Beveik 900 tūkst. eurų laimėjęs vadybininkas pinigų duos ir artimiesiems

 (43)
895 774 Eur. Būtent tokia suma papildys vadybininko iš Kauno sąskaitą. Praėjusį trečiadienį jis laimėjo rekordinę sumą pasiekusį „Vikingų loto“ Auksinį prizą, skirtą tik Lietuvos žaidėjams, rašoma loterijos organizatorių pranešime spaudai.
© Shutterstock nuotr.

Kaunietis loterijos bilietus dažniausiai perka internetu.

„Kažkada susikūriau paskyrą ir išsirinkau skaičių derinį, kurį visada naudoju. Štai su juo ir laimėjau šią didelę sumą“, – pranešime pasakojo vyras. Beje, įdomiausia tai, kad šie skaičiai niekaip nesusiję su pačiu laimėtoju.

Ar, laimėjus beveik milijoną, gyvenimas gali kardinaliai pasikeisti? „Kardinaliai nesikeis, tiesiog bus daug daugiau galimybių daryti tai, ko išties noriu“, – kalbėjo kaunietis. Vadybininku dirbantis vyras prisipažino mėgstantis leisti laiką gamtoje. Būtent tam dabar ir galės skirti savo laiką.

„Taip pat pinigų skirsiu artimiesiems, kuriems šiuo metu reikalinga finansinė pagalba ir, kas be ko, savo šeimos gerovei“, – teigė Auksinio prizo laimėtojas.

Pasak pranešimo, tai jau ketvirtas kartas šiais metais, kai lietuviai gali garsiai sušukti, kad „laimėjimai mūsų!” Vasario pradžioje sėkmė nusišypsojo vilniečiui, kuriam atiteko daugiau nei 307 tūkst. Eur, balandį valstybės tarnautojas iš Vilkaviškio laimėjo daugiau nei 524 tūkst. Eur, o štai birželį buvęs inžinierius iš Vilniaus laimėjo net 1 mln. 180 tūkst. Eur.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Mano eurai

Švęsdamos didžiulį laimėjimą britės suplėšė loterijos bilietą (3)

Vidurio Anglijoje dviejų seserų sėkmę netrukus pakeitė nesėkmė – jos netyčia suplėšė nutrinamąjį loterijos bilietą su 300 tūkst. svarų sterlingų piniginiu prizu.

Ieškomas daugiau nei 470 tūkst. eurų aukso puodo laimėtojas (13)

Praėjęs savaitgalis atnešė ne tik puikius, vasariškus orus, bet ir didelį piniginį laimikį vienam „Teleloto“ žaidėjui, rašoma loterijos organizatorių pranešime spaudai.

Senienų turguje už skatikus britė įsigijo brangenybę (25)

Sendaikčių turguje moteris už kelis svarus sterlingus įsigijo žiedą, kuris vertas šimtus tūkstančių daugiau, skelbia BBC.

Paslaugas su kvitais siūloma leisti auklėms, namų ūkio darbams (17)

Nuo kitų metų dirbti su kvitais siūloma leisti ne tik žemės ūkyje ir miškininkystėje, bet ir namų ūkyje, pavyzdžiui, valant namus, prižiūrint vaikus ar neįgaliuosius, tvarkant teritorijas, prižiūrint sodus ir daržus.

Atostogas planuojantiems užsienyje: ką reikia žinoti norint sutaupyti ir nelikti tuščiomis kišenėmis (11)

Artėjant vasarai, daugelis besiruošiančių atostogauti užsienyje mintyse jau dėliojasi atostogų planus.