„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę

 (34)
Vilniaus energija” nuo 2016-ųjų ketina uždaryti vieną iš dviejų termofikacinių elektrinių. Vyriausybė tik kitą savaitę apsispręs, ar prašyti Briuselio išimties dėl taršos reikalavimų energetikos bendrovėms, BNS informaciją pateikia „Lietuvos rytas”.
„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

„Vilniaus energijos” komercijos direktorius Rimantas Germanas sakė, kad 2016-ųjų pradžioje bus uždaryta taršos reikalavimų neatitinkanti trečioji Vilniaus termofikacinė elektrinė.

Neoficialiais duomenimis, „Dalkia” ilgalaikės nuomos sutartyje nėra įsipareigojusi investuoti į elektrinių taršos mažinimą, kaip numato dabartiniai ES reikalavimai, nes jie apibrėžti vėlesnėje – Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutartyje.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (34)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Energetika

Šaukiasi pagalbos dėl dujų (27)

Trijų Baltijos šalių premjerai prašo Europos Komisijos ir Lenkijos vadovų rasti sprendimą dėl Lietuvos ir Lenkijos dujų jungties (GIPL) projekto finansavimo. Lenkija, pasak šaltinių, norėtų, kad kitos šalys jai kompensuotų daugiau projekto kaštų.

Naftos gamyba JAV – gausi kaip niekad (9)

Naftos gavyba JAV šių metų kovą, palyginti su praėjusių metų analogišku laikotarpiu, padidėjo 13 proc. iki 9,32 mln. barelių per parą, - aukščiausio lygio nuo 1973 metų. Tokie duomenys skelbiami Amerikos naftos instituto (API) ataskaitoje.

„Bionovus“ pertvarka politikams kelia įtarimų (4)

Koncerno „Icor“ grupės valdomai biokuro tiekėjai „Bionovus“ paskelbus apie ketinimus prisijungti prie ją valdančios Estijos bendrovės ir baigti veiklą, įmonės sandorius tiriantys prokurorai sako, jog tai neturės įtakos tyrimui, tačiau kai kurie teisininkai mano, kad tai apsunkintų dokumentų rinkimą.

Baltarusija ieškos naftos Ekvadore

Baltarusijos įmonė "Belarusneft" pasirašė sutartį dėl investicijų į Ekvadoro naftos pramonę. Apie tai informuoja "Andes".

EWE perka iš „Gazprom" dalį Vokietijos dujų tiekėjos VNG akcijų

Bendrovė EWE iš Rusijos dujų koncerno "Gazprom" ketina įsigyti dalį Vokietijos dujų tiekėjos "Verbundnetz Gas AG" (VNG) akcijų. Pagal pasirašytą tarp bendrovių susitarimą perkamų akcijų dalis siekia 10,52 proc., praneša naujienų agentūra "Interfaks".