„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę

 (34)
Vilniaus energija” nuo 2016-ųjų ketina uždaryti vieną iš dviejų termofikacinių elektrinių. Vyriausybė tik kitą savaitę apsispręs, ar prašyti Briuselio išimties dėl taršos reikalavimų energetikos bendrovėms, BNS informaciją pateikia „Lietuvos rytas”.
„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

„Vilniaus energijos” komercijos direktorius Rimantas Germanas sakė, kad 2016-ųjų pradžioje bus uždaryta taršos reikalavimų neatitinkanti trečioji Vilniaus termofikacinė elektrinė.

Neoficialiais duomenimis, „Dalkia” ilgalaikės nuomos sutartyje nėra įsipareigojusi investuoti į elektrinių taršos mažinimą, kaip numato dabartiniai ES reikalavimai, nes jie apibrėžti vėlesnėje – Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutartyje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Energetika

Bus pasirašyta Lietuvos-Lenkijos dujotiekio finansavimo sutartis (3)

Europos Sąjunga skirs 295,4 mln. eurų paramos magistraliniam Lietuvos ir Lenkijos dujotiekiui (GIPL). Lietuvai, neoficialiomis BNS žiniomis, teks apie 85 mln. eurų, tačiau dalis šios sumos bus sumokėta kaip kompensacija Lenkijai.

Švedijos karališkoji pora apžiūrėjo ir vietą, iš kurios lietuviai gaus pigesnę elektrą (14)

Lietuvoje viešėję Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija savo vizitą baigė abiem šalims labai svarbioje vietoje – Lietuvos ir Švedijos elektros jungties „NordBalt“ nuolatinės srovės keitiklio statybų aikštelėje Klaipėdos rajone.

Piniginių skausmas prasideda: kiek teks mokėti šiemet? (76)

Šildymo kainos didžiuose Lietuvos miestuose nėra vienodos, todėl gyventojams tenka pakloti daugiau pinigų šaltojo sezono metu.

Išlindo rimtos problemos dėl šildymo: kai kuriems radiatoriai nešils (56)

Nenumaldomai artėjant šaltajam metų sezonui, ne visi gyvenamųjų namų statytojai galės laiku įjungti šildymą ką tik pastatytuose namuose, o juose butus įsigiję vilniečiai bus priversti atidėti įsirengimo darbus, nes šaltyje tiesiog nebus įmanoma technologiškai kokybiškai atlikti butų apdailą. Kas trukdo įjungti šildymą naujuose namuose?

„Gazprom“ rinkoms pasiūlė naujų euroobligacijų (8)

Rusijos energetikos koncernas „Gazprom“ ketvirtadienį rinkoms pasiūlė trejų metų trukmės euroobligacijų už 1 mlrd. eurų. Tokia informacija pateikiama oficialiame bendrovės pranešime.