Finansų ministerijos komunikacijai vadovaus K. Malevskienė

Finansų ministerijos viešųjų ryšių skyriui nuo pirmadienio vadovauti pradeda komunikacijos konsultantė Kristina Malevskienė.
Finansų ministerija
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Prie komandos taip pat prisijungė vyriausiosios specialistės Sandra Žvirblytė bei Giedrė Gabnienė. Iki šiol skyriuje taip pat dirbo vyriausioji specialistė Justina Petravičienė, rašoma ministerijos pranešime žiniasklaidai.

„Finansų ministerijos skleidžiama informacija turi būti suprantama kiekvienam, net ir neturinčiam jokių žinių apie finansus. To ir sieks naujai suburta komanda, kuri suformuota iš savo srities specialistų, pasižyminčių įvairiapusiška kompetencija. Tai palengvins svarbios informacijos apie finansus kelią į kasdieninį šalies žmonių gyvenimą“, – sako finansų ministro patarėja Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

Pastaruosius 5 metus Kristina Malevskienė viešųjų ryšių agentūroje „Fabula Hill + Knowlton Strategies“ dirbo projektų direktore, taip pat vadovavo projektų vystymo grupei. Prie štai 6 metus dirbo „INK agency“ projektų direktore. K. Malevskienė Vilniaus universitete yra įgijusi komunikacijos ir informacijos magistro laipsnį.

Už vizualinę komunikaciją naujai suburtame skyriuje bus atsakinga Giedrė Gabnienė, turinti ilgametės patirties grafinio dizaino srityje. Vilniaus dailės akademijoje ji yra baigusi menų magistrantūros studijas ir laimėjusi ne vieną apdovanojimą.

Komunikacijos magistro laipsnį turinti Sandra Žvirblytė, prieš tai daugiau nei 4 metus vadovavusi Utenos „Europe Direct“ informacijos centrui, bus atsakinga už vidaus ir išorės komunikacijos projektus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Medija

LNK žinių tarnybai vadovauja L. Krisiūnaitė (9)

LNK televizijos žinių tarnybai, rengiančiai tiesiogines 18.30 val. ir 21.30 val. naujienų laidas bei 16. 30 val. programą „Labas vakaras, Lietuva“ vadovauja Ligita Krisiūnaitė.

Stabdomas savaitraščio „Veidas“ spausdinimas (11)

Savaitraštis „Veidas“ stabdo leidinio spausdinimą ir žada vystyti interneto portalą.

Finansų ministerijos komunikacijai vadovaus K. Malevskienė

Finansų ministerijos viešųjų ryšių skyriui nuo pirmadienio vadovauti pradeda komunikacijos konsultantė Kristina Malevskienė.

Lėšų skirstymą už tuščias laikmenas norima perduoti R. Skaisgirio vadovaujamai asociacijai (38)

Kultūros ministerija užsimojo keisti kompensacinio atlyginimo skirstymo bei išmokėjimo administratorių – mokėti išmokas kūrėjams už audiovizualinius kūrinius iš vadinamųjų tuščių laikmenų mokesčių lėšų norima patikėti vien audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacijai AVAKA, rašo „Lietuvos žinios“.

Tūkstančiams klientų – nelegali televizija (90)

Klaipėdoje registruota bendrovė kelerius metus savo klientams už papildomą abonentinį mokestį teikė televizijos retransliavimo paslaugas, nors leidimo tam neturėjo, rašoma Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pranešime spaudai (FNTT).