„Aer Lingus“ pradeda skrydžius iš Londono į Vilnių

 (41)
„Aer Lingus“ pradeda skrydžius iš Londono į Vilnių
© A.Didžgalvio nuotr.

Ketvirtadienį Airijos oro bendrovė „Aer Lingus“ pradeda skrydžius iš Londono Gatwicko oro uosto į Vilnių. Tiesioginiai skrydžiai į Vilnių vyks tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, praneša Valstybinis turizmo departamentas.

Nuo spalio 24 d. į Vilnių bus skraidoma kasdien. Šiuo metu „Aer Lingus“ porinėmis savaitės dienomis jau skraido iš Dublino į Vilnių.

Pirmuoju reisu į Vilnių atvyksta 10 Jungtinės Karalystės kelionių organizatorių, kurie planuoja atsiradus tiesioginiams skrydžiams išplėsti rinkas. Turų operatoriai Lietuvoje praleis dvi dienas – apžiūrės Vilnių, Trakus, Kernavę, lankysis Vilniaus viešbučiuose.

www.DELFI.lt
 
41
Registruoti (0) Anonimiški (41)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Transportas

Sprendimas dėl nacionalinių oro linijų kūrimo - po rinkimų (3)

2015 kovo mėn. 5 d. 09:20
Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad užsienio investuotojai yra suinteresuoti prisidėti prie nacionalinių oro linijų kūrimo Lietuvoje. Vyriausybės vadovas pažymi, kad nacionalinio vežėjo klausimas bus sprendžiamas pasibaigus mero rinkimams Vilniuje.

Sugrįžo žiema: eismo sąlygos – sudėtingos (3)

2015 kovo mėn. 5 d. 06:54
Sugrįžo žiema: eismo sąlygos – sudėtingos
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Sudėtingiausios eismo sąlygos ketvirtadienio rytą - rytų ir šiaurės rytų Lietuvoje, kur dėl esančių kritulių pagrindinių kelių dangos padengtos šlapio sniego sluoksniu, provėžotos.

Vilniuje atsiras Kijevo gatvė (60)

2015 kovo mėn. 4 d. 19:27
Vilniuje netrukus atsiras Kijevo, Kaimynų ir dar keliolika naujų gatvių pavadinimų.

Dėl pilotų streiko Norvegijoje įstrigo tūkstančiai keleivių (12)

2015 kovo mėn. 4 d. 19:09
Penktą dieną streikuojant oro vežėjos „Norwegian Air Shuttle“ pilotams, Skandinavijos šalyse įstrigo tūkstančiai keleivių.

Keliuose eismą sunkina šlapdriba

2015 kovo mėn. 4 d. 18:16
Keliuose eismą sunkina šlapdriba
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Trečiadienio pavakarę sudėtingiausios eismo sąlygos Jurbarko, Šilalės ir Raseinių rajonuose. Kur yra pagrindinių kelių ruožų, padengtų šlapiu sniegu, jie valomi ir barstomi.