„Amber Air" bendrovei - sankcijos dėl skolų

 (11)
Pernai Lietuvoje pradėjusi veikti skrydžių bendrovė "Amber Air" gyvena gresiančio bankroto nuotaikomis.Civilinės aviacijos administracijos (CAA) įsakymu už skolas Palangos oro uostui vieninteliam "Amber Air" orlaiviui "Saab 340B" draudžiama pakilti iš Palangos, rašo "Lietuvos rytas".
Lėktuvo trapas - karikatūra
© DELFI
Tokia sankcija Lietuvos bendrovei taikoma pirmą kartą. Per kelerius pastaruosius metus už skolas iš šalies oro uostų buvo uždrausta pakilti Latvijos ir Lenkijos aviakompanijų lėktuvams.

Prieš kurį laiką finansinius sunkumus patiriančiai "Amber Air" CAA rekomendavo sustabdyti bilietų platinimą. Nuo rugsėjo pabaigos "Amber Air" nutraukė vienintelį reguliarų reisą iš Palangos oro uosto į Hamburgą.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Naktį formuosis plikledis

Lietuvos automobilių kelių direkcija įspėja, kad naktį galimas plikledis. Vairuotojai raginami būti atidūs.

Lietuva išsiuntė notą Rusijai (153)

Lietuvos užsienio reikalų ministerija antradienį išsiuntė notą Rusijos užsienio reikalų ministerijai dėl sunkiasvoriams automobiliams įvesto kelių mokesčio.

Turkijos lietuvė: rusai į Turkiją važiuos kaip važiavę (21)

Turkijoje gyvenanti lietuvė sako, kad šalies gyventojai visiškai pateisina kariuomenę, Sirijos pasienyje numušusią Rusijos karinį lėktuvą. Giedrės Vilkaitės Gursoy teigimu, turkai nesibaimina ir ekonominių sankcijų – tarkim, turizmas iš Rusijos ir taip sumažėjęs dėl krizės pačioje Rusijoje.

Ukrainos atsakas Rusijai atnaujinta (190)

Ukraina uždraudė visų Rusijos oro bendrovių tranzitinius skrydžius šalies oro erdvėje, trečiadienį pranešė premjeras Arsenijus Jaceniukas.

„Lufthansa" skrydžių palydovai nebestreikuos

Stambiausia Vokietijos oro transporto bendrove laikomos „Lufthansa" skrydžių palydovai pareiškė lapkričio 26-27 dienomis planuoto streiko nebevykdysią.