Žvaigždes atradęs "Arista" vadovas bus pakeistas

Pastaraisiais metais įrašų kompanijos "Arista" įkūrėjas ir prezidentas Clive'as Davisas buvo ne mažesnė žvaigždė už jo kompanijos globojamus atlikėjus, tarp kurių yra ir Janis Joplin, Whitney Houston bei Patti Smith.
Tačiau vakar kompanija paskelbė, kad 67-erių metų Davisą, kurio kontraktas su "Arista" baigiasi birželio 30-ąją, greičiausiai pakeis 43-ejų metų "LaFace records" įkūrėjas Antonio Reidas.

"Aš labai didžiuojuosi tuo, ką "Arista" padarė per 25 metus nuo jos įkūrimo. Mes atradome unikalias žvaigždes, kurių karjeros nėra vienadienės, o muzika - patinka žmonėms visame pasaulyje. Atrodo, kad dabar pats laikas atversti naują, lemtingą puslapį šiame greitai kintančiame muzikos pasaulyje," teigė Davisas.

Nors "Arista" prezidentas neatskleidė savo naujųjų planų, tačiau jis tiesiog trykšta entuziazmu: "Aš pilnai pasiruošęs priimti unikalų iššūkį ir įkurti naują įrašų kompaniją, kurioje dirbtų geriausi ir kūrybingiausi specialistai. Šis naujas puslapis negalėjo būti atverstas geresniu laiku nei šis. Netrukus pradėsiu svarstyti įvairius verslo pasiūlymus."

Beje, Reidas, kurio kompanija "LaFace" padėjo atsiskleisti TLC, Toni Braxton bei Usher talentui, ateina į "Arista" tada, kai ši kompanija yra pakilime. Atrodo, kad šiais metais kompanija gaus rekordinį pelną. Prie to žymiai prisidėjo milžiniškas kompanijos išleisto Santanos albumo "Supernatural" populiarumas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Bendrasis pagalbos centras apie J. Sadauskienės nepasitenkinimą jų operatorės darbu: ji pareigas atliko tinkamai (4)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu 112, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti ir apie tai nusprendė papasakoti savo paskyroje feisbuke. Tačiau Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovai tikina, jog surado duomenų bazėje J. Sadauskienės pokalbio su BPC operatore įrašą ir operatorė savo pareigas atliko tinkamai.

Maskvoje viešintis E. Dragūnas provokuoja: pozavo su sovietine simbolika dekoruota kepure (280)

Ryškiausias ir skandalingiausias Lietuvos atlikėjas Egidijus Dragūnas (40 m.) šiuo metu vieši Rusijos sostinėje Maskvoje. Kremlių aplankiusi Lietuvos žvaigždė socialiniuose tinkluose viešina savo viešnagės nuotraukas ir nebijodamas gerbėjų reakcijos dalijasi nuotraukomis su sovietine simbolika.

K. Toleikytė pozavo visiškai nuoga: kadras užgniaužia kvapą (41)

Savaitgalį modelis Karolina Toleikytė pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kurioje pozuoja visiškai nuoga.

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (82)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (679)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.