Transportas

Vilniuje iki spalio vidurio uždaroma Lukiškių gatvė

2017 liepos mėn. 27 d. 17:48
Vilniuje dėl inžinerinių tinklų rekonstrukcijos iki spalio vidurio uždaroma Lukiškių gatvė, dėl to keisis kai kurių autobusų maršrutai, pranešė savivaldybė.

„British Airways“ nekomentuoja, ar skraidins į Vilnių (11)

2017 liepos mėn. 26 d. 17:25
Vilniaus valdžiai trečiadienį nutarus per trejus metus skirti apie 2,1 mln. eurų skrydžių į vieną pagrindinių Londono oro uostų rinkodarai ir taip tikintis pritraukti didžiausią Jungtinės Karalystės vežėją „British Airways“, pastaroji savo planų nekomentuoja.

Sostinės taryba palaimino siūlymą skirti 2,1 mln. eurų skrydžio į Londoną rinkodarai (18)

2017 liepos mėn. 26 d. 16:14
Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė valdančiųjų siūlymui per trejus metus skirti apie 2,1 mln. eurų skrydžių į vieną pagrindinių Londono oro uostų rinkodarai - tikimasi, kad tai pritrauks didžiausią Jungtinės Karalystės vežėją „British Airways“.

Siūlo atsisakyti reikalavimo vairuotojams vežiotis dokumentus (28)

2017 liepos mėn. 26 d. 14:10
Siūlo atsisakyti reikalavimo vairuotojams vežiotis dokumentus
Telšių aps. VPK
Seimo nariai konservatorius Mykolas Majauskas ir liberalas Vitalijus Gailius siūlo, kad vairuotojams pakaktų vežiotis tik vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę ar pasą.

Naujame Singapūro oro uosto terminale - registracija skrydžiui be aptarnaujančio personalo (1)

2017 liepos mėn. 26 d. 10:43
Šiais metais duris atvers naujas Singapūro oro uosto terminalas. Skelbiama, kad jame keleiviai galės teoriškai skrydžiui užsiregistruoti patys ir atsisėsti į lėktuvą be kitų žmonių pagalbos. Terminalas, kurio statybos kainavo 723,57 mln. dolerių, metinį Čangi oro uosto našumą padidins nuo 16 mln. keleivių iki 82 mln.

Dešimtadalį į Lietuvą įvežamų automobilių pavertusi atliekomis ministerija traukiasi (393)

2017 liepos mėn. 25 d. 19:50
Dešimtadalį į Lietuvą įvežamų automobilių pavertusi atliekomis ministerija traukiasi
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Liepos 3 d. įsigaliojus dar 2016 m. lapkritį aplinkos ministro Kęstučio Trečioko pasirašytam įsakymui, pagal kurį iš trečiųjų šalių į Lietuvą įvežti lengvieji automobiliai pavadinami ,,Atlieka“, būtų tekę utilizuoti beveik 1000 iš JAV importuotų naudotų automobilių.

Be tėvų skrendantį paauglį išprašė iš lėktuvo ir paliko be priežiūros (9)

2017 liepos mėn. 24 d. 16:01
Be tėvų skrendantį paauglį išprašė iš lėktuvo ir paliko be priežiūros
AP/Scanpix
„EasyJet” lėktuvu skrendantį berniuką lėktuvo personalas paprašė palikti perpildytą lėktuvą ir oro uoste paliko be priežiūros, rašo theguardian.com.

Rado, kas kaltas dėl brangstančio automobilių draudimo (78)

2017 liepos mėn. 24 d. 15:34
Tai, kad ukrainiečiai Lietuvoje perka automobilius ir per tam tikras įmones vis tiek juos užregistruoja mūsų šalyje, ir mums, ir Ukrainai sukuria tam tikrų problemų, LRT RADIJUI sako „Regitros“ Transporto priemonių registracijos skyriaus laikinasis vadovas Marius Navickas.

„Ryanair“ prakalbo apie planus mažinti kainas atnaujinta (11)

2017 liepos mėn. 24 d. 12:03
„Ryanair“ prakalbo apie planus mažinti kainas
Kas vyksta Kaune / Rokas Tenys
Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ pranešė padidinusi ketvirčio pelną 55 proc. ir perspėjo konkurentus, kad artimiausiais mėnesiais gali sumažinti tarifus 9 proc., lyginant su praėjusiais metais, informuoja „Reuters“.

Pradedama Vilniaus Geležinio vilko gatvės rekonstrukcija (13)

2017 liepos mėn. 24 d. 12:09
Pradedami darbai vienoje ilgiausių sostinės Geležinio Vilko gatvėje - darbai bus vykdomi etapais, bet Vilniaus savivaldybės atstovai įspėja vairuotojus apie būsimus nepatogumus.

