„Avia Solutions Group” akcijomis bus prekiaujama Varšuvos biržoje

 (3)
Aviacijos paslaugų įmonių grupė „Avia Solutions Group“ (ASG) taps pirmąją Lietuvos bendrove, kurios akcijomis prekiaujama Varšuvos vertybinių popierių biržoje. Prekybą numatyta pradėti kovo 3 dieną.
Gediminas Žiemelis
Gediminas Žiemelis
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Vasario 11-15 d. ASG įgyvendino viešą pirminį akcijų siūlymą (angl. IPO), investuotojams pateikdama 1 473 333 vnt. akcijų (apie 25 proc. įstatinio kapitalo). Bendrovė pritraukė apie 68 mln. Lt (76,61 mln. zlotų) papildomų investicijų.

Pasak ASG valdybos pirmininko Gedimino Žiemelio, per viešą pirminį savo akcijų siūlymą akcijų paklausa apie tris kartus viršijo pasiūlą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Rinkos

„Deutsche Bank“ pradės savo akcijų išpirkimo programą (4)

Vokietijos bankas „Deutsche Bank“ penktadienį nurodė pradedantis savo akcijų išpirkimo programą ir taip norintis rinkas užtikrinti finansiškai esąs stiprus. Jau visą savaitę finansų institucijos vertybinių popierių kainos ženkliai krito jas masiškai parduodant investuotojams. Apie tai praneša laikraštis „The Financial Times“.

Savaitei baigiantis rinkos dalyvių dėmesio sulauks ir ekonominiai rodikliai

Kaip ir buvo galima tikėtis, ketvirtadienį Senojo žemyno akcijų rinkas užliejo raudonis.

Neigiamos palūkanų normos paskolų turėtojus džiugina, ekspertus – neramina (3)

Neigiama tarpbankinė palūkanų norma lengvina gyvenimą paskolų turėtojams. Lietuvos bankas suskaičiavo, kad dėl neigiamo EURIBOR gyventojai ir įmonės pernai sutaupė daugiau nei 15 mln. eurų. Tačiau ekspertai džiūgauti nelinkę. Jie perspėja, kad neigiamas palūkanos – tai šlubuojančios ekonomikos padariniai, kurie vėl gali sukelti finansinę krizę.

Europoje jaučiasi stipresnės pesimistinės nuotaikos (3)

Savaitės pradžioje Europoje kritęs bankinis sektorius vakar dieną atsitiesė +4,89 proc. (nuo savaitės pradžios sektorius yra susitraukęs -4,9 proc.) ir stumtelėjo indeksą Stoxx Europe 600 į viršų 1,87 proc.

FED vadovės pranešimas nepakeitė rinkos dalyvių nuomonės (2)

Vakar JAV Federalinės rezervų sistemos (FED) vadovės Dženet Jelen Kongresui skaityto pranešimo tonas buvo atsargiai optimistiškas, tačiau atkreiptas dėmesys į išaugusią ekonomikos plėtrą ribojančių veiksnių įtaką.