą (21)

Ketvirtadienį Europos Komisija (EK) nusprendė imtis veiksmų prieš 7 valstybes nares, taip pat ir Lietuvą, dėl neįvykdytų įsipareigojimų pagal Europos Sąjungos (ES) transporto priemonių tipo patvirtinimo teisės aktus, praneša EK atstovybė Lietuvoje.

Po kritikos lavinos „Lietuvos geležinkeliai“ susigriebė (3)

Daug kritikos dėl neskaidrių vidaus sandorių sulaukę valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“, kurie ketvirtadienį pranešė stabdantys naujų vidaus sandorių procedūras, artimiausiu metu konsultuosis ne tik su Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) ir naujuoju susisiekimo ministru, bet ir su premjeru, kitomis institucijomis.

A. Butkevičius pritaria vidaus sandorių draudimui (12)

Kadenciją baigiantis premjeras Algirdas Butkevičius teigia pritarsiantis vidaus sandorių viešuosiuose pirkimuose draudimui, tačiau priminė, kad tiesiant europinę vėžę „Rail Baltica“ būtent vidaus sandoriai buvo sumažinę darbų kainas.

Vilniuje gali vėluoti viešasis transportas, įspėja savivaldybė (7)

Dėl naktį prasidėjusios lijundros ketvirtadienį Vilniuje gali vėluoti viešasis transportas, sudėtingesnės eismo sąlygos, įspėja Vilniaus miesto savivaldybė.