„Amber Air" bendrovei - sankcijos dėl skolų

 (11)
Pernai Lietuvoje pradėjusi veikti skrydžių bendrovė "Amber Air" gyvena gresiančio bankroto nuotaikomis.Civilinės aviacijos administracijos (CAA) įsakymu už skolas Palangos oro uostui vieninteliam "Amber Air" orlaiviui "Saab 340B" draudžiama pakilti iš Palangos, rašo "Lietuvos rytas".
Lėktuvo trapas - karikatūra
© DELFI
Tokia sankcija Lietuvos bendrovei taikoma pirmą kartą. Per kelerius pastaruosius metus už skolas iš šalies oro uostų buvo uždrausta pakilti Latvijos ir Lenkijos aviakompanijų lėktuvams.

Prieš kurį laiką finansinius sunkumus patiriančiai "Amber Air" CAA rekomendavo sustabdyti bilietų platinimą. Nuo rugsėjo pabaigos "Amber Air" nutraukė vienintelį reguliarų reisą iš Palangos oro uosto į Hamburgą.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Spūstys Vilniuje: pastebėjote, kad ilgiau dega žalia šviesa? (51)

Nustačius vietas, kuriose dažniausiai sostinės vairuotojai stringa spūstyse, paaiškėjo, kad trys iš šešių jų susijusios su Vakarinio aplinkkelio statybomis, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.

Didžiojoje Lietuvos dalyje eismo sąlygas sunkina rūkas

Didžiojoje Lietuvos dalyje, išskyrus Alytaus apskritį, eismo sąlygas sunkina rūkas.

„Air France“ galimas darbuotojų mažinimas (2)

Prancūzijos oro transporto bendrovė „Air France“ gali atleisti tūkstančius savo darbuotojų ir ruošiasi naujam konfliktui darbo rinkoje. Tokie ketinimai paskelbti praėjus galutiniam susitarimo su bendrovės pilotais terminui, kai dėl produktyvumo didinimo taip ir nebuvo susitarta. Apie tai praneša naujienų agentūra „Reuters“.

Keliose Vilniaus vietose keičiasi eismas pokyčių schema

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad nuo šios savaitės kai kuriose miesto gatvėse numatomi laikini eismo organizavimo pakeitimai.

Rusijos oro bendrovės „Transaero“ laukia bankrotas (10)

Bankrotas – vienintelė išeitis antrai pagal dydį Rusijos oro bendrovei „Transaero“ po to, kai valstybės remiamai „Aeroflot“ nepavyko perimti bendrovės kontrolės – taip penktadienį pareiškė Rusijos ekonomikos ministras Aleksejus Uliukajevas.