Vilniuje augs NT mokestis

 (34)
Sostinės taryba patvirtino didesnius nekilnojamojo turto (NT) mokesčio tarifus 2014 metams. Sutarta nustatyti 1 proc. NT mokestį – 0,2 procentinio punkto didesnį, nei šiais metais. Kultūros, poilsio, viešbučių, maitinimo paskirties patalpoms ir statiniams, išskyrus naktinius klubus ir barus, bei patalpoms ir statiniams, naudojamiems viešiesiems poreikiams kultūros ir švietimo srityje NT mokestis pakilo nuo 0,5 iki 0,7 proc.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Siūlyta sporto ir kultūrinės paskirties statiniams palikti 0,5 proc. tarifą. Tačiau tokiam siūlymui miesto taryba nepritarė – prieš tokią iniciatyvą pasisakė ir opozicijos, ir valdančiųjų atstovai.

Didžiausias 2,5 proc. NT mokesčio tarifas nustatytas faktiškai naudojamam ar apleistam NT, kurio baigtumas nesiekia 100 proc., o taip pat – ne pagal paskirtį naudojamam NT. Šiemet tokiam NT taikytas 1 proc. tarifas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Nekilnojamasis turtas

Didmiesčiuose statybų – vis daugiau, bet regionai stagnuoja (8)

Šiuo metu šalies būstų tendencijas diktuoja tik kelios savivaldybės: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Palanga ir Neringa. Šiuose miestuose ir jų rajonuose nuolat daugėja gyventojų, o kartu ir dirbančiųjų.

Reakcija į Vakarinį aplinkkelį: Gineitiškėse iškils kotedžų kvartalas (9)

Vilniuje, Gineitiškių gyvenvietėje, vystomas naujas kotedžų projektas „Žirgų 1“, rašoma pranešime spaudai.

Pristatė Tautos namų ant Tauro kalno viziją (214)

Kol politikai svarsto, kokia Vilniaus vieta geriausiai tiktų Nacionalinės koncertų salės ir Tautos namų statyboms, grupė architektų pristatė savo pasiūlymą.

Medicininės įrangos milžinė Kauno rajone statys gamyklą (26)

Pasaulinė medicininės įrangos gamintoja „Hollister“ Kauno rajone statys gamyklą, į kurią žada investuoti apie 50 mln. eurų ir sukurti apie 300 darbo vietų per artimiausius kelis metus.

„Vilniaus planui“ vadovaus ilgametė įmonės architektė J. Večerskytė-Šimeliūnė (13)

Savivaldybės įmonei „Vilniaus planas“ pradeda vadovauti ilgametė įmonės darbuotoja architektė - Jurga Silvija Večerskytė-Šimeliūnė.