Ieškomi du didžiulio loterijos prizo laimėtojai

 (9)
Praėjusį trečiadienį Lietuvoje trys „Vikingų loto“ žaidėjai laimėjo Auksinį prizą – 110 772 eurų. Vienas iš laimingųjų jau atsiėmė savo dalį, o dar du žaidėjai ieškomi ir laukiami loterijos būstinėje Vilniuje, praneša perlas.lt.
© DELFI / Domantas Pipas

Atsiliepti kviečiami žaidėjai, pirkę bilietus Vilniaus parduotuvėje „Maxima“ (Mindaugo g. 11) ir Telšiuose, parduotuvėje „IKI“ (Plungės g. 4).

Savo dalį - daugiau nei 36 tūks. eurų - atsiėmęs laimėtojas yra valstybės tarnautojas iš Vilniaus. Vilnietis prisipažino, kad dar sausio mėnesį perskaitė horoskopą, kuriame buvo rašoma, jog jo zodiako ženklo atstovams rudenį gali atsirasti papildomų lėšų. „Norėjau laimėti, tikėjau ir galvojau apie tai“, – teigė žaidėjas.

Laimingą bilietą vyras tikrino internetu, o prieš tikrindamas mintyse pagalvojo: „Šiandien laimėsiu!”. Taip ir nutiko. Iš pradžių vilnietis akivaizdžia sėkme nepatikėjo, pasakojo, kad kompiuterio ekrano nuotrauką su laimėta suma siuntė ir žmonai, ir sūnui.

Kur išleis laimėtą sumą? Vyras planų turi, bet kol kas ramiai viską apgalvos. „Pirmiausia tikrai nusipirksim naują žoliapjovę sodybai“, – juokėsi laimėtojas.

Šiais metais „Vikingų loto“ žaidėjai iš Lietuvos jau yra laimėję dideles pinigų sumas: vasario pradžioje vilniečiui atiteko daugiau nei 307 tūkst. Eur, balandį valstybės tarnautojas iš Vilkaviškio laimėjo daugiau nei 524 tūkst. Eur, birželį buvęs inžinierius iš Vilniaus laimėjo net 1 mln. 180 tūkst. Eur, o vos prieš dvi savaites vadybininkui iš Kauno atiteko beveik 1 mln. Eur.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Mano eurai

Vilnietė iš atostogų Lenkijoje grįžo nustebinta kainų (142)

Lenkija jau kurį laiką yra viena populiariausių lietuvių turistinių kelionių krypčių, o pastaraisiais metais kaimyninėje šalyje gyventojai atostogauja vis dažniau. Viena tokių poilsiautojų – vilnietė Miglė, kuri pasakojo Gdanske nusistebėjusi mažomis kainomis.

A. Veryga siekia naujo mokesčio, kuris atsirūgs smaližiams (1146)

Vadinamasis cukraus mokestis paskatintų žmones gyventi sveikiau, teigia tokios priemonės šalininkai. Tačiau skeptikai abejoja, ar ji tikrai duotų rezultatų ir siūlo valstybei geriau nesikišti į privatų gyvenimą.

Nespėjo pasidžiaugti didesne parama: atėmė daugiau (158)

Padidino pensiją, bet atėmė paramą maistu – tokią žinią iš socialinio darbuotojo pastaruoju metu išgirdo dalis senatvės pensininkų, neįgaliųjų ir kitų mažiausias pajamas gaunančių Lietuvos gyventojų.

Tyrimas: „bananų karai“ maskuoja kylančias kainas (96)

2017 metų liepą racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas Pricer.lt atliko kasmėnesinį maisto kainų tyrimą Lietuvos maisto prekių parduotuvėse. Išanalizavus pigiausių maisto prekių krepšelio kainas, nustatyta, kad palyginus su birželio mėnesiu, pigiausios prekės brango visose parduotuvėse.

Po audros: gyventojai skaičiuoja tūkstančius eurų siekiančią žalą papildyta (37)

Didžiausia šalyje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ iki trečiadienio 11 valandos ryto po antradienio itin stiprios liūties jau sulaukė 110 pranešimų iš klientų apie patirtą žalą jų turtui.