Susitarė dienos metu nereklamuoti nealkoholinio alaus ir sidro

 (5)
Šalies aludarius ir salyklo gamintojus vienijanti Lietuvos aludarių gildija papildė Lietuvos aludarių garbės kodeksą naujais savanoriškais reklamos apribojimais. Buvo nutarta, kad gildijai priklausančių bendrovių nealkoholinio alaus ir sidro reklama bus transliuojama ne anksčiau kaip 22 val.
© Shutterstock nuotr.

„Lietuvoje alaus ir sidro reklama dienos metu yra draudžiama. Tačiau įstatymas turėjo spragą – nealkoholinio alaus ir sidro reklama nėra draudžiama. Tad aludarių gildijos nariai savanoriškai nusprendė šia įstatymo spraga nesinaudoti ir nealkoholinio alaus ir sidro reklamą transliuoti tik vėlyvais vakarais – nuo 22 val. Tikime, jog savireguliacija yra efektyvesnis būdas, skatinant atsakingos visuomenės kūrimą. Draudimais atsakingos visuomenės juk nesukursi“, – teigia Lietuvos aludarių gildijos prezidento Saulius Galadauskas.

Anot gildijos vadovo, tai jau nėra tik teorija: „Konkretus pavyzdys, kaip gildijai priklausanti bendrovė „Švyturys – Utenos alus“, vadovaudamasi naujuoju apribojimu, atšaukė nealkoholinio alaus reklamas transliacijų iš Londono Olimpinių žaidynių metu. Taip pat į 22 val. savo nealkoholinio alaus ir sidro reklamas nukėlė ir kitas gildijos narys – „Volfas Engelman“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Medija

„Samsung“ tęs perėmimų ir susijungimų politiką (1)

Pietų Korėjos bendrovė „Samsung Electronics“ toliau ieškos susijungimo ir perėmimo galimybių, pareiškė technologijų milžinės vadovas, nes įmonė siekia pagerinti pasiūlą siūlydama vartotojams naują programinę įrangą ir paslaugas, informuoja „Reuters“.

Feisbuko žvaigžde tapęs pardavėjas: žmonės tikrai myli garažus (16)

Televizijoje dirba kūrybingi žmonės. Šio fakto įrodymas – laidos „TV pagalba“ montuotojas kaunietis Juozas Surblys. Jo parašytas skelbimas apie parduodamą garažą, nors ir trumpam, tapo tikra interneto sensacija.

Mirė vienas „Fox News“ įkūrėjų R. Ailesas (4)

Eidamas 78-uosius metus mirė Rogeris Ailesas, vienas televizijos „Fox News“ įkūrėjų ir ilgametis žiniasklaidos magnato Ruberto Murdocho patikėtinis, pranešė amerikiečių televizija.

Atliekų tvarkytojai apžiojo auksinį kąsnį (106)

Klaipėdos miesto planai nuo liepos 1-osios pakeisti komunalinių atliekų išvežimo kainos skaičiavimo metodiką suerzino uostamiesčio verslo bendruomenę.

EK nubaudė „Facebook“ už apgaulę perkant „WhatsApp“ (5)

Europos Komisija (EK) ketvirtadienį nubaudė JAV socialinį tinklą „Facebook“ 120 mln. JAV dolerių bauda už tai, kad ši suteikė melagingą informaciją pirkdama bendrovę „WhatsApp“, teikiančią susirašinėjimo išmaniaisiais telefonais paslaugą, informuoja BBC.