„Avia Solutions Group” akcijomis bus prekiaujama Varšuvos biržoje

 (3)
Gediminas Žiemelis
Gediminas Žiemelis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Aviacijos paslaugų įmonių grupė „Avia Solutions Group“ (ASG) taps pirmąją Lietuvos bendrove, kurios akcijomis prekiaujama Varšuvos vertybinių popierių biržoje. Prekybą numatyta pradėti kovo 3 dieną.

Vasario 11-15 d. ASG įgyvendino viešą pirminį akcijų siūlymą (angl. IPO), investuotojams pateikdama 1 473 333 vnt. akcijų (apie 25 proc. įstatinio kapitalo). Bendrovė pritraukė apie 68 mln. Lt (76,61 mln. zlotų) papildomų investicijų.

Pasak ASG valdybos pirmininko Gedimino Žiemelio, per viešą pirminį savo akcijų siūlymą akcijų paklausa apie tris kartus viršijo pasiūlą.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Rinkos

Investuotojų nerimas dėl vykstančių įvykių Ukrainoje (1)

2014 liepos mėn. 24 d. 10:24
Investuotojų nerimas dėl vykstančių įvykių Ukrainoje
DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)
Kaip ir buvo tikėtasi, Europos akcijų rinkų investuotojai trumpam nustūmė į šoną Ukrainoje bei Izraelyje vykstančius įvykius ir detaliau stebėjo įmonių veiklos rezultatus.

Akcijų rinkų dėmesys – bendrovių veiklos rezultatams

2014 liepos mėn. 23 d. 10:21
Antradienį, aprimus neigiamoms nuotaikoms dėl Ukrainoje vykstančių įvykių, Europos akcijų rinkų indeksai atsistatė ir rodė kilimo tendenciją.

Įvardijo tris pagrindinius skaudulius

2014 liepos mėn. 23 d. 08:56
Įtakingiausias finansinių naujienų portalas „Bloomberg“ skelbia, kad didžiausią įtaką pasaulio finansų rinkoms daro įvykiai Sirijoje.

Kaip investuotojų nuotaikas veikia krizė Ukrainoje

2014 liepos mėn. 22 d. 10:52
Kaip ir buvo galima tikėtis, per savaitgalį investuotojai iš žiniasklaidos priemonių ir aukšto rango politikos atstovų pasisakymų susidarė vaizdą, kad situacija Ukrainoje po įvykusios lėktuvo katastrofos tik dar labiau paaštrės.

Įvertino, kaip sankcijos paveikė Rusijos gigantus kas laukia rublio? (7)

2014 liepos mėn. 21 d. 13:32
Jungtinių Valstijų praėjusią savaitę pradėtos taikyti naujos sankcijos Rusijos atžvilgiu kol kas įtakos bankų „Vnešekonombank", „Gazprombank" bei naftos ir dujų gavybos įmonių „Rosneft" ir „Novatek" reitingams neturėjo.