Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Kol Laisva maudėsi šlovės spinduliuose, jos vyras laukė bauginančio teisėjos sprendimo (42)

LNK televizijos žvaigžde pristatoma laidos „24 valandos“ reportažų iš kaimo rengėja ir dainų projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvė Donata Gutauskienė (buvusi Baltrušaitytė), dar žinoma kaip Laisva, vėl turės apie ką pasikalbėti su Alytaus pataisos namuose kalinčiu savo vyru.

Italijoje žaidžiančio M. Kalniečio žmona Lietuvoje susilaukė trečios jųdviejų atžalos (32)

Manto Kalniečio šeimą aplankė gandrai. Milano „Emporio Armani“ klube rungtyniaujančio įžaidėjo žmona Mingailė ketvirtadienį pagimdė dukrą.

Lietuvą krečiančios neatsakingos motinystės pasėkmės įplieskė diskusiją įžymybių tarpe (9)

Pastaruoju metu Lietuvą sukrėtė ne viena žinia apie žiaurius poelgius su nepilnamečiais. Protu nesuvokiamos nelaimės, kuomet mažyliai ne tik skriaudžiami, bet net ir žudomi metant juos į šulinį, nepaliko abejingų. Šie įvykiai įplieskė diskusiją ir tarp Lietuvos garsenybių.

Egzotiškos ir pavydą keliančios Skaisgirių akimirkos iš atostogų Maldyvuose (57)

Pietų Azijoje šiuo metu atostogaujantys Rolandas ir Vaida Skaisgiriai mielai dalijasi egzotiškomis atostogų akimirkomis. Žydras kaip dangus vanduo, įkaitęs smėlis, palmės ir egzotiška žaluma - tokiais vaizdais dabar lepinasi Skaisgiriai.

L. Rimkevičienės balsas skambės „Marijos radijo“ eteryje: aš labai myliu Mariją (34)

Liepos Rimkevičienės karjera išties įspūdinga: žurnalistė buvo ir TV laidų vedėja, ir dokumentinių filmų kūrėja, vėliau tapo profesoriaus Vytauto Landsbergio atstovė spaudai. Dabar jos gyvenime – naujas iššūkis. Moteris pradėjo vesti laidą „Marijos radijo“ eteryje.
DIEVAS YRA DJ Falk Richter
DIEVAS YRA DJ
2016 vasario 18 d. 19.00 val.
DIEVAS YRA DJ Falk Richter
DIEVAS YRA DJ
2016 vasario 19 d. 19.00 val.
Kviečiame į aktorės Nelės Savičenko kūrybos vakarą Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų kūrybos vakarų ciklas MEISTRAI DIDŽIOJOJE. Dalyvauja teatro ir kino aktorė NELĖ SAVIČENKO. Vakaro moderatorė kino kritikė RASA PAUKŠTYTĖ.
Kviečiame į aktorės Nelės Savičenko kūrybos vakarą
2016 vasario 10 d.