Portale DELFI – dar daugiau dėmesio kultūrai

 (20)
Portalas DELFI stiprina savo kultūros rubriką. Nuo šiol „Kultūros parke“ – dar daugiau naujienų, įdomių pokalbių ir kultūrinio gyvenimo įžvalgų. O jau netrukus skaitytojams bus pristatyti nauji kultūros projektai.
Mindaugas Klusas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atidesni skaitytojai jau pastebėjo, kad pastarosiomis savaitėmis DELFI padaugėjo naujienų, skirtų kultūros temoms. „Visada stengėmės atspindėti svarbiausias kultūros aktualijas, tačiau matome, kad to nepakanka - norime skaitytojui pateikti daugiau rimto, originalaus turinio. Todėl pakvietėme prie savo komandos prisijungti ilgametę kultūros žurnalistikos patirtį turintį Mindaugą Klusą – jis rūpinsis, kad mūsų „Kultūros parke“ skaitytojai rastų įvairesnių autorinių temų. Be to, jau dirbame su keletu kultūrai skirtų naujų projektų, kuriuos netrukus pristatysime“, – sako DELFI vyr. redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Naujasis „Kultūros parko“ redaktorius M. Klusas sako, kad kultūra – jo darbas ir gyvenimas. „Tikiuosi pristatyti garsius lietuvių kūrėjų vardus, šalies svečius, jų darbus, suteikiant dėmesio jaunam menininkui, bet nepamirštant ir vyresniųjų”, – žada jis.

Ir tai – tik pradžia. Portalas DELFI, bendradarbiaudamas su partneriais, nevyriausybinėmis organizacijomis artimiausiu metu ketina įgyvendinti ne vieną kultūros projektą, finansuojamą iš Lietuvos spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondo. Pirmasis intriguojantis multimedijos projektas „Kultūros pjūvis“ skaitytojams bus pristatytas jau birželio pabaigoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Medija

Prie naujienų portalo DELFI komandos jungiasi D. Plikūnė (75)

Pirmadienį naujienų portalo DELFI politikos naujienų žurnaliste pradeda dirbti Dalia Plikūnė.

Alkoholio reklamos draudimas: į neigiamas pasekmes neatsižvelgta (61)

Žiniasklaidos priemonių savininkai neturės kaip kompensuoti dėl alkoholio reklamos prarastų pajamų, o valdžia į šią problemą žvelgė pro pirštus. Taip portalui LRT.lt sako Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto direktorius Deimantas Jastramskis. Jo teigimu, Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimai buvo svarstyti tik visuomenės sveikatos kampu, o į galimas pasekmes žiniasklaidos rinkai – neatsižvelgta.

„The Guardian“ ir „The Observer“ bus leidžiamas mažesnio formato

Didžiosios Britanijos dienraštis „The Guardian“ nuo 2018 metų pradžios pereis prie mažesnio – „bulvarinio“ ( tabloid/compact) – formato, vykdant jo „trejų metų transformacijos programą“, antradienį pranešė žiniasklaidos įmonė „Guardian Media Group“ (GMG).

JAV leidybos bendrovė „Time Inc.“ masiškai atleidžia darbuotojus (6)

JAV leidybos bendrovė „Time Inc.“, leidžianti tokius žurnalus kaip „Time“, „People“, „Life“ ir „Sports Illustrated“, paskelbė apie planuojamus masinius darbuotojų atleidimus, praneša „The Wall Street Journal“.

A. Žakas: kodėl reklama socialiniuose tinkluose nervina? (5)

Kodėl žmonės jungiasi prie socialinių tinklų? Kodėl nėra gerai „daryti feisbuką“? Kodėl Facebook postukų dėliojimas netenka prasmės?