Valstybinė komisija priėmė „Žalgirio“ areną

 (14)
Pirmadienį „Žalgirio“ arenos patikimumą patvirtino valstybinė statybos užbaigimo komisija, skelbia Kauno savivaldybė.
"Žalgirio" arena
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Komisijai pirmininkavęs Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Kauno teritorinio skyriaus vyriausiasis specialistas Kastytis Skiečius savo parašu oficialiai patvirtino, kad arena tinkama naudoti.

„Komisija nuodugniai tikrino kiekvieną arenos detalę, po kaulelį išnarstė detaliuosius planus ir brėžinius. Žinome, kokio tai dydžio pastatas ir kiek storų tomų sudaro arenos dokumentacija, todėl nenuostabu, kad visas pridavimo procesas užtruko“, - kalbėjo Kauno savivaldybės administracijos direktorius Antanas Navakauskas.

Iškilmingas „Žalgirio“ arenos atidarymas ir pirmosios draugiškos krepšinio rungtynės Lietuva – Ispanija arenoje vyks rugpjūčio 18-ąją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Nekilnojamasis turtas

Nacionalinio stadiono koncesijos konkurse - KDS su „Budimex“ ir „Icor“, dar du dalyviai nežinomi (1)

Norą tapti beveik 90 mln. eurų vertės nacionalinio stadiono Vilniuje statybos ir valdymo koncesininku pareiškė trys įmonių konsorciumai, o dėl ketvirto dar bus sprendžiama, BNS pranešė Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė sako, kad tarnyba leido pratęsti paraiškų pateikimo laiką, kad ketvirtas dalyvis galėtų ją pateikti.

Vyriausybė skubina žemės grąžinimą (6)

Vyriausybė trečiadienį įpareigojo savivaldybes iki kitų metų sausio patvirtinti laisvas teritorijas ir jose suprojektuoti žemės sklypus, kurie būtų grąžinti buvusiems žemės savininkams. Teritorijų sąrašai turės būti paskelbti viešai.

Niujorke kapitaliniam remontui uždaromas garsusis viešbutis „Waldorf Astoria“ (1)

Niujorko viešbutis „Waldorf Astoria“, laikomas vienu iš prašmatniausių ir brangiausių pasaulyje, nuo trečiadienio uždaromas ilgalaikiam kapitaliniam remontui ir rekonstrukcijai, pranešė prestižinio viešbučio operatorės „Hilton“ atstovai.

R. Šimašius: NŽT yra korupcijos priedangos lizdas ir didžiausias miestų plėtros stabdis (302)

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) nutraukė „Žalgirio“ stadiono žemės nuomos sutartį, nes, esą valstybinė žemė išnuomota ne aukciono būdu, todėl ji negali būti naudojama pagal kitą, nei nustatyta, pagrindinę tikslinę jos naudojimo paskirtį. Bet dabar NŽT vadovas keičia poziciją ir teigia, kad sutartis gal ir nebus nutraukta, jei NT bendrovė „Hanner“ pagrįs, kad viskas buvo padaryta tinkamai ir teisėtai. Ką visa tai reiškia? Apie tai – pokalbis su bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininku Arvydu Avuliu, NŽT direktoriaus vyriausiąja patarėja Zita Kvietkiene, Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi, Vilniaus apygardos prokuratūros viešojo intereso gynimo skyriaus prokurore Eidivalda Meškiene ir NŽT direktoriumi Danieliumi Kupriu.

„Hanner“ apie NŽT sprendimą: tai yra nerimą kelianti ir bloga žinia (176)

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) nutraukia valstybinės žemės sklypo, kuriame buvo griaunamas Vilniaus „Žalgirio“ stadionas, nuomos sutartį su verslininko Arvydo Avulio valdoma įmone „Hanner“, kuri šioje teritorijoje stato 20 mln. eurų vertės 4 žvaigždučių „Marriott“ viešbutį bei šiemet planuoja pradėti verslo centro statybą.