"Amber Air" savininkai galvoja apie golfo aikštyną Palangoje

 (30)
Praėjusią savaitę reguliarius skrydžius iš Palangos į Vokietijos Hamburgą pradėjusi oro bendrovė "Amber Air" planuoja plėsti skrydžių geografiją, o įmonės savininkai svarsto galimybę šalia valdomo "Vanagupės" viešbučio Palangoje įrengti golfo aikštyną.
Prancūzas Raphaelis Jacquelinas kaupiasi prieš antrąjį Atvirojo Azijos turnyrą Šanchajuje.
© Reuters/Scanpix
Dienraštis "Lietuvos rytas" rašo, kad bendrovės savininkai į savo verslo projektus Lietuvoje jau investavo apie 70 mln. litų.

Įmonė "Amber Air" keleivius iš Palangos planuoja skraidinti į Kopenhagą, ateityje siūlys reguliarius skrydžius į Norvegijos sostinę Oslą. Stokholmo kryptis bendrovės kol kas nedomina.

Du vidutinio amžiaus lėktuvus "Saab 340B" turinti bei užsakomuosius ir reguliariuosius skrydžius vykdanti bendrovė "Amber Air" Palangoje valdo šiuolaikiškai įrengtą viešbutį "Vanagupė".

Sumanę toliau plėsti šį viešbutį, "Amber Air" savininkai puoselėja planus netoliese įrengti ir golfo aikštyną.

Bendrovės "Amber Air" steigėjai atstovauja Lietuvos, Vokietijos, Olandijos, Didžiosios Britanijos kapitalui.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (30)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Rusijos milijardierius užsisakė didžiausią pasaulyje jachtą (2)

Vienas iš bendrovės „Eurochem“ savininkų Andrejus Melničenka, užimantis 13-ąją vietą turtingiausių Rusijos žmonių sąraše pagal žurnalo „Forbes“ versiją, užsisakė Vokietijos laivų statybos kompanijoje „Nobiskrug“ didžiausią pasaulyje jachtą, praneša televizijos kanalas CNBC.

Sustojo jungtis tarp Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos (4)

Tarp Prancūzijos ir Britanijos kursuojantys „Eurostar“ traukiniai nevažinės kurį laiką – „iki kito pranešimo“, kaip nurodė bendrovė antradienį, kai protestuojantys prancūzų jūrininkai užblokavo tunelį po Lamanšu.

Uždraudus pusvelčiui pardavinėti „Start Vilnius“ turtą pakito kaina (2)

Vilniaus miesto savivaldybės administracija praneša, kad sustabdė buvusių UAB „Start Vilnius“ vadovų vykdytus turto pardavimus - buvę įmonės vadovai miesto nekilnojamąjį turtą savavališkai parduodavo pusvelčiui. Šis vertingas savivaldybės turtas buvo naudojamas „Air Lituanica“ kapitalui formuoti.

„Wizz Air“ atsakas dėl oro uostų mokesčių didinimo (4)

Reaguodama į Tarptautinės oro uostų tarybos Europoje (ACI Europe) komentarus, susijusius su oro uostų mokesčiais, bei Europos oro linijų paklausimą dėl šių monopolinių mokesčių sumažinimo, pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ išplatino bendrovės vadovo Józsefo Váradi komentarą.

„Lietuvos geležinkeliai“ negaus ES paramos signalizacijos įrengimui Papildyta  (19)

Valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ negaus europinės paramos 75,3 mln. eurų vertės signalizacijos įrengimui geležinkelio „Rail Baltica“ trasoje nuo Lenkijos sienos iki Kauno.