„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę

 (34)
„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Vilniaus energija” nuo 2016-ųjų ketina uždaryti vieną iš dviejų termofikacinių elektrinių. Vyriausybė tik kitą savaitę apsispręs, ar prašyti Briuselio išimties dėl taršos reikalavimų energetikos bendrovėms, BNS informaciją pateikia „Lietuvos rytas”.

„Vilniaus energijos” komercijos direktorius Rimantas Germanas sakė, kad 2016-ųjų pradžioje bus uždaryta taršos reikalavimų neatitinkanti trečioji Vilniaus termofikacinė elektrinė.

Neoficialiais duomenimis, „Dalkia” ilgalaikės nuomos sutartyje nėra įsipareigojusi investuoti į elektrinių taršos mažinimą, kaip numato dabartiniai ES reikalavimai, nes jie apibrėžti vėlesnėje – Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutartyje.

www.DELFI.lt
 
34
Registruoti (0) Anonimiški (34)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Energetika

„Gazprom Neft" prašo vyriausybės finansinės paramos

2015 kovo mėn. 5 d. 11:39
Koncerno "Gazprom" valdomos naftos gavybos grupės "Gazprom Neft" vadovas Aleksandras Diukovas dar vasario pabaigoje nusiuntė oficialų laišką Rusijos vicepremjerui Arkadijui Dvorkovičiui. Dokumente siūloma aptarti paramos įmonei iš valstybės sąlygas, kovo 5 d. rašo laikraštis "Kommersant".

Žiniasklaida: Azerbaidžanas ir Bulgarija sutarė atnaujinti „Nabucco“ projektą (23)

2015 kovo mėn. 4 d. 21:02
Azerbaidžano prezidentas Ilhamas Alijevas ir Bulgarijos ministras pirmininkas Boiko Borisovas pasirašė susitarimą dėl projekto „Nabucco“, pagal kurį numatyta transportuoti Azerbaidžano dujas į Europą, atnaujinimo, informuoja žiniasklaida.

Siūloma panaikinti AE įgyvendinimo dokumentą (26)

2015 kovo mėn. 4 d. 11:18
Energetikos ministerija Vyriausybei siūlo panaikinti atominės elektrinės įstatymo įgyvendinimo nutarimą, nes šis nebeatitinka dabartinės situacijos. Pasak energetikos ministro atstovo Manto Dubausko, tai nesusiję su apsisprendimu dėl tolimesnio Visagino atominės elektrinės (VAE) likimo.

Braižomi elektros ir dujų skirstymo bendrovių pertvarkos kontūrai (19)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:42
LESTO, Lietuvos dujos
DELFI montažas
Valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ planuoja sujungti elektros ir dujų skirstomuosius tinklus valdančias bendroves – LESTO ir „Lietuvos dujos“.

Rusijos ir Ukrainos derybose - persilaužimas (36)

2015 kovo mėn. 3 d. 08:44
Maskva ir Kijevas susitarė dėl dujų tiekimo iki kovo pabaigos per Briuselyje pirmadienį vykusias derybas, kurioms tarpininkavo Europos Sąjunga, todėl tranzitinis dujų srautas į Europos šalis artimiausiu metu veikiausiai nesutriks, tęsiantis ginčui dėl aprūpinimo energetikos ištekliais prorusiškų sukilėlių kontroliuojamus rytinius Ukrainos regionus, nurodė Bendrija.