„Amber Air" bendrovei - sankcijos dėl skolų

 (11)
Pernai Lietuvoje pradėjusi veikti skrydžių bendrovė "Amber Air" gyvena gresiančio bankroto nuotaikomis.Civilinės aviacijos administracijos (CAA) įsakymu už skolas Palangos oro uostui vieninteliam "Amber Air" orlaiviui "Saab 340B" draudžiama pakilti iš Palangos, rašo "Lietuvos rytas".
Lėktuvo trapas - karikatūra
© DELFI
Tokia sankcija Lietuvos bendrovei taikoma pirmą kartą. Per kelerius pastaruosius metus už skolas iš šalies oro uostų buvo uždrausta pakilti Latvijos ir Lenkijos aviakompanijų lėktuvams.

Prieš kurį laiką finansinius sunkumus patiriančiai "Amber Air" CAA rekomendavo sustabdyti bilietų platinimą. Nuo rugsėjo pabaigos "Amber Air" nutraukė vienintelį reguliarų reisą iš Palangos oro uosto į Hamburgą.

BNS
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Perspėjimas vairuotojams: šią vasarą tarp Vilniaus ir Kauno strigsime (35)

Siekiant pagerinti eismo saugą ir ateityje didinti greitį, magistralėje Vilnius–Kaunas rekonstruojamos ties Moluvėnais ir Žiežmairiais esančios sankryžos. Prasidėjus šiltajam sezonui, vairuotojai piktinasi, kad darbai vykdomi ir savaitgaliais, kai eismas šiame kelyje – intensyviausias. Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) turi savo paaiškinimą, kodėl kelias neremontuojamas kitu metu ar naktimis.

Vilniuje – dar daugiau geltonaisiais „koriais“ pažymėtų sankryžų (21)

Vilniaus mieste daugėja specialiomis saugumo priemonėmis – geltonomis linijomis ir specialiais informaciniais skydais „Neblokuokite sankryžos“ – pažymėtų sankryžų, rašoma pranešime spaudai.

Apmokestintas automobilių stovėjimas Smiltynėje kelia sumaištį (5)

Klaipėdos politikų sprendimu, šiemet per vasaros sezoną už automobilių stovėjimą mokėti teks ne tik miesto centre, bet ir Smiltynėje. Naujovė kol kas kelia nemažai sumaišties.

Traukiniu į Europą – jau vasaros pradžioje (16)

Po ilgai trukusių derybų ir techninių derinimų bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ ir Lenkijos įmonė „Przewozy Regionalne“ ketvirtadienį atlieka pirmąjį bandomąjį važiavimą maršrutu „Kaunas-Balstogė“. Planuojama, kad traukinys Kauną pasieks apie vidudienį.

S. Dailydka: bendra „Rail Baltica“ įmonė tapo projekto trukdžiu (19)

Bendra Baltijos valstybių įmonė „RB Rail“, turinti įgyvendinti europinės geležinkelio vėžės projektą „Rail Baltica“, tapo trukdžiu didžiausiam bendram trijų šalių projektui, sako „Lietuvos geležinkelių“ vadovas Stasys Dailydka.