Sekmadienį įvykusiame NML pusfinalyje buvo pradėtas dalinti didysis NML prizinis fondas. Trečiajai vietai skirta 110 000 litų vertės prizinio fondo dalis atiteko žaibiškai išpopuliarėjusiems „Inculto“.
© ELTA
Atkrintamosiose varžybose sensacingai įveikę „Sadūnus“ ir „Mokinukes“, sekmadienį „Inculto“ nedideliu balsų skaičiumi pralošė „Delfinams“, kurie superfinale su Žilvinu Žvaguliu kovos dėl šio sezono NML čempionų vardo ir 275 000 litų vertės prizinio fondo dalies. Antrosios vietos laimėtojui atiteks 165 000 litų vertės prizas.

„Inculto“ į pusfinalio varžybas atvyko ne vieni - jiems kovoti padėjo Laura (be loverių), Maksas (be „Biplan“), Eduardo Gimenesas (su aistra akyse) ir Budulis (su juodais dantimis).

„Delfinai“pusfinalyje deklaravo, jog kovos be niekieno pagalbos ir dainuos tik savo dainas. Tiesa, Stano virpančiu iš jaudulio balsu vis dėlto užtraukė „Nesikankink dėl medalio, bet verta kovot iki galo dėl savo garbės...“.Tomis keliomis eilutėmis iš „Trijų milijonų“ jis tarsi sakė, kad ne pergalė svarbiausia, tačiau šia tema abiem dalyviams sunkiai sekėsi gudrauti - buvo aiškiai justi, kaip smarkiai abi grupės nori pergalės.

Pirmoji kova. Ją kelių savo populiariausių dainų pyne pradėjo „Delfinai“. „Inculto“ pirmoji daina - apie užpakaliuką „Boogaloo“. Rezultatas visą kovą buvo apylygis, tačiau paskutinėmis sekundėmis „Inculto“ gerbėjai sugebėjo pelnyti pergalę ir pirmąjį tašką savo numylėtiniams.857:846.

Antroji kova. Prieš ją Skaiva parodo filmuką apie savo apsilankymą pas būrėją - astrologę, kuri klausia žvaigždžių danguje, kurioms žvaigždėms NML scenoje seksis labiau. Sėkmės metas išburiamas Stano ir „Delfinams“. Sunku tuo patikėti, kai pirmąją kovą ką tik laimėjo „Inculto“.

„Inculto“ į sceną pasikviečia Laurą. Po pirmųjų pučiamųjų garsų, „Inculto“ gerbėjai su nuostaba atpažįsta Ciciną! Tiksliau, jo dainą „Meilės laivas“, kurią sudainuoja Laura. „Delfinai“ vėl pasikliauja tik savo jėgomis ir žvaigždžių danguje pagalba ir sudainuoja savo hitą „Žvaigždė“. Žvaigždės danguje ir Stano horoskope lieka pamalonintos ir lemia „Delfinams“ pergalę 886:925. Rezultatas lygus 1:1.

Trečioji kova. Stano dainuoja „Saulė“, o „Inculto“ leidžia į sceną užlipt Buduliui. „Oij, joijoi, išdaužiau gaidžius,“- rėkia „pikts bachūriux“. Padainavęs apie gaidžius kraujo balose, dar apie „Audi 100”, Budulis, „paputes krutine“ nulipa nuo scenos. Deja, kad ir kaip stengėsi už Budulį balsuoti visi Lietuvos „bachuriukai ir jų bobos“, kaip kad kvietė Budulis, 1576:1605 laimėjo „Delfinai“. Susinervijo Budulis ir spjovė. „Inculto“, įsileidusiems „kiaulę į šventovę“, beliko paskutinis šansas - ketvirtoji kova.

Ketvirtoji kova. Jei ją laimės „Delfinai“, bilietas į superfinalą - jų rankose. „Prisidirbę“ su Buduliu, „Inculto“ į sceną kviečia Eduardo Gimenesą ir dainuoja savo populiariausią „Jei labai nori“. „Delfinai“ lemiamai kovai pasirenka „Neišeik“. Gerbėjai kimba į darbą, tiksliau, į telefonus. Rezultatas didėja beprotišku greičiu, galiausiai, vos 20 balsų skirtumu 2495:2515, laimi „Delfinai“. Jurgiui sunkiai sekasi nuslėpti nusivylimą.

Penktoji kova. Akivaizdžiai susijaudinęs Stano savo dainą „Geltonas miestas“ skiria „Inculto“. Balsuotojai atsipalaidavę. „Inculto“ į paskutinį savo pasirodymą šio sezono NML sukviečia visus bičiulius - Maksą, Laurą, Eduardo Gimenesą. Jurgis, sklaidydamas savo ir gerbėjų liūdesį, sako, kad nesvarbu laimėti ar pralaimėti, svarbiausia „tai daryti gerai!”.

