Zeta Džouns ir Douglasas pasirašė vedybų sutartį

 (2)
Jei Velso gražuolė Catherine Zeta Jones (Ketrin Zeta Džouns) kada nors išsiskirs su būsimu vyru Michaelu Douglasu (Maiklu Daglasu), už kiekvienus kartu gyventus metus gaus po 3,2 mln. JAV dolerių (12,8 mln. litų).
30-metė "Spąstų" (Entrapment) aktorė po kelis mėnesius trukusių ginčų užsitikrino vedybų sutartį su "Volstryto" (Wall Street) žvaigžde M. Douglasu, kuris už ją vyresnis 25 metais.

Tokia sutartis aštuntą mėnesį nėščiai aktorei tekainavo sutikimą tuoktis Holivude, o ne Velse. Poros vestuvės įvyks per abiejų gimtadienį rugsėjo 25 dieną.

M. Douglasas baiminosi, kad jo tėvas legendinis aktorius Kirkas Douglasas (Kerkas Daglasas) yra per silpnos sveikatos vykti į Velsą, todėl ryžosi pradinę 1,6 mln. JAV dolerių sumą už vienerius kartu nugyventus metus pakelti iki 3,2 milijono. Tai vis tiek mažiau už C. Zeta Jones reikalautus 4,8 milijono.

"Michaelas ir Catherine patenkinti susitarimu, bet abiem teko truputį nusileisti", sakė poros draugas.

"Derybos, kaip galima tikėtis, buvo kiek įtemptos. Niekas nenori aptarinėti skyrybų galimybės dar net neįvykus vestuvėms, bet Michaelas labai nukentėjo skirdamasis su (buvusia žmona) Diandra ir daugiau nenori to paties patirti", pasakojo draugas.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvos įžymybės

Kauno klube – J. Leonavičiūtė ir neregėtai nuodėmingas fetišo vakarėlis (5)

Vakar „Taboo“ klube vyko mistiniu pavadinimu „Fetišo kambarys 1887“ renginys. Vakarėlis, apie kurį sklando legendos, apkalbos ir prieštaringos nuomonės, šį kartą vėl sudrebino miestą.

Galėjo baigtis tragiškai: mišku važiavusi J. Sadauskienė turėjo reikalauti 112 operatorės nepadėti ragelio (701)

Šeštadienio vakarą modelių agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė su mama iš savo sodybos važiavo miško keliu, kuomet suprato, kad yra galimai sekama įtartino automobilio ir nusprendė paskambinti pagalbos telefonu, tačiau pagalbos, kurios tikėjosi, turėjo kone reikalauti.

I. Stonkuvienė: negaliu suprasti moterų, kurios, prabėgus savaitei po gimdymo, spraudžiasi į korsetą (82)

Indrė Stonkuvienė – moteris-raketa. Bent jau taip atrodo, išgirdus kiek veiklos ji turi ir bandant suprasti, kaip viską suspėja. Aktorė, televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė, humoristė, stilistė, mama, žmona, nuomonės formuotoja, bendradarbiaujanti su įvairiausių projektų kūrėjais... Galima vardinti ir vardinti. Su masių širdis užkariavusia, pozityvumu spinduliuojančia, iš savęs ir visuomenės stereotipų pasijuokti nebijančia Indre kalbamės apie tai, ką ji mėgsta labiausiai.

D. Bunkaus sužadėtinė V. Siegel imasi verslo: gal pasiseks, o gal ir ne (209)

Danieliaus Bunkaus sužadėtinė Viktorija Siegel netrukus žengs podiumu ir demonstruos vieną iš proginių ir vestuvinių Paulos Poderytės naujausios kolekcijos suknelių. Prieš renginį mergina, bendraudama su DELFI, papasakojo apie jos laukiančius naujus gyvenimo pokyčius.

I. Morkūnienė ir Paula pasipuošė ta pačia suknele: kuriai tiko labiau? (45)

Nesenai vieno grožio prekių salono renginio vedėja tapusi Indrė Morkūnienė sužibo linksmu įvaizdžiu – pasipuošė ananasų aplikacijomis dekoruota suknele. Vos po kelių dienų tokia pačia suknele pasipuošė ir „eurovizinėse“ atrankose išgarsėjusi atlikėja Paula Valentaitė.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.