„Novaturas“ viršijo 100 mln. eurų apyvartą (7)

2017 liepos mėn. 24 d. 08:12
Didžiausio Vidurio ir Rytų Europos privataus kapitalo investicijų fondo „Enterprise Investors“ valdoma Lietuvos kelionių organizatorė „Novaturas“ praėjusiais metais gavo 101,587 mln. eurų konsoliduotų pajamų - 2,3 proc. daugiau nei 2015 metais, kai įmonių grupės apyvarta buvo 99,308 mln. eurų.

„Audi“ siūlo nemokamai atnaujinti automobilių programinę įrangą (17)

2017 liepos mėn. 21 d. 18:33
„Audi“ siūlo nemokamai atnaujinti automobilių programinę įrangą
Gamintojo archyvas
„Volkswagen“ koncernui priklausanti automobilių gamintoja „Audi“ siūlo nemokamai atnaujinti 850 tūkst. dyzelinių automobilių programinę įrangą siekiant sumažinti išmetamų teršalų kiekį, informuoja BBC.

Vilniaus valdantieji tikisi pritraukti „British Airways“ (23)

2017 liepos mėn. 21 d. 18:10
Vilniaus valdantieji siūlo skirti apie 2,1 mln. eurų naujos skrydžių krypties į vieną iš pagrindinių Londono oro uostų rinkodarai - svarstoma, kad pasiūlymas galėtų privilioti didžiausią britų vežėją „British Airways“. Lietuvos oro uostų atstovė sako, jog šis skrydis galėtų atsirasti jau kitų metų vasaros sezone, tačiau neatskleidžia, su kokiomis bendrovėmis oro uostai dabar derasi.

„Ryanair“ nustatė terminą „Brexit“ susitarimui dėl oro transporto (12)

2017 liepos mėn. 21 d. 16:53
„Ryanair“ nutrauks skrydžius tarp Didžiosios Britanijos ir Europos Sąjungos (ES), jeigu Londonas ir Briuselis iki kitų metų rugsėjo nesusitars dėl kelionių oro transportu sąlygų po „Brexit“.

Taksi paradoksas: važiuoji ten pat – moki skirtingai (60)

2017 liepos mėn. 21 d. 19:13
Taksi paradoksas: važiuoji ten pat – moki skirtingai
DELFI / Kęstutis Kasciukevičius
Kauno oro uostui tapus pagrindiniu šalies oro uostu, kone trigubai padaugėjo keleivių, kuriems vienu ar kitu būdu reikia arba pasiekti oro uostą, arba grįžti iš jo. Keleiviams suteikiama tikrai daug pasirinkimų, kaip jie nori keliauti: autobusais, taksi, išnuomotais automobiliais, naudotis pavežėjimo paslauga ir panašiai. Tačiau daugiausiai klausimų kylą dėl taksi kainų.

„British Airways“ ir „Iberia“ uždarė atstovybes Rusijoje (5)

2017 liepos mėn. 21 d. 11:13
Didžiosios Britanijos aviakompanija „British Airways“ ir jos partnerė Ispanijos „Iberia“ uždarė atstovybes Rusijoje – Maskvoje ir Sankt Peterburge.

Įspūdžiai iš Kauno oro uosto: atvykus viskas pakrypo kita linkme (451)

2017 liepos mėn. 22 d. 18:12
Nuo liepos vidurio Kauno oro uostas tapo pagrindiniais šalies oro vartais. Vilniaus oro uote daugiau nei mėnesį vyks kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija. Kaip gi susitvarkoma su iš esmės padidėjusiais keleivių srautais? Žmonės atsiliepimais netrunka dalintis viešai.

Degalų kainų reitingas: kur pigiausia? (114)

2017 liepos mėn. 20 d. 20:02
Prasidėjus atostogų sezonui kainų palyginimo tinklalapis Pricer.lt užfiksavo degalų kainas degalinėse. Liepą praktiškai visose Vilniaus degalinėse benzinas, dyzelinas ir suskystintos dujos pigo, arba kaina liko nepakitusi. Didmeninės degalų kainos nežymiai didėjo, vidutinės kainos pasaulyje – mažėjo.

Siūlo dviračius traukiniu vežtis nemokamai, bet yra viena sąlyga (8)

2017 liepos mėn. 20 d. 16:41
Siūlo dviračius traukiniu vežtis nemokamai, bet yra viena sąlyga
Lietuvos geležinkeliai
Nuo liepos 20 d. dviratį maršrutu Vilnius-Kaunas ir atgal traukiniais galima vežtis nemokamai, jei keleivio bilietas įsigyjamas internetu. Dviračiams draugiškesnės taps ir Vilniaus bei Kauno geležinkelių stočių erdvės.

