Ieškomi du didžiulio loterijos prizo laimėtojai

 (9)
Praėjusį trečiadienį Lietuvoje trys „Vikingų loto“ žaidėjai laimėjo Auksinį prizą – 110 772 eurų. Vienas iš laimingųjų jau atsiėmė savo dalį, o dar du žaidėjai ieškomi ir laukiami loterijos būstinėje Vilniuje, praneša perlas.lt.
© DELFI / Domantas Pipas

Atsiliepti kviečiami žaidėjai, pirkę bilietus Vilniaus parduotuvėje „Maxima“ (Mindaugo g. 11) ir Telšiuose, parduotuvėje „IKI“ (Plungės g. 4).

Savo dalį - daugiau nei 36 tūks. eurų - atsiėmęs laimėtojas yra valstybės tarnautojas iš Vilniaus. Vilnietis prisipažino, kad dar sausio mėnesį perskaitė horoskopą, kuriame buvo rašoma, jog jo zodiako ženklo atstovams rudenį gali atsirasti papildomų lėšų. „Norėjau laimėti, tikėjau ir galvojau apie tai“, – teigė žaidėjas.

Laimingą bilietą vyras tikrino internetu, o prieš tikrindamas mintyse pagalvojo: „Šiandien laimėsiu!”. Taip ir nutiko. Iš pradžių vilnietis akivaizdžia sėkme nepatikėjo, pasakojo, kad kompiuterio ekrano nuotrauką su laimėta suma siuntė ir žmonai, ir sūnui.

Kur išleis laimėtą sumą? Vyras planų turi, bet kol kas ramiai viską apgalvos. „Pirmiausia tikrai nusipirksim naują žoliapjovę sodybai“, – juokėsi laimėtojas.

Šiais metais „Vikingų loto“ žaidėjai iš Lietuvos jau yra laimėję dideles pinigų sumas: vasario pradžioje vilniečiui atiteko daugiau nei 307 tūkst. Eur, balandį valstybės tarnautojas iš Vilkaviškio laimėjo daugiau nei 524 tūkst. Eur, birželį buvęs inžinierius iš Vilniaus laimėjo net 1 mln. 180 tūkst. Eur, o vos prieš dvi savaites vadybininkui iš Kauno atiteko beveik 1 mln. Eur.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Mano eurai

Švęsdamos didžiulį laimėjimą britės suplėšė loterijos bilietą (1)

Vidurio Anglijoje dviejų seserų sėkmę netrukus pakeitė nesėkmė – jos netyčia suplėšė nutrinamąjį loterijos bilietą su 300 tūkst. svarų sterlingų piniginiu prizu.

Ieškomas daugiau nei 470 tūkst. eurų aukso puodo laimėtojas (13)

Praėjęs savaitgalis atnešė ne tik puikius, vasariškus orus, bet ir didelį piniginį laimikį vienam „Teleloto“ žaidėjui, rašoma loterijos organizatorių pranešime spaudai.

Senienų turguje už skatikus britė įsigijo brangenybę (25)

Sendaikčių turguje moteris už kelis svarus sterlingus įsigijo žiedą, kuris vertas šimtus tūkstančių daugiau, skelbia BBC.

Paslaugas su kvitais siūloma leisti auklėms, namų ūkio darbams (17)

Nuo kitų metų dirbti su kvitais siūloma leisti ne tik žemės ūkyje ir miškininkystėje, bet ir namų ūkyje, pavyzdžiui, valant namus, prižiūrint vaikus ar neįgaliuosius, tvarkant teritorijas, prižiūrint sodus ir daržus.

Atostogas planuojantiems užsienyje: ką reikia žinoti norint sutaupyti ir nelikti tuščiomis kišenėmis (11)

Artėjant vasarai, daugelis besiruošiančių atostogauti užsienyje mintyse jau dėliojasi atostogų planus.