Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję

 (108)
Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Daugiausia už šildymą sostinėje mokantys Agrastų gatvės 8-ojo daugiabučio gyventojai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję ir nepadarė nieko, kad sumažintų milžiniškas sąskaitas, rašo „Lietuvos rytas”.

Jei nubrauks kompensacijas, teks palikti namus ir bėgti. Taip niūriai prasidėjus rudeniui ir nepaliaujamai artėjant šildymo sezonui mąsto Agrastų gatvės 8-ojo namo gyventojai.

Už 38 kvadratinių metrų butą pensininkė Jadvyga Staniul praėjusį šildymo sezoną kiekvieną mėnesį mokėjo apie 700 litų. Ir tai – su kompensacija.

„Nežinau. Vienintelė išeitis – bėgti iš šito namo viską palikus, kad niekas nepavytų. Tokio buto niekam neparduosi”, – skėsčiojo rankomis moteris, paklausta, ką darys, jei šildymo kainos dar išaugs.

Tiesa, visi namo gyventojai per vasarą taupė, kiekvieną mėnesį atidėdami po kelis šimtus litų šildymo sezonui. Bet tai – katino ašaros, palyginti su tuo, ką reikės sumokėti sušilus radiatoriams.

Priminus, kad kitų namų gyventojai stengiasi sumažinti sąskaitas keisdami langus, duris, renovuodami šildymo sistemas, pačius pastatus, kita namo gyventoja atšovė, kad ji vos išgali susimokėti už šildymą.

www.DELFI.lt
 
108
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Energetika

Rusijoje brangsta benzinas (14)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 20:58
Rusijoje benzino kainos 2014 metų spalį padidėjo 1,2 proc., o per dešimt mėnesių - 9,2 procento, praneša Rusijos federalinė statistikos tarnyba („Rosstat“).

Rusija: naftos kaina neprivers sumažinti gavybos apimčių (6)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 20:47
Pasak Rusijos bendrovės „Rosneft“ vadovo Igorio Sečino, mažesnė nei 60 dolerių už barelį naftos kaina neprivers Rusijos sumažinti naftos gavybos apimčių.

Paskelbė, kiek dujų pristatyta iš Europos į Ukrainą (3)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 19:32
Nuo lapkričio pradžios iš Europos į Ukrainą pristatyta 714 mln. kubinių metrų gamtinių dujų. Apie tai informuoja bendrovės „Ukrtransgaz“ spaudos tarnyba.

Rusija imasi veiksmų dėl mažų naftos kainų (20)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 14:28
Rusijos ir Venesuelos delegacijos antradienį Vienoje vyksiančių konsultacijų metu aptars priemones, kuriomis galima palaikyti stabilias naftos kainas.

Buvęs A. Kubiliaus patarėjas: valstybei geriau pasilikti energetikos įmonių akcijas (7)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 10:20
Nors vertybinių popierių specialistai sako, kad valstybės valdomų energetikos įmonių per biržą parduodamų akcijų dalies didinimas būtų naudingas ir valstybei, ir įmonėms, buvęs premjero Kubiliaus patarėjas energetikos klausimais Kęstutis Škiudas teigia tuo abejojantis.