Portale DELFI – dar daugiau dėmesio kultūrai

 (20)
Portalas DELFI stiprina savo kultūros rubriką. Nuo šiol „Kultūros parke“ – dar daugiau naujienų, įdomių pokalbių ir kultūrinio gyvenimo įžvalgų. O jau netrukus skaitytojams bus pristatyti nauji kultūros projektai.
Mindaugas Klusas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atidesni skaitytojai jau pastebėjo, kad pastarosiomis savaitėmis DELFI padaugėjo naujienų, skirtų kultūros temoms. „Visada stengėmės atspindėti svarbiausias kultūros aktualijas, tačiau matome, kad to nepakanka - norime skaitytojui pateikti daugiau rimto, originalaus turinio. Todėl pakvietėme prie savo komandos prisijungti ilgametę kultūros žurnalistikos patirtį turintį Mindaugą Klusą – jis rūpinsis, kad mūsų „Kultūros parke“ skaitytojai rastų įvairesnių autorinių temų. Be to, jau dirbame su keletu kultūrai skirtų naujų projektų, kuriuos netrukus pristatysime“, – sako DELFI vyr. redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Naujasis „Kultūros parko“ redaktorius M. Klusas sako, kad kultūra – jo darbas ir gyvenimas. „Tikiuosi pristatyti garsius lietuvių kūrėjų vardus, šalies svečius, jų darbus, suteikiant dėmesio jaunam menininkui, bet nepamirštant ir vyresniųjų”, – žada jis.

Ir tai – tik pradžia. Portalas DELFI, bendradarbiaudamas su partneriais, nevyriausybinėmis organizacijomis artimiausiu metu ketina įgyvendinti ne vieną kultūros projektą, finansuojamą iš Lietuvos spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondo. Pirmasis intriguojantis multimedijos projektas „Kultūros pjūvis“ skaitytojams bus pristatytas jau birželio pabaigoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Medija

Milijonus sujaudinusi romantiška istorija tebuvo reklaminė kampanija (13)

Žavingos merginos paskelbta vaikino iš Lenkijos paieška baigėsi kiek netikėtai. Pamatę įrašą „Youtube“ į jo paieškas įsitraukė milijonai, tačiau netrukus jiems teko nusivilti.

LRTK komisijos vadovais siūloma skirti E. Vaitekūną ir M. Martišių (6)

Seimo Kultūros komitetas siūlo Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininku paskirti Edmundą Vaitekūną, o pirmininko pavaduotoju - Mantą Martišių.

Netikros naujienos – rizika kiekvienam verslui (1)

Pasaulinės žiniasklaidos praktikoje svarbią vietą užima tie, kurie tikrina naujienų patikimumą.

Klausytojai pasigedo radijo stoties „A2” (14)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojas, pasigedęs radijo stoties „A2”. Radijo stoties atstovai teigia, kad tai – tik techniniai nesklandumai ir po kelių dienų radijo stotis vėl bus girdima.

TV3 pardavimo sandoris: svarbiausios citatos (5)

Švedijos žiniasklaidos koncernui „Modern Times Group“ (MTG) JAV fondų valdymo bendrovei „Providence Equity Partners“ parduodant verslą Baltijos šalyse, įskaitant Lietuvos TV3 televizijos grupę, BNS pateikia svarbiausius sandorio vertinimus.