Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję

 (108)
Daugiausia už šildymą sostinėje mokantys Agrastų gatvės 8-ojo daugiabučio gyventojai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję ir nepadarė nieko, kad sumažintų milžiniškas sąskaitas, rašo „Lietuvos rytas”.
Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Jei nubrauks kompensacijas, teks palikti namus ir bėgti. Taip niūriai prasidėjus rudeniui ir nepaliaujamai artėjant šildymo sezonui mąsto Agrastų gatvės 8-ojo namo gyventojai.

Už 38 kvadratinių metrų butą pensininkė Jadvyga Staniul praėjusį šildymo sezoną kiekvieną mėnesį mokėjo apie 700 litų. Ir tai – su kompensacija.

„Nežinau. Vienintelė išeitis – bėgti iš šito namo viską palikus, kad niekas nepavytų. Tokio buto niekam neparduosi”, – skėsčiojo rankomis moteris, paklausta, ką darys, jei šildymo kainos dar išaugs.

Tiesa, visi namo gyventojai per vasarą taupė, kiekvieną mėnesį atidėdami po kelis šimtus litų šildymo sezonui. Bet tai – katino ašaros, palyginti su tuo, ką reikės sumokėti sušilus radiatoriams.

Priminus, kad kitų namų gyventojai stengiasi sumažinti sąskaitas keisdami langus, duris, renovuodami šildymo sistemas, pačius pastatus, kita namo gyventoja atšovė, kad ji vos išgali susimokėti už šildymą.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (108)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Energetika

Dėl šildymo galime lengviau atsikvėpti (30)

Seimas antradienį iki 2016 metų pabaigos pratęsė lengvatinį PVM tarifą šildymui.

D. Medvedevas patvirtino Ukrainai suteikiamą nuolaidą dujoms (26)

Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas pirmadienį, birželio 29 d., pasirašė sprendimą nuo liepos 1 d. nustatyti tam tikrą eksporto muitą tiekiamoms į Ukrainą dujoms. Tokia informacija skelbiama vyriausybės puslapyje paviešintame dokumente.

Naftos kaina ir Rusijos rublis važiuoja žemyn (46)

Pirmadienį naftos kainos smunka - taip rinka reaguoja į Graikijos sprendimą uždaryti bankus ir taikyti kapitalo kontrolės priemones, informuoja "Reuters".

Didžiojo JAV žingsnio belaukiant: koks poveikis bus Europai (191)

Ilgai lauktas JAV dujų eksportas netrukus virs kūnu – planuojama, kad šį gruodį Europą pasieks pirmasis bandomasis suskystintų gamtinių (SGD) krovinys, o komerciniai kroviniai plauks kitų metų viduryje.

Įtakingo JAV politiko dėmesys – Lietuvos energetikos projektams (17)

Energetikos ministras Rokas Masiulis sekmadienį Klaipėdoje susitiko su JAV Atstovų Rūmų pirmininku Johnu Boehneriu, kuriam pristatė Lietuvos pasiekimus didinant šalies bei regiono energetinį saugumą.