„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę

 (34)
Vilniaus energija” nuo 2016-ųjų ketina uždaryti vieną iš dviejų termofikacinių elektrinių. Vyriausybė tik kitą savaitę apsispręs, ar prašyti Briuselio išimties dėl taršos reikalavimų energetikos bendrovėms, BNS informaciją pateikia „Lietuvos rytas”.
„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

„Vilniaus energijos” komercijos direktorius Rimantas Germanas sakė, kad 2016-ųjų pradžioje bus uždaryta taršos reikalavimų neatitinkanti trečioji Vilniaus termofikacinė elektrinė.

Neoficialiais duomenimis, „Dalkia” ilgalaikės nuomos sutartyje nėra įsipareigojusi investuoti į elektrinių taršos mažinimą, kaip numato dabartiniai ES reikalavimai, nes jie apibrėžti vėlesnėje – Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutartyje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Energetika

Lietuvos emigrantai paskatino Norvegijos gigantę priimti sprendimą (39)

Norvegijos naftos ir dujų technologijų kompanija „Sorkomp“ keičia pavadinimą į „CSUB“ ir atidaro gamybos padalinį Klaipėdoje.

Latviai pasiryžę padėti sumažinti dujų kainą lietuviams (289)

Latvija iš Lietuvos Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo nori pirkti dujas, nes šiuo metu už jas kaimyninės šalies vartotojai moka labai brangiai. Todėl Latvijos ekonomikos ministrė Dana Reizniece-Ozola ketvirtadienį viešėjo uostamiestyje, kur buvo supažindinta su techninėmis galimybėms, kaip dujas iš Lietuvos terminalo eksportuoti į Latviją.

Prognozė: dabartinė situacija su nafta užsitęs (8)

Pasaulinėje akcijų rinkoje susidariusi situacija, dėl kurios smuko „juodojo aukso" kainos, gali užsitęsti dar kurį laiką.

Į kampą įsprausta „Gazprom" siūlo išeitį (13)

Bendrovė „Gazprom neft" paprašė Rusijos aplinkos apsaugos ministerijos palaikyti naująją darbo su investuotojais schemą, kurioje numatomas dalijimasis su jais pelnu mainais į leidžiančias išvengti sankcijų technologijas ir finansavimą.

Vairuotojams – džiaugsminga prognozė (124)

Iranas ketina pardavinėti naftą nepriklausomai nuo pasaulio energijos kainų. Tai antradienį pareiškė šalies naftos ministras Bijan Namdar Zanganeh, praneša „Reuters".