„15min“ perka „Zebra“

 (27)
Bendrovė„Teo LT” derasi su portalu „15min.lt“ dėl naujienų ir pramogų portalo „zebra.lt“ pardavimo. DELFI žiniomis, derybos pasiekusios galutinę stadiją ir dėl sandorio jau susitarta.
Verslininkas
Verslininkas
© Shutterstock nuotr.

„Teo LT” veda derybas dėl interneto portalo „zebra.lt“ bei atitinkamų su juo susijusių teisių perleidimo portalui „15min.lt“, - DELFI patvirtino „Teo LT” atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

DELFI pasidomėjus „zebra.lt“ pardavimu, „Teo LT” žinią apie derybas pirmadienio vakarą paskelbė per „NASDAQ OMX Vilnius“ vertybių popierių biržą.

Apie vykdomas derybas portalui patvirtino ir portalą „15min.lt“ valdančios „Schibsted Lietuva“ vadovas Tomas Balžekas. Daugiau aplinkybių T. Balžekas sakė negalintis komentuoti.

Tyrimų bendrovės „Gemius“ gruodžio mėnesio duomenimis, „zebra.lt“ populiariausių lietuviškų interneto svetainių sąraše užėmė 14-ą vietą. Per mėnesį šis portalas sulaukia 445 tūkst. skaitytojų. „15min.lt“, sulaukęs 834 tūkst. lankytojų, gruodį buvo trečioje vietoje.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (27)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Media

Vyriausybė nepritaria siūlymui vaikų literatūrą apmokestinti 5 proc. PVM (4)

Vyriausybė ketina nepritarti Seimo narės siūlymui iki 5 proc. sumažinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) vaikų literatūrai, taip skatinant jos leidybą bei atpiginant vaikiškas knygas.

DELFI - skaitomiausias naujienų portalas mobiliuosiuose (19)

Pagrindinis naujienų portalas DELFI yra lyderiu pagal pagrindinius skaitomumo parametrus tiek kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose.

Nuotraukos korekcija atsėjo šimtus tūkstančių (4)

Dėl klaidinančios reklamos, kurioje modelis šypsosi pafotošopinta ir dirbtinai balta šypsena, „Procter & Gamble“ dantų pasta „Crest“ Kinijoje buvo nuskausminta 963 tūkst. JAV dolerių bauda. Atrodo, kad dabar kinai, norintys reklamuoti dantų pastą, turės ieškoti ne gražiausio modelio, kurio dantis galima padailinti programa „Photoshop“, bet dailiausių ir natūraliai balčiausių dantų. Jeigu tokie griežti reklamos reikalavimai būtų taikomi ir Lietuvoje, garsusis ponas Bebras greičiausiai jau seniai sėdėtų už grotų.

Žurnalistų etikos inspektore tapo G. Ramanauskaitė-Tiumenevienė (7)

Seimas antradienį naujienų agentūros ELTA generalinę direktorę Gražiną Ramanauskaitę-Tiumenevienę paskyrė žurnalistų etikos inspektore.

Pristatyta analogų Lietuvoje neturinti inovacija (5)

Reklamos agentūra „Retail Media“ šiemetinėje „Adrenalinas / Sinergija, kurianti vertę“ konferencijoje pristatė Lietovoje iki šiol nenaudotą žvilgsnių fiksavimo sistemą. Konferencijos dalyviai savo akimis galėjo įsitikinti kaip realiai veikia vartotojų elgsenos stebėjimo sistema.