Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję

 (108)
Daugiausia už šildymą sostinėje mokantys Agrastų gatvės 8-ojo daugiabučio gyventojai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję ir nepadarė nieko, kad sumažintų milžiniškas sąskaitas, rašo „Lietuvos rytas”.
Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Jei nubrauks kompensacijas, teks palikti namus ir bėgti. Taip niūriai prasidėjus rudeniui ir nepaliaujamai artėjant šildymo sezonui mąsto Agrastų gatvės 8-ojo namo gyventojai.

Už 38 kvadratinių metrų butą pensininkė Jadvyga Staniul praėjusį šildymo sezoną kiekvieną mėnesį mokėjo apie 700 litų. Ir tai – su kompensacija.

„Nežinau. Vienintelė išeitis – bėgti iš šito namo viską palikus, kad niekas nepavytų. Tokio buto niekam neparduosi”, – skėsčiojo rankomis moteris, paklausta, ką darys, jei šildymo kainos dar išaugs.

Tiesa, visi namo gyventojai per vasarą taupė, kiekvieną mėnesį atidėdami po kelis šimtus litų šildymo sezonui. Bet tai – katino ašaros, palyginti su tuo, ką reikės sumokėti sušilus radiatoriams.

Priminus, kad kitų namų gyventojai stengiasi sumažinti sąskaitas keisdami langus, duris, renovuodami šildymo sistemas, pačius pastatus, kita namo gyventoja atšovė, kad ji vos išgali susimokėti už šildymą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Energetika

Ukraina įsigis rusiškų dujų bent už 500 mln. JAV dolerių (13)

Ukraina pasirengusi įsigyti iš Rusijos dujų už 500 mln. JAV dolerių. Didesni kiekiai jau priklausys nuo šalies poreikių ir galimybių. Tokią informaciją penktadienį paskelbė Ukrainos energetikos ministras Vladimiras Demčišinas, praneša „RIA Novosti“.

„Achema“ skaidys orą (26)

Jonavos trąšų gamintoja „Achema“ penktadienį pristatė vienintelį tokį Lietuvoje oro skaidymo bloką, į kurį iš privačių ir Europos sąjungos (ES) fondų lėšų viso investuota daugiau nei 12,3 mln. eurų, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

SGD terminalo dujos – ir latviams bei estams atnaujinta (106)

Penktadienį pradeda veikti dujotiekis iš Klaipėdos į Kuršėnus.

Ketvirtadienį naftos kainos auga (9)

Nauji duomenys apie išaugusį pasaulinį naftos vartojimą šiais metais ir situacija Sirijoje palaiko naftos kainas, informuoja naujienų agentūra „Reuters“.

Ukraina sumažino dujų tranzitą į ES (15)

Ukraina per devynis šių metų mėnesius, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, sumažino dujų tranzitą į Europą 4 proc. - iki 48,2 mlrd. kubinių metrų dujų, praneša šalies Dujų transportavimo sistemos (DTS) operatorė „Ukrtransgaz“.