Eilės Baltarusijos pasienyje nemažėja

 (15)
Rusijai sustiprinus Lenkijos vežėjų gabenamų krovinių kontrolę eilės Lietuvos-Baltarusijos pasienyje nemažėja. Šeštadienį vakare Medininkų pasienio punkte laukė 500 krovininių automobilių eilė, Lavoriškių – 160, Raigardo – 110, Šalčininkų – 150.
Eilės Baltarusijos pasienyje nemažėja
© BFL

Lietuvos muitinės pareigūnų delegacija, vadovaujama generalinio direktoriaus Antano Šipavičiaus susitiko su Baltarusijos muitinės vadovais aptarti situacijos dėl pastarosiomis dienomis padidėjusių eilių muitinės kelio postuose su Baltarusija.

Muitinės departamento generalinis direktorius Antanas Šipavičius teigė, kad šiuo metu Lietuvos muitinės postai dirba pilnu pajėgumu. Pasak muitinės vadovo, postuose dirbančių pareigūnų skaičius didėjo jau nuo metų pradžios.

Artimiausiomis dienomis organizuojamas susitikimas su Lietuvos nacionaline vežėjų bei muitinės tarpininkų asociacijomis dėl susidariusios padėties pasienio postuose. „Situacijai suvaldyti bus ieškoma naujų darbo technologijų ir metodų, tokių, kaip išankstinės informacijos apie gabenamus krovinius teikimas muitinei elektroniniu būdu, kas pagreitintų muitinės procedūras pasienio postuose ir leistų užtikrinti efektyvią gabenamų krovinių kontrolę“, kalbėjo A. Šipavičius.

Per parą per pasienio postus „Medininkai-Kamenyj Log“ bus praleidžiama ne mažiau kaip po 600 krovininių transporto priemonių į abi puses, „Lavoriškės-Kotlovka“ - po 300 krovininių transporto priemonių į abi puses, teigia Muitinės departamentas.

Pasienio postuose „Šalčininkai-Benekainys“ ir „Raigardas-Privalka“ – ne mažiau nustatyto projektinio postų pralaidumo: atitinkamai po 200 krovininių transporto priemonių per parą.

Muitinės departamentas pataria vežėjams prieš planuojant krovinių gabenimą per muitinės postus pasienyje su Baltarusija pasitikslinti, kuriame muitinės poste eilės yra mažesnės.

Informaciją apie eiles pasienyje galite rasti čia.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (15)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Šešias valandas į Lietuvą negalėjęs įvažiuoti lietuvis: jaučiausi kaip kalėjime (88)

Savaitgalį vykusi nuolaidų akcija „Jamam“ Akropoliuose, „Eurovizijos“ finalas ar tiesiog pasikeitusi deklaravimo Lietuvos muitinėje tvarka? Kas trukdo iš Baltarusijos keliaujantiems gyventojams patekti į Lietuvą?

Po „Air Lituanica“ griūties – nauja idėja (40)

Penktadienį iš Vilniaus skrydžių žemėlapio išnykus bendrovei „Air Lituanica“, atsakingos institucijos aktyviau ėmė svarstyti kurti specialų fondą skrydžiams į Lietuvą pritraukti.

R. Šimašiaus verdiktas dėl „Vilnius veža“ (99)

Panašu, kad po skrydžių bendrovės „Air Lituanica“ ateina eilė VšĮ „Vilnius veža“.

Kinija kviečia

Pirmadienį Kinijos valstybinė planavimo agentūra paviešino daugiau kaip 1 tūkst. siūlomų vykdyti projektų sąrašą - bendroji jų vertė siekia 1,97 trln. juanių, arba 317,75 mlrd. JAV dolerių. Institucija kviečia privačius investuotojus prisidėti prie projektų finansavimo. Apie tai praneša "Reuters".

Pažadas „Air Lituanica“ klientams pratęsė susitarimą su „Air Baltic“ (31)

Veiklą sustabdžiusią skrydžių bendrovę „Air Lituanica“ užplūdo bilietus įsigiję keleiviai.