Principinga milijonierė nenusileido dėl kelių tūkstančių

 (5)
Praėjusiame dešimtmetyje didžiausią loterijos laimėjimą Airijos istorijoje susižėrusi moteris pusantrų metų bylinėjosi dėl kelių tūkstančių eurų ir savo pasiekė, rašo tiesa.com.
© Reuters / Scanpix

Doloresai McNamara teismas priteisė šiek tiek daugiau nei 7 tūkst. eurų kompensaciją už jos automobilio „Mercedes“ apgadinimą 2015-ųjų spalį įvykusios avarijos metu – prireikė 17 mėnesių teisinės kovos norint įrodyti, kad jos patirti nuostoliai turi būti atlyginti.

Šią sumą jai išmokės draudimo kompanija, o pastaroji išsiieškos iš kaltininko – vyriškio, kurio vairuojamas krovininis fordas trenkėsi į milijonierės mersedesą.

Tai būtų eilinis teisinis ginčas jei ne viena aplinkybė. 6 vaikų mama D. McNamara – didžiausio loterijos prizo laimėtoja Airijos istorijoje, 2005 metais savo sąskaitą papildžiusi 115 milijonų eurų.

Dėl to ji ir atkreipė spaudos dėmesį – esą teisme užginčyta suma yra tik lašas jūroje, palyginus su jos turtais, tačiau 56 metų moteris įrodė ne tik savo tiesą, bet ir tai, kad principai yra svarbiau nei pinigai.

„The Daily Mirror“ teigimu, D. McNamara turtas per 12 metų išaugo dar labiau ir šiandien vertinamas 121 mln. eurų, mat moteris pinigus paskolino bankui ir puikiausiai gyvena iš palūkanų, kurios sudaro 20 tūkst. eurų kiekvieną mėnesį.

Daugiau naujienų saviems Jungtinėje Karalystėje - tiesa.com.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Mano eurai

Švęsdamos didžiulį laimėjimą britės suplėšė loterijos bilietą (1)

Vidurio Anglijoje dviejų seserų sėkmę netrukus pakeitė nesėkmė – jos netyčia suplėšė nutrinamąjį loterijos bilietą su 300 tūkst. svarų sterlingų piniginiu prizu.

Ieškomas daugiau nei 470 tūkst. eurų aukso puodo laimėtojas (13)

Praėjęs savaitgalis atnešė ne tik puikius, vasariškus orus, bet ir didelį piniginį laimikį vienam „Teleloto“ žaidėjui, rašoma loterijos organizatorių pranešime spaudai.

Senienų turguje už skatikus britė įsigijo brangenybę (25)

Sendaikčių turguje moteris už kelis svarus sterlingus įsigijo žiedą, kuris vertas šimtus tūkstančių daugiau, skelbia BBC.

Paslaugas su kvitais siūloma leisti auklėms, namų ūkio darbams (17)

Nuo kitų metų dirbti su kvitais siūloma leisti ne tik žemės ūkyje ir miškininkystėje, bet ir namų ūkyje, pavyzdžiui, valant namus, prižiūrint vaikus ar neįgaliuosius, tvarkant teritorijas, prižiūrint sodus ir daržus.

Atostogas planuojantiems užsienyje: ką reikia žinoti norint sutaupyti ir nelikti tuščiomis kišenėmis (11)

Artėjant vasarai, daugelis besiruošiančių atostogauti užsienyje mintyse jau dėliojasi atostogų planus.