Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję

 (108)
Daugiausia už šildymą sostinėje mokantys Agrastų gatvės 8-ojo daugiabučio gyventojai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję ir nepadarė nieko, kad sumažintų milžiniškas sąskaitas, rašo „Lietuvos rytas”.
Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Jei nubrauks kompensacijas, teks palikti namus ir bėgti. Taip niūriai prasidėjus rudeniui ir nepaliaujamai artėjant šildymo sezonui mąsto Agrastų gatvės 8-ojo namo gyventojai.

Už 38 kvadratinių metrų butą pensininkė Jadvyga Staniul praėjusį šildymo sezoną kiekvieną mėnesį mokėjo apie 700 litų. Ir tai – su kompensacija.

„Nežinau. Vienintelė išeitis – bėgti iš šito namo viską palikus, kad niekas nepavytų. Tokio buto niekam neparduosi”, – skėsčiojo rankomis moteris, paklausta, ką darys, jei šildymo kainos dar išaugs.

Tiesa, visi namo gyventojai per vasarą taupė, kiekvieną mėnesį atidėdami po kelis šimtus litų šildymo sezonui. Bet tai – katino ašaros, palyginti su tuo, ką reikės sumokėti sušilus radiatoriams.

Priminus, kad kitų namų gyventojai stengiasi sumažinti sąskaitas keisdami langus, duris, renovuodami šildymo sistemas, pačius pastatus, kita namo gyventoja atšovė, kad ji vos išgali susimokėti už šildymą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Energetika

Naftos kaina kyla aukštyn (22)

JAV išgaunamos žaliavinės naftos kainos penktadienį pakilo daugiau kaip 10 proc., nes pasklidusi nauja informacija teikia vilčių, kad Naftą eksportuojančių šalių organizacijos (OPEC) nariai gali atnaujinti derybas dėl naftos gavybos mažinimo. Toks žingsnis leistų apmalšinti šiuo metu registruojamą pasiūlos naftos rinkoje perteklių. Apie tai praneša „Reuters“.

„Bloomberg“: „Gazprom“ dujas Ukrainai tieks dar trejus metus (8)

Rusijos naftos koncernas „Gazprom" planuoja atnaujinti ir palaikyti dujų eksportą į Ukrainą bent iki 2018 metų. Tokią informaciją naujienų agentūra „Bloomberg" pateikia remdamasi duomenimis apie bendrovės biudžetą.

Lietuva turės ir antžeminę SGD stotį (40)

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) paskirstymo stotį projektuos ir statys Vokietijos-Lietuvos „PPS Pipeline Systems GmbH", veikianti jungtinės veiklos pagrindu su Čekijos „Chart Ferox", A.S. Sutartį AB „Klaipėdos nafta" su rangovu pasirašė vasario 12 d. Sutarties vertė siekia 27,7 mln. Eur be PVM.

„Rosatom“ planuoja atnaujinti atominės elektrinės statybas Kaliningrade? (31)

Rusijos valstybės branduolinės energetikos korporacijos „Rosatom“ įmonė „Atomprojekt“ paskelbė planuojamos Baltijos atominės elektrinės (AE) teritorijos tyrimo darbų konkursus. Lietuvos ekspertų teigimu, tai gali reikšti, jog „Rosatom“ svarsto galimybę atnaujinti jėgainės statybas.

A. Ažubalis: valdantieji davė A. Lukašenkai naują saldainį L. Linkevičius pasipiktino A. Ažubaliu (22)

Seimo Užsienio reikalų komiteto posėdyje valdančiųjų balsais buvo priimtas sprendimas remti ES sankcijų Baltarusijai panaikinimą.