Zeta Jones rizikavo būsimo kūdikio gyvybe

Slaptas naujo automobilio "Alpha 156 Wagon" reklaminio klipo filmavimas du vakarus vyko praėjusią savaitę.

Italų automobilių gamintojų "Alpha Romeo" reklaminis klipas kainuos 2 mln. JAV dolerių (8 mln. litų), o "Zoro kaukės" (Mask of Zorro) žvaigždė tapo naujuoju kompanijos veidu.

Klipe nėriniuota vakarine suknele vilkinti C. Zeta Jones nusispiria aukštakulnius ir užlipa ant limuzino, stovinčio šalia "Alpha Romeo", o kitoje pusėje nuo jo nušoka.

Aplink limuziną buvo pakloti porolono čiužiniai, bet C. Zeta Jones vis tiek rizikavo.

"Tai mes vadiname įtemptu filmavimu", sutiko filmavimo aikštelės asistentas.

"Šis kontraktas buvo pasirašytas dar prieš tai, kai C. Zeta Jones sužinojo esanti nėščia. Ji yra drąsuolė, nes sutiko filmuotis tokiose scenose, kuriose paprastai būsimos mamos nevaidina", pasakojo asistentas.

"Ji galėjo paslysti ir nukristi nuo limuzino stogo, bet milijonai dolerių už poros dienų darbą yra labai puikus pasiūlymas", pridūrė jis.

Reklaminis klipas filmuotas Holivude, prie 5 mln. JAV dolerių vertės namo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Paviešinti Š. Jasikevičiaus vestuvių Graikijoje kadrai (20)

Po aštuonerių bendro gyvenimo metų aukso žiedus Graikijojeos sostinėje Atėnuose sumainė Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka. Penktadienį sutuoktiniais tapusi pora įžadus davė dviejų savo vaikų, artimųjų ir bičiulių akivaizdoje.

Garsenybės traukia į Palangoje vykstančias lenktynes (45)

Šeštadienį Palangoje - tikras garsenybių desantas. Garsiausi šalies sporto ir pramogų pasaulio atstovai stebi ir dalyvauja kasmet vykstančiose „ENEOS 1006 km" automobilių lenktynėse.

Reido metu neblaivus prie vairo sučiuptas šokėjas A. Bajoras: alkotesteris parodė daugiau nei promilę (34)

Žinomas šokėjas ir šokių projektų dalyvis Arturas Bajoras naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo pričiuptas neblaivus už vairo. Tai jau ne pirmas kartas kai žinomas vyras vairuoja neblaivus. Tiesa, pirmasis kartas pasibaigė blogiau.

A. Vėberis pasipiršo ilgametei mylimajai (37)

Legendinės muzikinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis susižadėjo su savo ilgamete gyvenimo drauge Martyna Kerbedyte. Šią žinią DELFI patvirtino ir pats atlikėjas.

Neįprasčiausi garsenybių vaikų vardai: vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės (273)

Kol visas pasaulis svarsto, kodėl Kim Kardashian savo vaikams North West ir Saint suteikė pasaulio krypčių vardus, o aktorė Gwyneth Paltrow dukrą Apple pavadino obuoliu, Lietuvos garsenybės savo atžaloms suteikia ne ką mažiau negirdėtus vardus. Vieni juos sukuria patys, o kitus padiktuoja keisčiausios aplinkybės.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.