Principinga milijonierė nenusileido dėl kelių tūkstančių

 (5)
Praėjusiame dešimtmetyje didžiausią loterijos laimėjimą Airijos istorijoje susižėrusi moteris pusantrų metų bylinėjosi dėl kelių tūkstančių eurų ir savo pasiekė, rašo tiesa.com.
© Reuters / Scanpix

Doloresai McNamara teismas priteisė šiek tiek daugiau nei 7 tūkst. eurų kompensaciją už jos automobilio „Mercedes“ apgadinimą 2015-ųjų spalį įvykusios avarijos metu – prireikė 17 mėnesių teisinės kovos norint įrodyti, kad jos patirti nuostoliai turi būti atlyginti.

Šią sumą jai išmokės draudimo kompanija, o pastaroji išsiieškos iš kaltininko – vyriškio, kurio vairuojamas krovininis fordas trenkėsi į milijonierės mersedesą.

Tai būtų eilinis teisinis ginčas jei ne viena aplinkybė. 6 vaikų mama D. McNamara – didžiausio loterijos prizo laimėtoja Airijos istorijoje, 2005 metais savo sąskaitą papildžiusi 115 milijonų eurų.

Dėl to ji ir atkreipė spaudos dėmesį – esą teisme užginčyta suma yra tik lašas jūroje, palyginus su jos turtais, tačiau 56 metų moteris įrodė ne tik savo tiesą, bet ir tai, kad principai yra svarbiau nei pinigai.

„The Daily Mirror“ teigimu, D. McNamara turtas per 12 metų išaugo dar labiau ir šiandien vertinamas 121 mln. eurų, mat moteris pinigus paskolino bankui ir puikiausiai gyvena iš palūkanų, kurios sudaro 20 tūkst. eurų kiekvieną mėnesį.

Daugiau naujienų saviems Jungtinėje Karalystėje - tiesa.com.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Mano eurai

Ar galima parduotuvėje suvalgyti saldainį? (177)

Neseniai per Lietuvą nuvilnijo skandalas, kai parduotuvės apsauginis užsipuolė pirkėją, parduotuvėje suvalgiusį saldainį. Kaip sako Prekybos įmonių asociacijos vykdomasis direktorius Laurynas Vilimas, tokioje situacijoje reikia vadovautis protingumo kriterijumi.

Palangos verslininkai apie turistus: dabar tai – ponai ir ponios (147)

Palangoje atostogaujančių poilsiautojų įpročiai keičiasi. Mažėja rusų, o ir tie, kurie čia atvažiuoja, yra kultūringesni. J. Basanavičiaus gatvėje mažiau triukšmo, mažiau peštynių. Vasaros sostine tituluojamo kurorto verslininkai svarsto, kas galėjo lemti šiuos pokyčius.

Vilnietė iš atostogų Lenkijoje grįžo nustebinta kainų (144)

Lenkija jau kurį laiką yra viena populiariausių lietuvių turistinių kelionių krypčių, o pastaraisiais metais kaimyninėje šalyje gyventojai atostogauja vis dažniau. Viena tokių poilsiautojų – vilnietė Miglė, kuri pasakojo Gdanske nusistebėjusi mažomis kainomis.

A. Veryga siekia naujo mokesčio, kuris atsirūgs smaližiams (1153)

Vadinamasis cukraus mokestis paskatintų žmones gyventi sveikiau, teigia tokios priemonės šalininkai. Tačiau skeptikai abejoja, ar ji tikrai duotų rezultatų ir siūlo valstybei geriau nesikišti į privatų gyvenimą.

Nespėjo pasidžiaugti didesne parama: atėmė daugiau (160)

Padidino pensiją, bet atėmė paramą maistu – tokią žinią iš socialinio darbuotojo pastaruoju metu išgirdo dalis senatvės pensininkų, neįgaliųjų ir kitų mažiausias pajamas gaunančių Lietuvos gyventojų.