D. Grybauskaitė pateikė Seimui ratifikuoti „Rail Baltica“ susitarimą (5)

2017 liepos mėn. 20 d. 11:00
Rail Baltica
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pateikė Seimui ratifikuoti trijų Baltijos šalių pasirašytą sutartį dėl europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ projekto plėtros.

Pilaitės prospekte formuojasi didžiulės spūstys (15)

2017 liepos mėn. 19 d. 21:25
Reidas Vilniuje fotografija
Facebook
Trečiadienio vakarą, apie 21 valandą, Pilaitės prospekte susidarė didžiulė automobilių vilkstinė.

Nusiteikite kamščiams: pradedama rekonstruoti transporto arterija (30)

2017 liepos mėn. 19 d. 17:14
Kitą pirmadienį Vilniuje pradedama rekonstruoti viena pagrindinių Vilniaus transporto arterijų - Geležinio Vilko gatvė, tikimasi darbus užbaigti iki rudens.

Vairuotojai įspėjami: link Palangos reikės važiuoti kitaip (77)

2017 liepos mėn. 19 d. 14:13
Liepos 19-23 dienomis Palangos-Kretingos-Klaipėdos kelių sankirtoje vyks automobilių tradicinės tarptautinės „ENEOS 1006 km" automobilių žiedinės lenktynės.

Kauno Varnių tilto remontas: vairuotojus pasitiks naujovė (42)

2017 liepos mėn. 19 d. 21:28
Varnių tilto remontas
Kas vyksta Kaune
Kauno rajonus Vilijampolę ir Žaliakalnį jungiančio Varnių tilto remontas artėja prie pabaigos. Šią savaitę darbams persikėlus į kairiąją tilto pusę, vairuotojų laukia naujovė.

„Wizz Air“ leis nemokamai įsinešti didesnį bagažą (57)

2017 liepos mėn. 19 d. 11:00
„Wizz Air“ leis nemokamai įsinešti didesnį bagažą
Bendrovės archyvas
Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ praneša, kad nuo 2017 metų spalio 29 dienos keleiviams nebereikės mokėti papildomo mokesčio nešantis didelį rankinį bagažą į orlaivio saloną.

Vilniaus autobusų stotis gali atsirasti ir prie vakarinio aplinkkelio (61)

2017 liepos mėn. 19 d. 10:15
Vilniaus autobusų stotis gali atsirasti ir prie vakarinio aplinkkelio
Organizacijos archyvas
Vilniaus autobusų stoties savininkus vis labiau spaudžia miesto savivaldybė ir užsimena net apie jos iškeldinimą. Tačiau ir čia nieko aiškaus – galimos iškeldinimo vietos vis keičiasi, o dabar jau užsimenama apie stoties įkurdinimą šalia Vilniaus vakarinio aplinkkelio.

Stokholmo oro uostas siūlo apartamentus prie pakilimo tako

2017 liepos mėn. 18 d. 18:54
Atskridusiems į Stokholmą ir ieškantiems kambario su gražiu vaizdu pro langą nereikia nė vykti iš Arlandos oro uosto. Nebenaudojamame apžvalgos bokšte buvo įrengti prabangūs apartamentai. Iš studijos tipo apartamentų atsiveria vaizdas į oro uosto terminalą. Apartamentai stovi šalia pakilimo tako, taigi jame apsigyvenę klientai gali žiūrėti, kaip kyla ir leidžiasi lėktuvai.

Kauno oro uostas kol kas susitvarko su didesniu keleivių srautu (48)

2017 liepos mėn. 18 d. 18:55
Tarptautinis Kauno oro uostas kol kas gerai susitvarko su keturis kartus padidėjusiu keleivių srautu, kai iš rekonstrukcijai uždaryto Vilniaus oro uosto į jį praėjusios savaitės pabaigoje buvo perkelti beveik visi skrydžiai, sako Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius Donatas Voveris.

Šalia „Ikea“ didžiulė spūstis: susidūrė traktorius ir „VW Passat“ (13)

2017 liepos mėn. 18 d. 17:36
Šalia „Ikea“ didžiulė spūstis: susidūrė traktorius ir „VW Passat“
Reidas Vilniuje
Vilniuje antradienio vakarą Liepkalnio gatvėje, netoli prekybos centro „Ikea“ neįprasta avarija stipriai sutrikdė eismą. Policija perspėja - jei turite galimybę, rinkitės kitą kelią.

Ukrainos skrydžių bendrovės stipriai išaugino klientų bazę (15)

2017 liepos mėn. 18 d. 17:38
Ukrainos skrydžių bendrovės pirmąjį pusmetį aptarnavo 4,556 mln. keleivių – 39,8 proc. daugiau nei prieš metus, pranešė Valstybinė aviacijos tarnyba.