„15min“ perka „Zebra“

 (27)
Verslininkas
Verslininkas
© Shutterstock nuotr.

Bendrovė„Teo LT” derasi su portalu „15min.lt“ dėl naujienų ir pramogų portalo „zebra.lt“ pardavimo. DELFI žiniomis, derybos pasiekusios galutinę stadiją ir dėl sandorio jau susitarta.

„Teo LT” veda derybas dėl interneto portalo „zebra.lt“ bei atitinkamų su juo susijusių teisių perleidimo portalui „15min.lt“, - DELFI patvirtino „Teo LT” atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

DELFI pasidomėjus „zebra.lt“ pardavimu, „Teo LT” žinią apie derybas pirmadienio vakarą paskelbė per „NASDAQ OMX Vilnius“ vertybių popierių biržą.

Apie vykdomas derybas portalui patvirtino ir portalą „15min.lt“ valdančios „Schibsted Lietuva“ vadovas Tomas Balžekas. Daugiau aplinkybių T. Balžekas sakė negalintis komentuoti.

Tyrimų bendrovės „Gemius“ gruodžio mėnesio duomenimis, „zebra.lt“ populiariausių lietuviškų interneto svetainių sąraše užėmė 14-ą vietą. Per mėnesį šis portalas sulaukia 445 tūkst. skaitytojų. „15min.lt“, sulaukęs 834 tūkst. lankytojų, gruodį buvo trečioje vietoje.

www.DELFI.lt
 
27
Registruoti (0) Anonimiški (27)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Media

Rusijos naujienų agentūra TASS atleis ketvirtadalį darbuotojų (19)

2015 sausio mėn. 22 d. 21:21
Rusijos naujienų agentūra TASS smarkiai sumažins darbuotojų skaičių. Tai praneša leidinys „Izvestija“, kuris remiasi oficialiu agentūros atstovu.

LRT taryboje – pokyčiai (9)

2015 sausio mėn. 20 d. 20:54
LRT taryboje – pokyčiai
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
LRT taryboje dirbs naujas narys - Prezidentės deleguotas teisininkas dr. Andrius Puksas, M. Romerio universiteto mokslo centro koordinatorius. Jis pakeitė iš LRT tarybos narių atsistatydinusią Dianą Vilytę, neseniai tapusią Viešųjų pirkimų tarnybos vadove.

Britų laikraštis „The Sun“ atsisakė apsinuoginusių modelių nuotraukų (15)

2015 sausio mėn. 20 d. 19:16
Laikraštis „The Sun“
AOP nuotr.
Didžiosios Britanijos bulvarinis laikraštis „The Sun“, kuris yra vienas geriausiai šalyje parduodamų laikraščių, patyliukais nusprendė trečiajame puslapyje nebespausdinti iki pusės apsinuoginusių modelių nuotraukų, nutraukdamas prieštaringai vertinamą 44 metus gyvavusią Rupertui Murdochui priklausančio laikraščio tradiciją, antradienį skelbia „The Times“.

V. Pauliukaitis: televizija vis dažniau tampa radiju (32)

2015 sausio mėn. 24 d. 10:00
Vytenis Pauliukaitis
T. Černyševo nuotr.
„Žiūrovai yra atpratinti mąstyti, fantazuoti, nes jiems nuolat rodoma kasdiena, kurią jie puikiai pažįsta. Niekas jų neveda nei į tobulumą, nei į harmoniją“, – taip negailestingai apie dabartinę televiziją kalbėjo scenaristas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis.

Mirė ilgametis „Respublikos“ žurnalistas (43)

2015 sausio mėn. 16 d. 10:06
Julius Girdvainis
Facebook nuotr.
Ketvirtadienio vakarą, sausio 15 d., mirė ilgametis laikraščio „Respublika“ žurnalistas Julius Girdvainis.