„Aer Lingus“ pradeda skrydžius iš Londono į Vilnių

 (41)
Ketvirtadienį Airijos oro bendrovė „Aer Lingus“ pradeda skrydžius iš Londono Gatwicko oro uosto į Vilnių. Tiesioginiai skrydžiai į Vilnių vyks tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, praneša Valstybinis turizmo departamentas.
„Aer Lingus“ pradeda skrydžius iš Londono į Vilnių
© A.Didžgalvio nuotr.

Nuo spalio 24 d. į Vilnių bus skraidoma kasdien. Šiuo metu „Aer Lingus“ porinėmis savaitės dienomis jau skraido iš Dublino į Vilnių.

Pirmuoju reisu į Vilnių atvyksta 10 Jungtinės Karalystės kelionių organizatorių, kurie planuoja atsiradus tiesioginiams skrydžiams išplėsti rinkas. Turų operatoriai Lietuvoje praleis dvi dienas – apžiūrės Vilnių, Trakus, Kernavę, lankysis Vilniaus viešbučiuose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Eismo sąlygas sunkina stichijos išdaigos (1)

Lietuvos automobilių kelių direkcija įspėja, kad atšiaurios oro sąlygos ir toliau sunkina vairavimą. Naktį taip pat nebus galima lengviau atskvėpti.

Pabuvo keletą vakarų „Uber“ vairuotoju ir užteko (176)

Vos tris vakarus padirbęs vairuotoju su „Uber“ programėle, vilnietis nusprendė atsisakyti šios papildomos veiklos. Vyras negalėjo susitaikyti su tuo, ką išgirdo iš vežamų klientų.

Eismo sąlygas sunkina sniegas

Pirmadienio rytą dėl sniego eismo sąlygos sudėtingos Vilniaus ir Utenos apskrityse, kituose keliuose taip pat esama slidžių ruožų, įspėja Automobilių kelių direkcija.

Varėnos rajone eismą sunkina rūkas, Šiaulių apskrityje – gūsingas vėjas

Varėnos rajone eismo sąlygas sunkina rūkas, matomumas sumažėjęs iki 300 metrų.

Kaune dėl vienos degalinės – spūstys (315)

Kauno savivaldybei artimiausiu metu greičiausiai teks spręsti, ką daryti su eismo reguliavimu Jonavos gatvėje.