„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę

 (34)
Vilniaus energija” nuo 2016-ųjų ketina uždaryti vieną iš dviejų termofikacinių elektrinių. Vyriausybė tik kitą savaitę apsispręs, ar prašyti Briuselio išimties dėl taršos reikalavimų energetikos bendrovėms, BNS informaciją pateikia „Lietuvos rytas”.
„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

„Vilniaus energijos” komercijos direktorius Rimantas Germanas sakė, kad 2016-ųjų pradžioje bus uždaryta taršos reikalavimų neatitinkanti trečioji Vilniaus termofikacinė elektrinė.

Neoficialiais duomenimis, „Dalkia” ilgalaikės nuomos sutartyje nėra įsipareigojusi investuoti į elektrinių taršos mažinimą, kaip numato dabartiniai ES reikalavimai, nes jie apibrėžti vėlesnėje – Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutartyje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Energetika

Vilniuje neatsargūs kasinėtojai pažeidė dujotiekį (2)

Pirmadienį, apie 14.00 val., Vilniaus Pašilaičių mikrorajone privačiai įmonei be leidimo atliekant žemės kasimo darbus buvo pažeistas vidutinio slėgio dujotiekis.

Ukraina prašo Baltarusijos ištirti galimybes tranzitu tiekti dujas iš Baltijos šalių (44)

Ukrainos pareigūnai kreipėsi į Minską, prašydami ištirti galimybes pradėti dujų tranzitą iš Baltijos šalių per Baltarusijos teritoriją. Tokią informaciją penktadienį pateikė Ukrainos energetikos ir anglies pramonės ministerijos Europos integracijos padalinio vadovas Michailas Bno Airijanas savo „Twitter“ paskyroje.

Rusija panaudojo prieš ją išbandytą ginklą (10)

Rusijos naftos koncernas "Gazprom" birželio 8 d. Stokholmo arbitražo teisme pateikė ieškinį Turkmėnijos dujų gavybos bendrovei "Turkmengaz" ir pareikalavo peržiūrėti sutartyje nurodytą kainą. Tokią informaciją portalui "Forbes" pateikė patikimas šaltinis iš "Turkmengaz", o "Gazprom" atstovas patvirtino.

Irano pasiūlymas sudrebins Rusiją (224)

Po sankcijų panaikinimo Iranas nori tiekti Europai didelius kiekius dujų. "Mes norime tapti dideliu tiekėju tarptautinei rinkai", - ketvirtadienį investuotojų forume Vienoje pareiškė Irano naftos viceministras Amiras Hosseinas Samaninia.

Naftos milžinė atsitiesė (36)

Naftos perdirbimo bendrovė „Orlen Lietuva“ paskelbė apie gerus finansinius rezultatus, kuo negalėjo pasigirti prieš metus.