„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę

 (34)
„Vilniaus energija” ketina uždaryti termofikacinę elektrinę
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Vilniaus energija” nuo 2016-ųjų ketina uždaryti vieną iš dviejų termofikacinių elektrinių. Vyriausybė tik kitą savaitę apsispręs, ar prašyti Briuselio išimties dėl taršos reikalavimų energetikos bendrovėms, BNS informaciją pateikia „Lietuvos rytas”.

„Vilniaus energijos” komercijos direktorius Rimantas Germanas sakė, kad 2016-ųjų pradžioje bus uždaryta taršos reikalavimų neatitinkanti trečioji Vilniaus termofikacinė elektrinė.

Neoficialiais duomenimis, „Dalkia” ilgalaikės nuomos sutartyje nėra įsipareigojusi investuoti į elektrinių taršos mažinimą, kaip numato dabartiniai ES reikalavimai, nes jie apibrėžti vėlesnėje – Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą sutartyje.

www.DELFI.lt
 
34
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Energetika

JAV sulaikytas „Rosatom“ padalinio vadovas (12)

2014 spalio mėn. 31 d. 20:42
Jungtinėse Valstijose sulaikytas bendrovės TENAM vadovas Vadimas Mikerinas. Apie tai savo tinklapyje informuoja bendrovė „Techsnabeksport“, pavaldi valstybinei bendrovei „Rosatom“, kuriai priklauso ir TENAM.

Kanada ties naują energetikos gyslą (6)

2014 spalio mėn. 31 d. 20:28
Kanada pranešė apie planus tiesti 3000 km naftotiekį, projektas vertinamas 11 mlrd. JAV dolerių.

Skaičiuoja, kiek sumažės rusiškų dujų eksportas (5)

2014 spalio mėn. 31 d. 19:31
Rusiškų dujų eksportas į tolimąjį užsienį šių metų spalį, preliminariais skaičiavimais, sumažės 17 proc. iki 10,4 mlrd. kubinių metrų, informuoja „Interfax“ remdamasi tranzito statistikos duomenimis.

Paskelbė, ką Ukraina sutarė su „Gazprom“ (11)

2014 spalio mėn. 31 d. 19:27
Ukrainos ministrų kabinetas savo tinklapyje paskelbė protokolą dėl rusiškų dujų tiekimo sąlygų, informuoja „RIA Novosti“.

Prieš savaitgalį degalinės malonina vairuotojus (120)

2014 spalio mėn. 31 d. 17:12
Artėjant Vėlinių savaitgaliui vairuotojai suskubs į degalines. Penktadienį kai kurių degalinių švieslentėse kuro kainos nukrito keliolika centų.