Scenoje, skambant dainai „Plaukai“, vyksta tikras muzikinis šėlsmas. Komisaras klausia, ar „Inculto“ taip ir baigs varžybas su vieninteliu tašku, „Inculto“ gerbėjai daro viską, kad taip nenutiktų, tačiau, belieka kaltinti žvaigždes danguje ir būrėją - TRIJŲ balsų pritrūksta vyrams iki garbės taško. 654:657 laimi „Delfinai”.

Pusfinalio rezultatas 4:1 „Delfinų“ naudai. „Inculto“, prieš gerus metus buvę žinomi tik savo gerbėjų, pasiekia trečiąją NML vietą. Aplenkti liko „Sadūnai“, „Mokinukės“, „Biplan“, Linas ir Simona ir kiti NML dalyviai. Nors būrėja ir liepė Jurgiui nesiimti jokio verslo, nes jo laukia bankrotas, tačiau 110 000 litų vertės prizinio fondo dalis Jurgiui ir jo kompanijai įrodo, kad ne toks ir baisus tas žvaigždžių įspėjimas.

„Delfinai“, prieš savaitę pralošę Žvaguliui, šį kartą su juo susitiks superfinale. Komisaras Algis, užsiminęs, kad šių metų NML - kupinas staigmenų, sako: „Žilva, laikykis!”.

Nacionalinė muzikos lyga
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

„Delfi“ savininkė „Ekspress Grupp“ perka likusias „Adnet media“ akcijas (8)

Populiariausią Lietuvos naujienų portalą delfi.lt valdanti Estijos žiniasklaidos grupė...

A. Siaurusevičius: tai turėtų būti vienas įsimintiniausių LRT sezonų (32)

„Esminis dalykas yra tai, kad mums teko garbė, o kartu ir didelė atsakomybė gyventi ir dirbti...

Dviem rusiškiems kanalams Radijo ir televizijos komisija grasina griežtesnėmis sankcijomis (57)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ( LRTK ) pripažino du rusiškus kanalus kursčius karą ir...

Radijo ir televizijos komisijos akiratyje – du rusiški kanalai (245)

Į Lietuvos radijo ir televizijos komisijos ( LRTK ) akiratį dėl pažeidimų vėl pateko rusų kalba...

Azerbaidžanas įšaldė vienintelės nepriklausomos šalies naujienų agentūros banko sąskaitas (3)

Azerbaidžanas įšaldė vienintelės nepriklausomos šalies naujienų agentūros banko sąskaitas,...

Top naujienos

Artėjančio rudens prognozė: šalnos ir šalčiai – dar rugsėjį (21)

Rugsėjį jau galime sulaukti šalnų ir šalčių, tiesa, bent sniego tikimybė, laimei, išlieka...

T. Janonis. „Valstiečiai“, apsidairykite, kas vyksta jums už nugaros (1)

Valdantiesiems šokinėjant iš laimės, kad pavyko pradėti urėdijų reformą, urėdai laiko...

Lietuviai vėl atakuoja Kremliaus propagandos ruporus: priminė Rusijai nemalonius faktus (415)

Rugpjūčio 23-oji Lietuvoje minima kaip Juodojo kaspino diena , prisimenant 1939 m. rugpjūčio...

ES piliečiai Jungtinėje Karalystėje priblokšti: gavo įspėjimą apie deportaciją (8)

Aukštas pareigas užimanti Londono Queen Mary universiteto istorikė Dr. Eva Johanna Holmberg...

Prezidento rinkimai: centro dešinėje prognozuojama tikra mėsmalė (5)

Centro dešinėje, kuriai sąlyginai galima priskirti liberalių ir konservatyvių politinių jėgų...

A. Užkalnis. Baikime beprotybę dėl mokyklų (137)

Jūs tik pažiūrėkite, kas darosi kiekvienais metais šalyje, artėjant rugsėjo pirmajai. Ant...

Kelionių planuotojai įspėja apie esminius „Wizzair“ pasikeitimus (17)

Pigių skrydžių bendrovei „ Wizzair “ nuo rugpjūčio 15 d. pakeitus savo taisykles, vien tik...

Kirpėjos verdiktas: po atostogų neprižiūrėtus plaukus teks nurėžti

Maloniai šildanti saulė , plaukus kedenantis lengvas vėjas, maudynės atviruose vandens...

Gydytojas rezidentas atvirai: kas paverčia gydytojus cinikais, ligoniais ir emigrantais (63)

Tai yra atviras laiškas, skirtas Lietuvos visuomenei, Kauno gyventojams, LR Vyriausybei ir Sveikatos...

Plagiato skandalas: J. Statkevičius prašo visuomenės padėti rasti iš jo vardo uždirbančius sukčius (10)

Dizaineris Juozas Statkevičius jau kelias savaites bando išsiaiškinti sukčius, besikraunančius...