„Amber Air" bendrovei - sankcijos dėl skolų

 (11)
Lėktuvo trapas - karikatūra
© DELFI

Pernai Lietuvoje pradėjusi veikti skrydžių bendrovė "Amber Air" gyvena gresiančio bankroto nuotaikomis.Civilinės aviacijos administracijos (CAA) įsakymu už skolas Palangos oro uostui vieninteliam "Amber Air" orlaiviui "Saab 340B" draudžiama pakilti iš Palangos, rašo "Lietuvos rytas".

Tokia sankcija Lietuvos bendrovei taikoma pirmą kartą. Per kelerius pastaruosius metus už skolas iš šalies oro uostų buvo uždrausta pakilti Latvijos ir Lenkijos aviakompanijų lėktuvams.

Prieš kurį laiką finansinius sunkumus patiriančiai "Amber Air" CAA rekomendavo sustabdyti bilietų platinimą. Nuo rugsėjo pabaigos "Amber Air" nutraukė vienintelį reguliarų reisą iš Palangos oro uosto į Hamburgą.

BNS
 
11
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

Rusija: taigi problemų pasienyje nėra - štai įrodymai atnaujinta (164)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 10:58
Panemunės pasienio punktas
Stopkadras
Rusijos Federalinė pasienio tarnyba pareiškė, kad Kaliningrado muitinės darbuotojai Lietuvos piliečių pasienyje netikrina ilgiau nei įprasta, skelbia rusų BBC.

Lietuvos keliuose – dar dešimt naujų autobusų (8)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 08:08
Autobusas Otokar Navigo Mega
Autoriaus nuotr.
Šiaulių bendrovė „Busturas“ nusprendė atnaujinti savo transporto priemonių parką išsyk dešimčia naujų, modernių vidutinės klasės autobusų. Du pirmieji Turkijoje pagaminti „Otokar Navigo Mega“ jau atvyko į Lietuvą.

Nepavydėtinos eismo sąlygos sutrikdė vairuotojų elgesį atnaujinta (13)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 07:27
Sniegas ir plikledis sutrikdė sostinės vairuotojus – pranešama apie neįprastai ilgas spūstis.

Jungtinėje Karalystėje važinėja pirmasis žmonių išmatomis varomas autobusas (64)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 18:49
Jungtinėje Karalystėje į gatves išriedėjo pirmasis autobusas, varomas žmogaus išmatomis ir maisto atliekomis. 40 vietų autobusas kursuoja tarp Bato ir Bristolio oro uosto. Jis yra varomas biometano dujomis, gautomis iš kanalizacijos ir maisto atliekų. Šias dujas minėtu būdu išgauna bendrovė „GENeco“, kuri specializuojasi atliekų perdirbimo ir atsinaujinančios energijos srityje.

Žemaičius įspėja dėl eismo sąlygų (4)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 18:45
Trečiadienio naktį kai kur Žemaitijoje galima silpna lijundra, vietomis formuosis plikledis, pranešė kelininkai.