„Snoro“ banke buvo įdarbinti Vladimiras ir Aleksandras Antonovai

 (346)
Nacionalizuotame viename didžiausių Lietuvos komercinių bankų "Snoras" buvo įdarbintas ir jo didžiausias akcininkas Vladimiras Antonovas bei jo tėvas Aleksandras Antonovas.
© DELFI / Audrius Solominas

BNS turimi dokumentai rodo, kad V.Antonovo, kuris dirbo banko administracijos konsultantu, mėnesio atlyginimas iki mokesčių siekė 80 tūkst. litų (po mokesčių - 58,5 tūkst. litų). "Snoro" patarėju, nepriklausančiu banko administracijai, įdarbintam A.Antonovui mokėta 20 tūkst. litų (14,7 tūkst. litų - į rankas).

Papildomą atlygį V. ir A.Antonovai gaudavo ir už darbą "Snoro" stebėtojų taryboje, V.Antonovas buvo jos pirmininkas.

Iš viso "Snoro" stebėtojų taryboje buvo 6 nariai, per pirmąjį šių metų pusmetį bendra jiems priskaičiuota pinigų suma siekė 566,9 tūkst. litų - vidutiniškai po 189 tūkst. litų vienam nariui (apie 31,5 tūkst. litų per mėnesį).

Buvusiam antram pagal dydį banko akcininkui ir jo prezidentui Raimondui Baranauskui taip pat buvo mokamas 80 tūkst. litų ikimokestinis atlyginimas (58,5 tūkst. litų į rankas), papildomą atlygį R.Baranauskas gaudavo už darbą banko valdyboje.

"Snoro" banko pirmojo viceprezidento Naglio Stanciko atlyginimas siekė 45 tūkst. litų (32,9 tūkst. litų į rankas), viceprezidento Valdo Monkaus - 32 tūkst. litų (23,4 tūkst. litų į rankas).

Bendras "Snoro" banko šešių asmenų administracijos, kuriai taip pat priklausė vyriausioji finansininkė Jurgita Bliumin, paskaičiuotasis mėnesio uždarbis siekė 282 tūkst. litų, o atskaičius mokesčius - 206,3 tūkst. litų.

R.Baranauskas, N.Stancikas, banko vyriausiasis patikros pareigūnas Romasis Vaitekūnas (jo atlyginimas - atitinkamai 25 tūkst. ir 18,3 tūkst. litų), Korporatyvinio verslo tarnybos viršininkas Modestas Keliauskas (atitinkamai 35 tūkst. ir 25,6 litų) dirbo ir "Snoro" valdyboje.

Per pirmąjį pusmetį bendra "Snoro" valdybos nariams priskaičiuota pinigų suma siekė 1,686 mln. litų - vidutiniškai po 240,8 tūkst. litų vienam nariui (apie 40,1 tūkst. litų per mėnesį).

V.Antonovas valdė 68,1 proc. "Snoro" akcijų, R.Baranauskas - 25,31 proc.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją