T.Dapkus palieka LRT

 (322)
Lietuvos radijuje ir televizijoje (LRT) nebesigirdės žurnalisto Tomo Dapkaus balso. Maždaug dešimtmetį laidas Lietuvoje radijuje vedęs T. Dapkus nacionalinį transliuotoją palieka „šalių susitarimu“.
Tomas Dapkus
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„LRT palieku nuo gegužės 1-os šalių susitarimu. Penktadienį vesiu paskutinę „Akiračių“ laidą“, – DELFI sakė T. Dapkus.

Žurnalistas teigė kol kas negalįs įvardyti, kur išeina. Jis taip pat nedetalizavo, ar išėjimas iš LRT gali būti susijęs su nesutarimais su LRT vadovais. DELFI žiniomis, T. Dapkus karjerą tęs televizijoje.

Lietuvos radijo programų direktorė Guoda Litvaitienė sakė apie T. Dapkaus sprendimą sužinojusi tik penktadienį ir kol kas nežinanti, kas jį pakeis.

„Mes apie tai sužinojome tik penktadienį darbo dienos pabaigoje, tad susėsti ir apsvarstyti visus variantus neturėjome laiko. Bent jau iki vasaros, kai prasidės futbolo ir olimpiados transliacijos, ketiname išsiversti su turimais resursais, o paskui žiūrėsime“, – kalbėjo G. Litvaitienė.

T. Dapkus į radiją atėjo maždaug prieš dešimtmetį. Čia jis vedė autorines laidas „Dienos tema“, „Akiračiai“, paskutiniu metu darbavosi „Lietuvos dienoje“.

29-metų T. Dapkus studijuoja Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Medija

LNK žinių tarnybai vadovauja L. Krisiūnaitė (10)

LNK televizijos žinių tarnybai, rengiančiai tiesiogines 18.30 val. ir 21.30 val. naujienų laidas bei 16. 30 val. programą „Labas vakaras, Lietuva“ vadovauja Ligita Krisiūnaitė.

Stabdomas savaitraščio „Veidas“ spausdinimas (11)

Savaitraštis „Veidas“ stabdo leidinio spausdinimą ir žada vystyti interneto portalą.

Finansų ministerijos komunikacijai vadovaus K. Malevskienė

Finansų ministerijos viešųjų ryšių skyriui nuo pirmadienio vadovauti pradeda komunikacijos konsultantė Kristina Malevskienė.

Lėšų skirstymą už tuščias laikmenas norima perduoti R. Skaisgirio vadovaujamai asociacijai (38)

Kultūros ministerija užsimojo keisti kompensacinio atlyginimo skirstymo bei išmokėjimo administratorių – mokėti išmokas kūrėjams už audiovizualinius kūrinius iš vadinamųjų tuščių laikmenų mokesčių lėšų norima patikėti vien audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacijai AVAKA, rašo „Lietuvos žinios“.

Tūkstančiams klientų – nelegali televizija (90)

Klaipėdoje registruota bendrovė kelerius metus savo klientams už papildomą abonentinį mokestį teikė televizijos retransliavimo paslaugas, nors leidimo tam neturėjo, rašoma Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pranešime spaudai (FNTT).