Elektros neturi 2,4 tūkst. vartotojų

 (2)
Dėl stipraus lietaus ir vėjo elektros visoje Lietuvoje neturi 2,4 tūkst. vartotojų.
© DELFI / Domantas Pipas

„Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) atstovas Martynas Burba teigė, kad, 16 valandos duomenimis, daugiausia vartotojų elektros neturi Utenos, Alytaus, Panevėžio, Kauno apskrityse.

„Kol kas tai yra pavieniai gedimai, ne masiniai reiškiniai. Brigados dirba, siekdamos pašalinti sutrikimus“, – BNS sakė M. Burba.

Anot jo, elektros tiekimo sutrikimus lėmė prastos oro sąlygos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Energetika

VTEK nutraukė tyrimą dėl Kainų komisijos nario (1)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė nutraukti tyrimą dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) nario Jono Makausko elgesio, nesant pakankamai duomenų apie jo turėtą tiesioginį ir akivaizdų privatų interesą šiai komisijai priimant sprendimą dėl sankcijos skyrimo UAB „Vilniaus energija“, rašoma VTEK pranešime.

Neatsiskaitantiems pagal skaitiklius – gerokai didesnės išlaidos (1)

Įsigaliojus didesniam karšto vandens suvartojimo normatyvui „Vilniaus šilumos tinklai“ skatina klientus atsiskaityti pagal skaitiklius, rašoma pranešime spaudai.

Atsinaujinančių energijos išteklių projektams – 10 mln. eurų ES investicijų (2)

Lietuvos pramonės įmonėms atsiveria dar viena galimybė sumažinti energijos vartojimo intensyvumą, padidinti atsinaujinančių energijos išteklių gamybą ir vartojimą bei taip prisidėti prie aplinkos saugojimo.

Kitą savaitę Lietuvą pasieks SGD iš Nigerijos (88)

Rugpjūčio pradžioje į Lietuvą turėtų atvykti naujas suskystintų gamtinių dujų (SGD) krovinys, tačiau šįkart jis atkeliaus ne iš Norvegijos, kaip įprastai, o iš Nigerijos.

Rusija planuoja Kryme dar vieną elektrinę (24)

Rusijos energetikos ministerija planuoja artimiausiu metu skelbti konkursą dar vienai elektrinei aneksuotame Kryme statyti.