Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję

 (108)
Daugiausia už šildymą mokantys vilniečiai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Daugiausia už šildymą sostinėje mokantys Agrastų gatvės 8-ojo daugiabučio gyventojai visą vasarą sėdėjo rankas sudėję ir nepadarė nieko, kad sumažintų milžiniškas sąskaitas, rašo „Lietuvos rytas”.

Jei nubrauks kompensacijas, teks palikti namus ir bėgti. Taip niūriai prasidėjus rudeniui ir nepaliaujamai artėjant šildymo sezonui mąsto Agrastų gatvės 8-ojo namo gyventojai.

Už 38 kvadratinių metrų butą pensininkė Jadvyga Staniul praėjusį šildymo sezoną kiekvieną mėnesį mokėjo apie 700 litų. Ir tai – su kompensacija.

„Nežinau. Vienintelė išeitis – bėgti iš šito namo viską palikus, kad niekas nepavytų. Tokio buto niekam neparduosi”, – skėsčiojo rankomis moteris, paklausta, ką darys, jei šildymo kainos dar išaugs.

Tiesa, visi namo gyventojai per vasarą taupė, kiekvieną mėnesį atidėdami po kelis šimtus litų šildymo sezonui. Bet tai – katino ašaros, palyginti su tuo, ką reikės sumokėti sušilus radiatoriams.

Priminus, kad kitų namų gyventojai stengiasi sumažinti sąskaitas keisdami langus, duris, renovuodami šildymo sistemas, pačius pastatus, kita namo gyventoja atšovė, kad ji vos išgali susimokėti už šildymą.

www.DELFI.lt
 
108
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Energetika

JAV išaugo naftos atsargos (16)

2014 balandžio mėn. 16 d. 18:57
Jungtinių Valstijų naftos atsargos per savaitę, pasibaigusią balandžio 11 dieną, išaugo 10,01 mln. barelių, iki 394,14 mln. barelių. Tai paskelbė Energetikos informacijos administracija (EIA).

J. Neverovičius lankėsi Katare (14)

2014 balandžio mėn. 16 d. 14:08
Jaroslavas Neverovičius
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius su oficialiu vizitu savaitės pradžioje viešėjo Katare, kur tarėsi dėl galimybės tiekti dujas Lietuvai.

Premjeras negirdėjo apie lenkų planus parduoti „Orlen Lietuva“ (56)

2014 balandžio mėn. 15 d. 22:22
Pirmadienį apsilankęs Mažeikių naftos perdirbimo bendrovėje „Orlen Lietuva“ premjeras Algirdas Butkevičius teigia neišgirdęs kalbų apie lenkų ketinimus įmonę parduoti.

Iš „Gazprom“ – geros žinios (79)

2014 balandžio mėn. 15 d. 16:33
Rusijos valstybinės dujų bendrovės „Gazprom“ vadovas Aleksejus Mileris antradienį patikino Europos Sąjungos (ES) energetikos komisarą Guentherį Oettingerį, kad jo vadovaujama bendrovė yra „patikima dujų tiekėja į Europos rinką ir tokia išliks ateityje“, nurodoma „Gazprom“ pranešime.

Proveržis: Vokietija ištiesė pagalbos ranką Ukrainai (168)

2014 balandžio mėn. 15 d. 12:37
Vokietijos koncernas RWE pradėjo reversiniu būdu per Lenkiją tiekti dujas Ukrainai. Apie tai antradienį pranešė pati bendrovė.