Šiemet už medų mokėsime daugiau

 (83)
Bitininkai skundžiasi lietingais bei vėsiais orais ir prognozuoja gerokai mažesnį medaus derlių nei pernai. Lietuvos bitininkų sąjungos viceprezidentas Algirdas Amšiejus sako, kad dėl didėjančios savikainos medus brangs.
© DELFI / Karolina Pansevič

„Bitininkai ir bitės šimtu procentų priklauso nuo oro sąlygų“, – teigia A. Amšiejus.

Pasak bitininko, didysis medonešis Lietuvoje prasideda nuo maždaug birželio 10 dienos.

„Birželis šiemet pas bitininkus buvo faktiškai nulinis, nebuvo medaus. Dabar liepą žydi liepos, labai laukiam medaus. Aš bijau, kad mes jo nelabai gausim“, – LRT RADIJUI sako Bitininkų sąjungos viceprezidentas.

Pavasarį bitininkai portalui LRT.lt teigė, kad pirmas medus bus brangesnis, tačiau vėliau kainos kris ir nusistovės tik rugsėjo mėnesį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Mano eurai

Banko klausimai sukėlė pasipiktinimą (264)

Dėl saugumo bankai prašo papildomos informacijos apie savo klientus, tačiau aiškumo per mažai, o klausimynai ne visai tinkami, todėl klientai piktinasi, o jų pateikiamos informacijos vertė – abejotina.

Dėvėtų drabužių pardavėja papasakojo, kas apsipirkti ateina dažniausiai (63)

Problemų šalies rajonuose yra, tačiau, jeigu liūdėsi, niekas nepasikeis. Taip sako žurnalistų Edvardo Kubiliaus ir Rūtos Kupetytės kelionėje aplink Lietuvą sutikta dėvėtų drabužių parduotuvėje dirbanti Aleksandra Krasnova.

Seimo narys: mūsų žmonės gauna nepadoriai mažus atlyginimus (717)

„Mūsų žmonės gauna, sakykim, nepadoriai mažus atlyginimus už savo darbą. Už 380 eurus neįmanoma išgyventi. Tai – ne atlyginimas, tai – pasityčiojimas“, – „Žinių radijo“ laidoje „Atviras pokalbis“ rėžė Seimo socialinių reikalų ir darbo pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas.

Kainų augimas nesustos: įvardijo, kas dar gali brangti (585)

Lietuvoje birželį fiksuota 3,5 proc. metinė infliacija – aukščiausias rodiklis visoje Europos Sąjungoje (ES).

Emigrantų pamėgtame mieste bankomatuose buvo tapę sukčių įrankiais (6)

Dešimtys žmonių neteko savo pinigų po to, kai pasinaudojo Rytų Anglijos mieste esančiais bankomatais: kai kurie įrenginiai tapo sukčių įrankiais, rašo peterboroughtoday.co.uk .