Žvaigždes atradęs "Arista" vadovas bus pakeistas

Pastaraisiais metais įrašų kompanijos "Arista" įkūrėjas ir prezidentas Clive'as Davisas buvo ne mažesnė žvaigždė už jo kompanijos globojamus atlikėjus, tarp kurių yra ir Janis Joplin, Whitney Houston bei Patti Smith.
Tačiau vakar kompanija paskelbė, kad 67-erių metų Davisą, kurio kontraktas su "Arista" baigiasi birželio 30-ąją, greičiausiai pakeis 43-ejų metų "LaFace records" įkūrėjas Antonio Reidas.

"Aš labai didžiuojuosi tuo, ką "Arista" padarė per 25 metus nuo jos įkūrimo. Mes atradome unikalias žvaigždes, kurių karjeros nėra vienadienės, o muzika - patinka žmonėms visame pasaulyje. Atrodo, kad dabar pats laikas atversti naują, lemtingą puslapį šiame greitai kintančiame muzikos pasaulyje," teigė Davisas.

Nors "Arista" prezidentas neatskleidė savo naujųjų planų, tačiau jis tiesiog trykšta entuziazmu: "Aš pilnai pasiruošęs priimti unikalų iššūkį ir įkurti naują įrašų kompaniją, kurioje dirbtų geriausi ir kūrybingiausi specialistai. Šis naujas puslapis negalėjo būti atverstas geresniu laiku nei šis. Netrukus pradėsiu svarstyti įvairius verslo pasiūlymus."

Beje, Reidas, kurio kompanija "LaFace" padėjo atsiskleisti TLC, Toni Braxton bei Usher talentui, ateina į "Arista" tada, kai ši kompanija yra pakilime. Atrodo, kad šiais metais kompanija gaus rekordinį pelną. Prie to žymiai prisidėjo milžiniškas kompanijos išleisto Santanos albumo "Supernatural" populiarumas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Saulėtoje Graikijoje Š. Jasikevičius vedė savo vaikų motiną A. Douką (22)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Į Palangą renkasi Lietuvos rinktinės krepšininkai: kai kuriuos lydi šeimos, kiti atvyksta vieni (4)

Penktadienį į pajūrį atvykę Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkai atrodė apsipalaidavę ir linksmai nusiteikę. Žinomus vyrus į pasiruošimo čempionatui stovyklą lydėjo žmonos, gyvenimo draugės ir vaikai. Tačiau kai kurie jų Palangą pasiekė vieni.

Vilniuje susituokė menininkai D. Gnedinas ir A. Sunklodaitė (4)

Penktadienio popietę sostinėje aukso žiedus sumainė kompozitorius Deividas Gnedinas ir aktorė bei režisierė Agnė Sunklodaitė.

Po metus trukusio gydymo A. Janonis pagaliau džiaugiasi holivudine šypsena (12)

Praėjusią vasarą dainininkui, muzikinių projektų dalyviui Audriui Janoniui buvo pradėtas ortodontinis dantų gydymas. Nepraėjus nė metams Audriui buvo nuimti breketai ir šiandien atlikėjas džiaugiasi savo išvaizda. Plačiau apie gydymą, kuris truko trumpiau, nei buvo prognozuota, bei emocijas nuėmus kabes A. Janonis sutiko papasakoti interviu.

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka (169)

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (32). Žinią DELFI patvirtino „Žalgirio“ komunikacijos direktorius A. Kiveris.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.