Pardavęs vilniečiams ir Vilniaus apskrities gyventojams transliuojančią Vilniaus televiziją, Seimo narys socialliberalas Vytautas Kvietkauskas teigia nutaręs pasirinkti politiką.
Vytautas Kvietkauskas
© ELTA
"Turėdamas galvoje savo politinę ateitį, pagalvojau, kad man patogiau arba dirbti politikoje, arba televizijoje. Aš pasirinkau politiką", - sakė V. Kvietkauskas, atsakydamas į žurnalistų klausimus antradienį spaudos konferencijoje Seime.

Per kitais metais birželio 13 d. Lietuvoje vyksiančius Europos Parlamento rinkimus jis teigia sieksiąs Europos Parlamento nario mandato.

Pardavęs televizijos akcijas, Seimo narys V. Kvietkauskas sakė, kad tokiu būdu išvengs privačių ir viešų interesų konflikto, nes kiekvienais metais gaudavo iš Seimo Etikos ir procedūrų komisijos tokių pastabų.

"Televizija ir verslas tuos interesus šiek tiek painioja, tuo labiau, kad neplanuoju iš politikos pasitraukti", - sakė jis.

V. Kvietkauskas pastebėjo, kad Seime diskutuojant apie vienos ar kitos televizijos reikalus jam visada buvo priekaištaujama, kad esą jis, kaip suinteresuotas asmuo, neturįs teisės apie tai kalbėti, o juo labiau balsuoti.

Parlamentaras taip pat sakė, kad įsitraukęs į politinę veiklą visiškai neturėjo laiko ir galimybių skirti dėmesio televizijai ir "tas nėra gerai".

V. Kvietkauskas pridūrė, kad prieš 10 metų įkurtai Vilniaus televizijai dabar jau reikia didelių investicijų, nes atsiranda naujų ir didelių konkurentų. 1994 metais įsteigtą Vilniaus televiziją nusipirko viena didžiausių Lietuvoje įmonių grupė "Rubikon".

„Rubikon“ per artimiausius metus tikisi paversti Vilniaus televiziją stipriu regioniniu televizijos kanalu, rašoma jų pranešime spaudai. 100 proc. „Vilniaus televizijos“ akcijų paketą „Rubikon“ įmonių grupė įsigijo iš pono Vytauto Kvietkausko, sandorio suma yra 2,3 mln. litų.

„Per pastaruosius dvejus metus vykdydami aktyvią plėtrą įsitvirtinome daugelyje naujų sričių, todėl strateginį mūsų žingsnį į pramogų verslo sritį palydėjo regioninės televizijos įsigijimas“, - sakė „Rubikon“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Andrius Janukonis.

Pasak jo, Europos Sąjungos šalyse regioniniai televizijos kanalai yra labai populiarūs, tačiau Lietuvoje šio verslo galimybės dar neišnaudotos. „Be to, regioninių televizijų plėtra paspartės ir dėl įsigaliojusių reklamos ribojimų“, - teigė A.Janukonis.

Planuojama, kad per pirmuosius metus naujieji savininkai investuos apie 1 mln. litų į „Vilniaus televizijos“ techninės įrangos atnaujinimą ir patrauklaus žiūrovui formato sukūrimą. Pasak A.Janukonio, pertvarkant kanalą, bus optimizuojamas televizijos valdymas, bet išsaugotas kūrybingiausių darbuotojų branduolys. „Vilniaus televizija“ taip pat bus stiprinama kuriant daugiau autorinių laidų, įsigyjant transliuotojo licencijas didesniuose Lietuvos miestuose ir bendradarbiaujant su kitomis šalies regioninėmis televizijomis.

„Vilniaus televiziją“ įsigijusiai „Rubikon“grupei priklauso 20 įmonių, dirbančių komunalinių paslaugų, nekilnojamojo turto ir pramogų verslo srityse. Vienas didžiausių šiuo metu grupės vykdomų verslo ir visuomeninių projektų – Universalios arenos Vilniuje statybos, kurių investicijų apimtis yra apie 70 mln. litų.

