„Aer Lingus“ pradeda skrydžius iš Londono į Vilnių

 (41)
„Aer Lingus“ pradeda skrydžius iš Londono į Vilnių
© A.Didžgalvio nuotr.

Ketvirtadienį Airijos oro bendrovė „Aer Lingus“ pradeda skrydžius iš Londono Gatwicko oro uosto į Vilnių. Tiesioginiai skrydžiai į Vilnių vyks tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, praneša Valstybinis turizmo departamentas.

Nuo spalio 24 d. į Vilnių bus skraidoma kasdien. Šiuo metu „Aer Lingus“ porinėmis savaitės dienomis jau skraido iš Dublino į Vilnių.

Pirmuoju reisu į Vilnių atvyksta 10 Jungtinės Karalystės kelionių organizatorių, kurie planuoja atsiradus tiesioginiams skrydžiams išplėsti rinkas. Turų operatoriai Lietuvoje praleis dvi dienas – apžiūrės Vilnių, Trakus, Kernavę, lankysis Vilniaus viešbučiuose.

www.DELFI.lt
 
41
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Transportas

Jungtinėje Karalystėje važinėja pirmasis žmonių išmatomis varomas autobusas (48)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 18:49
Jungtinėje Karalystėje į gatves išriedėjo pirmasis autobusas, varomas žmogaus išmatomis ir maisto atliekomis. 40 vietų autobusas kursuoja tarp Bato ir Bristolio oro uosto. Jis yra varomas biometano dujomis, gautomis iš kanalizacijos ir maisto atliekų. Šias dujas minėtu būdu išgauna bendrovė „GENeco“, kuri specializuojasi atliekų perdirbimo ir atsinaujinančios energijos srityje.

Žemaičius įspėja dėl eismo sąlygų (3)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 18:45
Trečiadienio naktį kai kur Žemaitijoje galima silpna lijundra, vietomis formuosis plikledis, pranešė kelininkai.

Rusija atsakė lietuviams, kas vyksta (281)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 17:11
Rusijos pasieniečiai pateikė oficialų atsakymą dėl padėties kontrolės punktuose su Lietuva – nesklandumų priežastis esą yra muitinės procedūros.

Palygino važiuojančius su lietuviškais ir rusiškais numeriais (66)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 12:59
Padėtis pasienyje su Rusijos Kaliningrado sritimi nesikeičia jau ketvirtą parą – šios šalies pareigūnai taiko apribojimus automobilių su lietuviškais numeriais vairuotojams, todėl smarkiai krito keliaujančiųjų srautai. Problemų nepatiria tik keliaujantieji pėsčiomis, dėsto Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Skaičiai iš pasienio atskleidžia, kad Rusijos pozicija, jog „nieko ypatingo nevyksta", neturi pagrindo.

Rusija pagaliau prabilo apie lietuvių problemas verslininkai: keisti sutapimai, atnaujinta 11.58 (485)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 09:32
Rusija pagaliau prabilo apie lietuvių problemas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Rusija pranešė pradėjusi nuodugniai tikrinti lietuviškus krovinius, nes Europos Sąjungos šalys į Rusiją per Lietuvą gabena „embargo“ produkciją, pareiškė Rusijos muitinės vadovas, pranešė agentūra „RIA Novosti“.