Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Savo prekės ženklą pristatanti S. Starkutė: esu reikli, žinau, kas yra gražu įvertink modelius! (3)

Viena sėkmingiausių lietuvių manekenių pasaulyje tituluojama Simona Starkutė savo gerbėjams gražuolė turi džiugių naujienų. Modelis pristato laisvalaikio drabužių prekės ženklą „SbyS“, išsiskiriantį savo patogumu, jaukumu, funkcionalumu ir nepriekaištinga kokybe.

Ant dviračio persėsti ketinantis A. Duonėla: gal galite susimesti baudai? (1)

Neblaivus prie automobilio vairo sučiuptas ir dėl to teisę vairuoti praradęs Europos ir pasaulio čempionas, irkluotojas Alvydas Duonėla vėl turės patuštinti savo piniginę, nors šiuo metu oficialiai yra bedarbis.

Savigynos pagrindai. Kaip Stano išmoko atimti lazdą iš agresyvaus beisbolininko

Beisbolo lazda ar šiaip pagalys yra paplitęs įrankis chuliganų rankose. Šioje savigynos pamokoje kartu su dainininku Stano išmoksime, kaip apsiginti nuo tokio ginklo. Tikrai naudingi ir dėmesio verti patarimai kiekvienam.

Paaiškėjo visa tiesa apie skandalingąją Š. Kirdeikio nuotrauką su nėščia moksleive (17)

Prieš kelias dienas žiniasklaidą apskriejo nuotrauka, kurioje choreografas Šarūnas Kirdeikis stovi greta jaunos, nėščios merginos. Paviešindamas nuotrauką jis rašė apie savo gyvenimo pokyčius, o po ja netrukus pasipylė draugų sveikinimai bei kritika nepilnametei mamai. Netrukus paaiškėjo, jog tai - socialinė iniciatyva, o mergina nesilaukia.

D. Andriuškaitė pasirodė be makiažo: natūralus grožis pakeri (46)

Gražuolė lietuvaitė Deimantė Andriuškaitė ne be priežasties įsisuko į modelių pasaulį - pažvelgus į naujausią merginos nuotrauką, kurioje ji demonstruoja natūralią išvaizdą, tampa aišku, jog makiažas jai visai nereikalingas.