„Nuo šių metų rudens Vilniuje pradės veikti Universali arena, aplink kurią suksis visos Lietuvos pramoginis gyvenimas. Televizija padės geriau nušviesti arenoje vykstančius renginius ir pristatyti juos dar platesnei auditorijai“, - sakė „Rubikon“ grupei priklausančios bendrovės „Ogmios Astra pramogų centras“ generalinis direktorius Julius Dovidonis.

Pasak jo, per metus Universalioje arenoje bus surengiama daugiau kaip 100 įvairaus pobūdžio renginių, o ateityje numatoma galimybė transliuoti renginius iš greta iškilsiančio vandens pramogų parko bei šeimos atrakcionų parko. „Tikimės, kad dėl padidėjusio pramoginių laidų skaičiaus išloš ir televizija, ir žiūrovai“, - teigė J.Dovidonis.

ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

„Delfi“ savininkė „Ekspress Grupp“ perka likusias „Adnet media“ akcijas (6)

Populiariausią Lietuvos naujienų portalą delfi.lt valdanti Estijos žiniasklaidos grupė...

A. Siaurusevičius: tai turėtų būti vienas įsimintiniausių LRT sezonų (22)

„Esminis dalykas yra tai, kad mums teko garbė, o kartu ir didelė atsakomybė gyventi ir dirbti...

Dviem rusiškiems kanalams Radijo ir televizijos komisija grasina griežtesnėmis sankcijomis (57)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ( LRTK ) pripažino du rusiškus kanalus kursčius karą ir...

Radijo ir televizijos komisijos akiratyje – du rusiški kanalai (245)

Į Lietuvos radijo ir televizijos komisijos ( LRTK ) akiratį dėl pažeidimų vėl pateko rusų kalba...

Azerbaidžanas įšaldė vienintelės nepriklausomos šalies naujienų agentūros banko sąskaitas (3)

Azerbaidžanas įšaldė vienintelės nepriklausomos šalies naujienų agentūros banko sąskaitas,...

Top naujienos

Vaizdas pro langą į Europą: Baltijos regionas Kremliui – tik viena jo baisios strategijos detalė (15)

Su rusų ekonomistu, žurnalistu Dmitrijumi Travinu DELFI susitiko Europos universitete Sankt...

Paėmusieji būsto paskolas viliojami galimybe sutaupyti nemenką sumą (5)

Tūkstančiai šalies gyventojų įsigydami nuosavą būstą skolinosi pinigų iš bankų....

Azija kuria savo pasaulio tvarką (5)

Pastaruoju metu daug pasakyta apie tai, kaip Donaldo Trumpo administracijos politika kertasi su tuo,...

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (11)

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai , dažnai varvės dangus, įsismarkaus...

Traukinys Maskva-Vladivostokas: lietuviai juo vyko, tikėdamiesi nuotykių ir problemų (235)

Šią vasarą aš – Tadas, ir mano brolis Mantas, atostogoms nusprendėme pasirinkti kiek...

Geriausi pusryčiai norintiems sulieknėti (1)

Norintys mesti svorį gali lengviau atsikvėpti – šį kartą nereikės valgyti nieko neįprasto. Ir...

Atlikėjas iš P. Afrikos GSLIM žmoną ir ramybę rado Lietuvoje: dar visai neseniai ten mūsų santykiai būtų buvę nelegalūs (4)

Pusę metų Lietuvoje gyvenantis dainininkas iš Pietų Afrikos GSLIM (Gabriel Sweet Life In Music)...

Sezoninį darbą pasirinko dėl neįprastos priežasties: šis įdarbinimas buvo pats svarbiausias (17)

Dauguma jaunuolių sezoninį darbą renkasi dėl paprastų priežasčių, vieni nori užsidirbti...

Eksperimentas: 7 absoliutaus pritarimo vyrui dienos (24)

Kas bus, jei ištisą savaitę pamėginsime pritarti bet kokiam vyro sprendimui? Eksperimentas, kurį...

Tris kartus už nuosavus tvirtesni dantys – per parą (58)

„ Dantys per vieną valandą – dantys vienai valandai“, – anksčiau ironizuodavo...