Portale DELFI – dar daugiau dėmesio kultūrai

 (20)
Portalas DELFI stiprina savo kultūros rubriką. Nuo šiol „Kultūros parke“ – dar daugiau naujienų, įdomių pokalbių ir kultūrinio gyvenimo įžvalgų. O jau netrukus skaitytojams bus pristatyti nauji kultūros projektai.
Mindaugas Klusas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atidesni skaitytojai jau pastebėjo, kad pastarosiomis savaitėmis DELFI padaugėjo naujienų, skirtų kultūros temoms. „Visada stengėmės atspindėti svarbiausias kultūros aktualijas, tačiau matome, kad to nepakanka - norime skaitytojui pateikti daugiau rimto, originalaus turinio. Todėl pakvietėme prie savo komandos prisijungti ilgametę kultūros žurnalistikos patirtį turintį Mindaugą Klusą – jis rūpinsis, kad mūsų „Kultūros parke“ skaitytojai rastų įvairesnių autorinių temų. Be to, jau dirbame su keletu kultūrai skirtų naujų projektų, kuriuos netrukus pristatysime“, – sako DELFI vyr. redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Naujasis „Kultūros parko“ redaktorius M. Klusas sako, kad kultūra – jo darbas ir gyvenimas. „Tikiuosi pristatyti garsius lietuvių kūrėjų vardus, šalies svečius, jų darbus, suteikiant dėmesio jaunam menininkui, bet nepamirštant ir vyresniųjų”, – žada jis.

Ir tai – tik pradžia. Portalas DELFI, bendradarbiaudamas su partneriais, nevyriausybinėmis organizacijomis artimiausiu metu ketina įgyvendinti ne vieną kultūros projektą, finansuojamą iš Lietuvos spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondo. Pirmasis intriguojantis multimedijos projektas „Kultūros pjūvis“ skaitytojams bus pristatytas jau birželio pabaigoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Medija

„Freedom House“ žiniasklaidos reitinge Lietuva šiek tiek pakilo (3)

Amerikiečių nevyriausybinės organizacijos „Freedom House“ žiniasklaidos laisvės indekse Lietuva šiek tiek pakilo į viršų.

„Freedom House“ tyrimas: žiniasklaidos laisvės situacija pasaulyje prasčiausia per 13 metų (3)

Pasaulio žiniasklaidos laisvės padėtis yra blogiausia per pastaruosius 13 metų, be to grėsmė jai kyla dėl JAV prezidento Donaldo Trumpo kritikos žiniasklaidai ir suvaržymų, taikomų tiek demokratinių, tiek autoritarinių vyriausybių, rašoma penktadienį paskelbtoje ataskaitoje.

Prakalbino į atsargą išėjusius karius: apie baisias traumas ir krauju parašytas taisykles (36)

„Žinių Radijo laidoje kalbinsiu DELFI žurnalistę Gintarę Bakūnaitę ir fotografą Domantą Pipą apie Kariuomenės buvusius, apie atsargos kareivius ir karininkus. Ką jie veikia, išėję į atsargą? Jie darė rimtą studiją apie tai ir turi ką papasakoti“, – tokiais žodžiais laidos „Greiti pietūs“ vedėjas Algis Ramanauskas pristatė DELFI projekto „Karys be uniformos“ kūrėjus.

G. Landsbergio padėjėjas pažeidė etiką (114)

Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio padėjėjas, žurnalo „Kelionė“ redaktorius, vienas portalo 8diena.lt kūrėjų Andrius Navickas pažeidė Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodeksą, trečiadienį nusprendė Visuomenės informavimo etikos komisija.

„Diena media news“ naujienų portalai patyrė kibernetinę ataką (2)

Naujienų portalai kauno.diena.lt, klaipeda.diena.lt ir diena.lt antradienį patyrė kibernetinę ataką.